Strona głównaCelebryciMaja Hyży - dzieci, partner, Wiktor Hyży, wiek, w ciąży, ślub, partner...

Maja Hyży – dzieci, partner, Wiktor Hyży, wiek, w ciąży, ślub, partner Konrad, pochodzenie

W ostatnim czasie cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem, a wszystko to za sprawą udziały w jednym z programów telewizyjnych. Oczywiście ze śpiewaniem jest związana d wielu lat, jednak dopiero udział w trzeciej edycji programu X Factor dał jej naprawdę dużą popularność i rozpoznawalność. 

Zobacz: Alicja Majewska – wiek, dzieci, ile ma lat, mąż, młoda, janusz budzyński, życiorys, choroba, rodzeństwo, życie prywatne

Maja Hyży – kto to? Wiek, wzrost, waga  

Osoby cieszące się dużym zainteresowaniem ze strony publiczności bardzo często pytane są o wiek, ale również szczegóły z życia prywatnego. Jedne z przyjemnością odpowiadają na te pytania, natomiast wiele z nich pragnie zachować prywatność dla siebie. Jaki jest wiek artystki? Maja Hyży z domu Krygier urodziła się 3.12.1898 roku w Kołobrzegu. Jaki jest wzrost piosenkarki? To pytanie można spotkać bardzo często na przeróżnego rodzaju portalach. Otóż kobieta należy do niskich osób, gdyż jej wzrost to jedyne 160 centymetrów. 

Maja Hyży – partner, mąż, ślub 

Swego czasu bardzo głośno było o życiu prywatnym piosenkarki. W programie towarzyszył jej mąż Grzegorz Hyży, którego poślubiłam 27 sierpnia 2011 roku. Para doczekała się dzieci, to bliźniaki Wiktor Hyży i Alexander Hyży. Jednak w 2013 roku Maja i Grzegorz Hyży wzięli rozwód. Jak do tej pory to był jej jedyny mąż. Po rozstaniu pozostawała w nieformalnym związku z Mateuszem Wesołowskim, jednak nie przetrwał on próby czasu. To nie jedyne dzieci piosenkarki. Ponieważ od 2020 roku towarzyszy jej partner Konrad, z którym doczekała się w 2020 roku córki Antoniny. Jak tylko zaczął być widoczny brzuszek, często pojawiały się artykuły i domysły dotyczące tego, jaka będzie płeć dziecka

Maja Hyży – dzieci

W niedługim czasie okazało się, że jest ponownie w ciąży, ojcem jej czwartego dziecka także jest partner Konrad. Wielu pytało o płeć dziecka. Tym samym w  2022 roku Alexander i Wiktor Hyży zostali braćmi kolejnej siostry o imieniu Zofia. Oczywiście, gdy okazało się, że piosenkarka jest czwarty raz w ciąży, pojawiały się pytania o ślub, jednak do tej pory ona i partner na ten temat milczą. Niewątpliwie skupiają się na wychowywaniu dzieci, natomiast gdy będą chcieli ogłosić ślub publicznie, z pewnością to uczynią. Obecnie partner pomaga jej w wychowaniu dzieci z poprzedniego związku, jak i wspólnych.

Źródło: instagram.com/majahyzy/

Maja Hyży -pochodzenie 

Warto zauważyć, że chodź przy wyjściach towarzyszy jej partner, to jednak wiele osób szuka informacji o jej pochodzeniu. Zapytana o pochodzenie, nie ukrywa, że jest to Kołobrzeg. Oczywiście można zauważyć, że na ślub z mężem zdecydowała się w młodym wieku, gdyż miała wtedy zaledwie 23 lata. Wielu uznaje, że to właśnie z tego powodu związek nie przerwał próby czasu. Często ludzie są ciekawi, jakie pochodzenie mają sławne osoby, gdyż może się okazać, że mieszkają znacznie bliżej fanów, niż mogłoby się początkowo wydawać. Rodzice Mai mieli także drugie dziecko, to siostra Kaja. Dom rodzinny był niezwykle ciepły, co jest widoczne po stosunkach, jakie panują między siostrami. Rodzice zadbali o właściwą relację, co niejednokrotnie widać na wspólnych zdjęciach, które pojawiają się w mediach społecznościowych. 

Zobacz: Marek Piekarczyk – młody, żona, wiek, ile ma lat, Filip Piekarczyk, wzrost, gdzie mieszka, partnerka

Maja Hyży – tatuaż 

Czy Maja Hyży ma tatuaż? Patrząc na jej zdjęcia, można śmiało stwierdzić, że jest ona prawdziwą fanką! Oczywiście, zwykle większość z nich jest zakryta, jednak zdarzają się takie fotografie czy kreacje podczas wyjść, gdzie można zauważyć niektóre z nich. Wiadomo, że tatuaż zwykle jest symbolem czegoś, dla wielu może być jedynie ozdobą. W zależności od podejścia można przekonać się o tym, że jednak wiele osób w ostatnim czasie decyduje się na tego typu rozwiązania. Można zaobserwować, że dla wielu ten sposób zdobienia ciała jest wyjątkowy, dlatego już po zrobieniu pierwszego, w niedługim czasie decydują się na kolejne.

Maja Hyży i Wiktor Hyży  

Często w mediach pojawiają się informacje dotyczące życia prywatnego, jednak mało które zostają potwierdzone przez artystkę. Nie jest tajemnicą natomiast, że Wiktor Hyży to jeden z synów artystki, ma brata bliźniaka o imieniu Alexander. To owoce związku małżeńskiego z Grzegorzem. Kobieta nie ukrywała, że jest w ciąży, chętne pozostała do zdjęć.  Natomiast kobieta ma dwie córeczki z partnerem Konradem, z którym aktualnie pozostaje w nieformalnym związku. Można ich obserwować na wspólnych wyjściach, ale także zdjęciach wstawionych na media społecznościowe.

Źródło: instagram.com/majahyzy/

Maja Hyży i Grzegorz Hyży 

Para występowała razem w  programie X Factor, jednak później ich drogi się rozeszły. Wzięli ślub w 2011 roku, doczekali się dwójki dzieci, jednak w 2013 roku został ogłoszony ich rozwód. Wiadomo, że rozstania zawsze są przykrym doświadczeniem, jednak para nie ukrywa nowych związków oraz tego, że są szczęśliwi. Już w trakcie programu pojawiały się głosy mówiące o tym, że między małżonkami źle się dzieje, że są o siebie zazdrośni. Prawdę jednak znają tylko oni sami, a wszystkim innym pozostaje uszanować ich decyzję. Warto pamiętać o tym, że w przypadku popularnych osób, często pojawiają się niepotwierdzone informacje, dlatego należy do nich podchodzić z dystansem.

Zobacz: Grzegorz Braun – pochodzenie, żona, dzieci, wykształcenie, kim jest?

Sprawdź jeszcze

Popularne