Strona głównaCelebryciMonika Richardson — mąż, wiek, dzieci, młoda, nowy partner, kiedyś, syn, wzrost

Monika Richardson — mąż, wiek, dzieci, młoda, nowy partner, kiedyś, syn, wzrost

Jak to jest, że tak bardzo interesuje nas życie innych? Lubimy czytać o osobach, które są nam znane. Często z ciekawości chcemy się dowiedzieć, jaki ktoś ma wzrost, wiek albo czy ma dzieci. Najczęściej jednak ciekawią nas informacje o tym, czy pojawił się jakiś nowy partner w życiu znanej nam osoby i o tym czytamy najchętniej. Ciekawość to naturalna sprawa więc naturalnie trzeba ją zaspokoić. W tym artykule dowiesz się trochę więcej na temat Moniki Richardson. Zapraszamy!

Monika Richardson — mąż, nowy partner, o co chodzi?

Jak wiadomo Monika Richardson, miała już 3 partnerów. Pierwszy mąż nazywał się Will Richardson była z nim około 5 lat. Drugi jej mąż to Jamie Malcolm, z którym była około 11 lat. Trzeci jej mąż to Zbigniew Zamachowski, z którym związała się na około 7 lat, ponieważ w zeszłym roku potwierdziła już rozstanie z nim. Prawdopodobnie Zbigniew, były już partner Moniki, zdradzał ją.

Sprawdź: Anna Komornicka – pierwsza żona Zamachowskiego, dzieci, syn, biografia

Od tamtego wydarzenia minęło sporo czasu, a w jej życiu prawdopodobnie pojawił się nowy partner. Dość sporo było tych zmian. Zastanawiasz się pewnie — kim jest jej nowy partner? Konrad Wojterkowski, z którym związała się obecnie Monika Richardson, jest biznesmenem i producentem filmowym. Monika wraz ze swoim nowym partnerem jest w związku już od czerwca 2021 roku.

Konrad jest obrońcą kobiet, więc nie zawahał się bronić swojej ukochanej Moniki. Gdy Monika związała się ze swoim byłym partnerem Zbigniewem, wówczas wylała się na nią fala hejtu. Nowy partner Moniki dodał wpis na Instagramie, w którym mówi, jak cudowną kobietą jest jego partnerka. Wspomniał też o tym, jak trudne miała dzieciństwo oraz jej późniejsze problemy. Na koniec niemalże wprost skierował swoją złość na Zbigniewa oraz hejterów, twierdząc, że niesprawiedliwością jest wywyższanie facetów, gdy ten śpi z dwoma kobietami. Gdzie kobieta jest wyzywana wulgaryzmami, bo facet przecież może a kobieta nie. Brawo dla Ciebie Konrad, za dżentelmeńską postawę!

Monika Richardson — wiek, wzrost, waga

Pewnie zastanawiasz się teraz, ile ma lat Monika Richardson, że tak często zmienia facetów? Monika Richardson urodziła się 25 kwietnia 1972 roku, więc w tym roku osiągnęła wiek 50 lat. Chcielibyśmy też podkreślić, że to ile ma lat, też wcale nie oznacza, że nie może się wiązać z innymi facetami — wręcz przeciwnie, niech szuka szczęścia. Musimy to przyznać — nie wygląda na swój wiek, to jest pewne, my byśmy jej dali z 42 lata maksymalnie. A Ty jak sądzisz, na jaki wiek wygląda Monika Richardson?

Monika Richardson — jaki ma wzrost? Może się wydawać, że Monika Richardson jest dość niska. Warto tutaj wspomnieć, że przeciętny średni wzrost kobiet w Polsce to zaledwie 164,6 cm. Więc jej wzrost nie przekracza jakoś specjalnie tej poprzeczki, ponieważ Monika mierzy 166 centymetrów. To z kolei świadczy o tym, że jest ona średniego wzrostu.

Nie każdy to wie, bo też może nie każdy śledzi Instagrama Moniki Richardson, ale dziennikarka pochwaliła się ostatnio, że jej dieta działa oraz oznajmiła, że schudła dzięki niej 3 kilogramy. Jaka jest waga Moniki Richardson? Niestety dziennikarka nie chwali się, ile waży dokładnie, wiemy tylko, że schudła 3 kilogramy.

Monika Richardson — młoda, jak wyglądała kiedyś?

Wiele ludzi wygląda młodo jak na swój wiek, zazwyczaj jest to po prostu zasługa genów albo dbania o siebie, jeszcze częściej może to być zasługa operacji plastycznych i wypełniaczy. Jak Monika Richardson wyglądała kiedyś, jak była młoda? Naszym zdaniem za bardzo się nie zmieniła. Młoda Richardson wyglądała kiedyś tak samo, jak wygląda dzisiaj.

Odkąd pamiętamy, ma ona krótkie blond włosy, chociaż nie zawsze tak było. Młoda Monika była kiedyś brunetką i z krótką fryzurą związała się już bardzo dawno. Monika zdradziła, że korzysta z zabiegów medycyny estetycznej i dla niej nie ma w tym nic złego. Medycyna estetyczna budzi co prawda wiele kontrowersji, ale jeśli ktoś robi to z głową i podchodzi do tematu z dystansem, to wszystko jest w porządku. Teraz większość gwiazd, nie tylko z polskiego show-biznesu, chodzi na zabiegi poprawiające wygląd, więc nie ma w tym dziwnego. Ważne jest to, aby czuć się dobrze w swoim ciele.

Richardson w 2009 roku, źródło: Monika Richardson (@monikarichardson)

Monika Richardson — syn, brat, rodzina

Wiele polskich gwiazd show-biznesu ma dzieci. Wiemy już, że Monika miała w swoim życiu już kilku partnerów. Pewnie się zastanawiasz, z którym partnerem ma dzieci i jeśli je ma to ile? Syn Moniki ma na imię Tomasz David. Córka ma na imię Zofia. Syn Moniki Richardson w tym roku osiągnął 21 lat, a córka Moniki ma około 17 lat w tym roku. Dzieci Moniki Richardson mają na nazwisko Malcolm, są to dzieci z drugiego małżeństwa dziennikarki. Monika Richardson nie ma więcej dzieci, ma tylko Tomka i Zosię z jednego małżeństwa.

10 lat temu ta wiadomość wstrząsnęła nie tylko mediami, ale także i całą rodziną Moniki. W 2012 roku zmarł brat Moniki Richardson. Filip Pietkiewicz, który wówczas miał wtedy 35 lat. Brat Moniki Richardson pracował również w branży medialnej. Pietkiewicz pracował w ATM Grupa, gdzie był asystentem produkcji. Martwego brata Moniki znaleziono w jego mieszkaniu, badania toksykologiczne wykazały, że jego organizm nie wytrzymał stężenia opiatów, które zaliczone jest do stężeń spotykanych w zatruciach śmiertelnych heroiną w skojarzeniu z alkoholem. Monika i jej rodzina bardzo przeżyli śmierć Filipa. Nieco ponad pół roku temu dziennikarka zamieściła na swoim Instagramie zdjęcie swojego brata i wpis w celu upamiętnienia zmarłego Filipa. Zdecydowanie odszedł zbyt młodo. Ta historia nauczyła nas, żeby dbać o swoich bliskich i sprawdzać co u nich, bo nigdy nie wiadomo, kiedy zobaczymy ich ostatni raz.

Z naszego artykułu dowiedziałeś się, kim jest nowy partner Moniki Richardson i o co chodzi z dramą na Instagramie jej partnera, czy kobieta ma dzieci, jak wyglądała, gdy była młoda i co się stało z jej bratem.

Sprawdź jeszcze

Popularne