Strona głównaCelebryciMarcelina Ziętek - wiek, wzrost, waga, Piotr Żyła, wykształcenie, kim jest?

Marcelina Ziętek – wiek, wzrost, waga, Piotr Żyła, wykształcenie, kim jest?

Piotra Żyły nikomu przedstawiać nie trzeba. Polski skoczek narciarski ma za sobą liczne sukcesy sportowe, a nie tak dawno głośno było o jego rozstaniu z wieloletnią żoną Justyną (która co ciekawe jest kuzynką samego Adama Małysza). Sporo sensacji wzbudziła także jego relacja z młodszą o 11 lat Marceliną Ziętek. Część z Was może kojarzyć ją z niskobudżetowych seriali paradokumentalnych dla nastolatków. Inni z kolei mogą zastanawiać się, kim jest nowa partnerka Piotra Żyły

Dlatego też, żeby zaspokoić Waszą ciekawość, przygotowaliśmy garść informacji o wspomnianej Marcelinie. Kim jest? W jakim jest wieku i jakie ma wykształcenie? Odpowiedzi na te i inne pytanie znajdziecie w naszym artykule. Dodamy jeszcze tylko, że zdecydowanie odradzamy zaglądanie na Wikipedię 😉  

Marcelina Ziętek – kim jest? Krótka biografia

Częściowo odpowiedzieliśmy już na pytanie, kim jest Marcelina Ziętek, jednak mamy dla Was jeszcze kilka szczegółów, z którymi chcemy się podzielić. Czym jeszcze zajmuje się kobieta oprócz grania w takich produkcjach jak Szkoła czy 19+? Oto krótkie podsumowanie jej biografii. 

Zanim Ziętek rozpoczęła swoją przygodę z aktorstwem, próbowała swoich sił w modelingu i tak zdobyła kilka tytułów jak: Miss Południa Polski Nastolatek 2014, Miss Zimy województwa Śląskiego czy Miss Foto Południa Polski 2014. Co więcej, nowa partnerka Żyły przez pewien czas była także twarzą jednej z galerii handlowych w Bielsku-Białej. 

W telewizji zadebiutowała kilka lat później, a dokładniej w 2017 roku we wspomnianej tvn-owskiej Szkole, w której wcielała się w rolę Kai Jarosik. Paradokument skupiał się na problemach nastolatków w jednej z krakowskich placówek edukacyjnych. Produkcja została zakończona w 2020 roku. 19+ było kontynuacją serialu, jednak również został przerwany. Nie wiemy, czy Ziętek ma ambitniejsze plany na przyszłość, jeśli chodzi o aktorstwo. 

Zobacz: Dom Kamila Stocha – jak wygląda? Zdjęcia, adres, cena

Marcelina Ziętek – wzrost, waga, wiek 

Nasi stali czytelnicy z pewnością zdążyli zauważyć, że dane takie jak wzrost, waga i wiek są stałymi punktami w naszych artykułach i nie inaczej będzie w przypadku Marceliny Ziętek. 

Kobieta urodziła się 1998 roku, więc jest w wieku 24 lat, natomiast nie znamy dokładnej daty urodzenia. Nie jesteśmy więc w stanie określić jej znaku zodiaku. Marcelina pochodzi z małego miasteczka położonego w województwie śląskim – chodzi oczywiście o Cieszyn. 

Wiemy natomiast, ile wynosi waga Ziętek. Okazuje się, że dziewczyna waży około 45 kg i jest bardzo szczupła. Jeśli chodzi o wzrost, to, Marcelina mierzy 164 cm. Dla porównania wzrost Piotra wynosi 176 cm, a waga 60 kg. 

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła

Źródło: Instagram

Pierwsze wzmianki w mediach o związku Marceliny Ziętek i Piotra Żyły pojawiły się już mniej więcej w połowie 2020 roku. Para nie od razu oficjalnie potwierdziła swój status, a głos postanowiła zabrać także była żona skoczka narciarskiego. Padło wiele ostrych słów, a sprawa znalazła swój finał w sądzie. W ramach krótkiego przypomnienia przeżyjmy to jeszcze raz. 

Cofnijmy się do sierpnia 2020 roku. To właśnie wtedy wyszło na jaw, że Marcelina i Piotr są w poważnej relacji. Nie trzeba było czekać długo na komentarz eksżony sportowca. Justyna stwierdziła, że mogłaby być zazdrosna o nową dziewczynę Piotra, gdyby to była Monica Bellucci, a nie ktoś niewiele starszy od ich dzieci. Następnie nazwała Ziętek i Żyłę egoistami oraz kłamcami. Dodała, że doznała od nich krzywd psychicznych i fizycznych. Sytuacja zrobiła się jeszcze poważniejsza, kiedy była żona skoczka zaczęła grozić śmiercią dwudziestokilkulatce przez SMSy. Jak być może pamiętacie, Marcelina nie zostawiła sprawy i złożyła pozew do sądu, który zresztą wygrała, a Justyna była zobowiązana do zapłacenia grzywny, którą finalnie pokrył Piotr

Zobacz: Czy to prawda, że Piotr Żyła nie żyje?

Marcelina Ziętek i Piotr Żyła nie doczekali się jeszcze dzieci. Nie spieszą się również z zaręczynami i jak najbardziej to rozumiemy. Są takie sprawy, z którymi nie powinno się spieszyć. Warto dodać, że sportowiec jest już ojcem dwójki dzieci – Jakuba (ur. 2007) oraz Karoliny (ur. 2012).   

Marcelina Ziętek – wykształcenie, zdjęcia, Wikipedia

Pierwsze zawodowe doświadczenie Marceliny związane jest z telewizją i dla wielu osób jej wykształcenie może okazać się niemałym zaskoczeniem. W 2019 roku pochwaliła się obroną pracy licencjackiej i uzyskaniem wykształcenia wyższego na Wydziale Sztuki i Nauki o Edukacji na Uniwersytecie Śląskim w Cieszynie. Z kolei w 2021 roku mogła się już pochwalić tytułem magistra z pedagogiki

Na samym początku artykułu radziliśmy, żeby nie zaglądać na Wikipedię. Powód był oczywiście taki, że Marcelina Ziętek nie doczekała się jeszcze tam swojej strony. Kto wie być może to tylko kwestia czasu? Ciężko zresztą napisać nawet krótką biografię na Wikipedii kogoś, kto dotychczas w swoim dorobku ma udział w niskobudżetowych i wątpliwej wartości serialach paradokumentalnych. 

Każda aspirująca młoda celebrytka ma swoje konto na Instagramie, gdzie dodaje zdjęcia i relacje ze swojego życia. Pod tym względem Ziętek nie jest wyjątkiem i znajdziecie ją tam pod nazwą marceepan. Jej profil śledzi prawie 100 tysięcy followersów i zdaje się, że liczba ta może jeszcze sporo urosnąć. 

A co Wy uważacie o nowej partnerce Piotra? Sądzicie, że ma szansę stać się celebrytką w najbliższym czasie? Podzielcie się swoimi przemyśleniami w komentarzach.

Sprawdź jeszcze

Popularne