Strona głównaCelebryciMrBeast - kto to, majątek, wiek, skąd ma pieniądze, dziewczyna, wzrost, zarobki,...

MrBeast – kto to, majątek, wiek, skąd ma pieniądze, dziewczyna, wzrost, zarobki, choroba, dom, rodzice

Jeśli nie wiesz kto to MrBeast to albo pamiętasz, jak piosenka “A wszystko to…” zespołu Ich Troje miała swoją premierę, albo żyjesz pod kamieniem. Warto zaktualizować swoją wiedzę, jeśli chcesz zrozumieć, o czym rozmawia ta dzisiejsza młodzież w Twoim otoczeniu.

Z tego artykułu dowiesz się najważniejszego, czyli: kto to, skąd ma pieniądze, kim jest jego dziewczyna, jaki jest jego wiek i wzrost oraz na co choruje. Miłej lektury.

Zobacz: Paulina Kozłowska – dziewczyna mini majka. Wzrost, wiek, w ciąży?

MrBeast – kto to?

MrBeast od tygodnia (dziś jest 22.11.2022) jest najpopularniejszym youtuberem na świecie. Zdobywając ponad 113 mln subskrybentów, wyprzedził od dekady znajdującego się na szczycie PewDiePie’a. Wyżej w topce znajdują się tylko kanały prowadzone przez całe zespoły ludzi, np. T-Seriers (indyjska wytwórnia muzyczna), czy też CoComelon (treści dla najmłodszych). Mężczyzna tak naprawdę nazywa się Jimmy Donaldson. Swoją popularność zawdzięcza materiałom opartym na challengach, których uczestnicy zgarniają bardzo drogie nagrody (np. domy, ekskluzywne samochody), albo niebotyczne kwoty.

MrBeast – majątek, skąd ma pieniądze?

Skoro mowa o rozdawaniu majątku, warto przyjrzeć się, skąd ma pieniądze. MrBeast nie pochodzi z bogatej rodziny, dlatego jego start nie był najprostszy. Pierwsze materiały tworzył w pełni przy pomocy telefonu – nagrywał nim, montował i wrzucał na swój kanał. Zarobki z filmów, nawet gdy był to tylko 1$ dziennie, odkładał, a później w pełni przeznaczał na dalszy rozwój. Pierwsze tak zebrane pieniądze wydał na mikrofon. Kolejne oszczędności to kolejne inwestycje – komputer, kamera itd. Tak też zostało do dziś – MrBeast całe swoje zarobki lokuje w produkcjach.

Zobacz: IShowSpeed – wiek, tatuaże, skąd jest, gdzie mieszka?

Jednak powyższe nie wyjaśnia skąd MrBeast ma te pieniądze. Dwie rzeczy – reklamy i współprace. W Polsce ten system również działa, jednak jest on na znacznie gorszym poziomie. W Ameryce zarabianie na YouTube jest zdecydowanie lepiej zorganizowane… ale wracając do naszego bohatera. MrBeast dobrze wyczuł, co może się fajnie oglądać. Rozdawnictwo zaczęło się powoli, bo od napiwku w wysokości 100$ dla dostawcy pizzy. Później pojawili się sponsorzy. Pierwszy inwestor zaproponował 5 tys. za współpracę. Kwota ostatecznie została podwojona, gdy youtuber przedstawił pomysł na film. 10 tys. dolarów trafiło wtedy w ręce osoby bezdomnej, i tak jak Amerykanin przewidział, wideo przyczyniło się wzrostem statystyk. Z czasem to wszystko rosło – zwiększały się zarobki, więc wzrastały inwestowane kwoty. Więcej pieniędzy było przeznaczane na produkcję, więc przypływy szły w górę. I tak w kółko, aż dotarliśmy tu, gdzie jesteśmy, czyli zabawa w chowanego warta całą bańkę.

MrBeast – dziewczyna

MrBeast z dziewczyną

Życie prywatne i uczuciowe – coś, co zawsze będzie nas interesować. Nie każdy celebryta chce się nimi dzielić. MrBeast na nasze szczęście do nich nie należy. Do niedawna jego dziewczyną była Maddy Spidell. Para jednak rozstała się najprawdopodobniej na początku tego roku (2022). Natomiast MrBeast kawalerem do wzięcia nie był długo. Obecnie jest związany z Theą Booysen, którą poznał w RPA. Po raz pierwszy spotkali się podczas obiadu z ich wspólną znajomą. Dziewczyna od razu zrobiła na nim wrażenie.

Z opowieści mężczyzny na kanale FLAGRANT wynika, że Thea Booysen to dziewczyna-ideał. Jest piękna, ma hobby, lubi się uczyć i zależy jej na samorozwoju. Wszystkie punkty na liście “co musi mieć dziewczyna” w jej przypadku zostały odhaczone, więc zaiskrzyło. Natomiast ich związek jest dość skomplikowany. Te na odległość zazwyczaj są trudne, a tu dochodzą problemy z wizą oraz czasem youtubera. Dziewczyna do Stanów może przylecieć tylko na 90 dni w roku. On natomiast nie może polecieć do niej, “bo to za daleko”. MrBeast wyznał, że nie może sobie pozwolić na bezproduktywne spędzanie czasu z drugą osobą, bo czas to pieniądz. Dwie godziny w restauracji to dla niego 200 tys. dolarów, ale cóż… Takie są konsekwencje bycia z amerykańskim youtuberem, którego najważniejszym celem jest bycie na szczycie.

MrBeast – wzrost, wiek, co jeszcze o nim wiemy?

Teraz najciekawsze, czyli zarobki i dziewczynę, mamy już za sobą, ale może chcesz dowiedzieć się czegoś więcej. Chociażby tego ile mężczyzna ma wzrostu, jaki jest jego wiek, albo kim są jego rodzice.

Jimmy Donaldson urodził się 7 maja 1998 roku, czyli jego obecny wiek wynosi 24 lata. Jest całkiem wysoki, bo mierzy 6ft 2½, czyli jego wzrost w przeliczeniu na metry wynosi około 1,89 m.

Rodzice nie są często poruszanym tematem, dlatego niewiele o nich wiadomo. Jego ojciec podobno jest biznesmenem, a matka gospodynią domową. To przez nich MrBeast poszedł na studia, mimo że tego nie chciał. Rodzice postawili mu ultimatum – albo edukacja, albo się wyprowadzasz. Jak myślisz, zrobił to? Zrobił! Co prawda nie od razu, najpierw udawał, że faktycznie chodzi na zajęcia. W momencie, gdy zebrał wystarczający majątek, aby kupić swój własny dom, przyznał się i zamieszkał na swoim.

Dom MrBeasta nie znajduje się daleko od domu jego rodziców. Youtuber wyznał, że nie chciał wyjeżdżać z Greenville, ponieważ tu zaczął zatrudniać ludzi. Uznał, że to logistycznie bez sensu, żeby wszystkich swoich pracowników przesiedlać, tylko po to, by żyć gdzieś indziej.

MrBeast – choroba?

MrBeast cierpi na autoimmunologiczną chorobę Leśniowskiego-Crohna. Przypadłość wiąże się ze stanami zapalnymi ścian w różnych częściach przewodu pokarmowego – od jamy ustnej, aż do odbytu. Objawia się biegunką, bólami, krwią w stolcu, obniżonym apetytem i wieloma innymi rzeczami, które też nie są specyficznie dla tej konkretnej choroby. Proces diagnostyczny opiera się na wywiadzie oraz badaniach laboratoryjnych, endoskopowych, histopatologicznych oraz obrazowych. W Europie z chorobą Crohna zmaga się około 5 na 100 000 osób.

Mam nadzieję, że postać MrBeasta została dobrze przedstawiona i już wiesz kto to. Co o nim myślisz? Ja muszę przyznać, że biorąc pod uwagę tak młody wiek, jego zarobki i zebrany majątek są imponujące.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne