Strona głównaCelebryciKim jest żona Dawida Andresa?

Kim jest żona Dawida Andresa?

Dawid Andres to polski podróżnik, bohater programu „Ciężarówką przez Stany”. Ostatnio zrobiło się o Andresie głośno, za sprawą emisji właśnie tego show. Co o nim wiadomo? Wielu nowych fanów, których zyskał przy okazji pojawienia się w tym programie, szuka gorączkowo jakichkolwiek faktów na temat jego biografii. Damska ich część, zastanawia się, czy jest ktoś w życiu sercowym, naszego bohatera. Postaramy się w tym artykule znaleźć odpowiedź na tę kwestię. A jeśli ją posiada, to, jak wygląda Dawid Andres z żoną.

Sprawdź też: Dawid Andres – życiorys, Wikipedia, wiek, życie prywatne, córka, wzrost

Skąd pochodzi żona Dawida Andresa?

Czy Dawid Andres kogoś ma? Tak, bohater programu ,,Ciężarówką przez Stany”, jest zajęty. Podróżnik nie ukrywa tego faktu. Nie jest to bynajmniej przelotny związek, gdyż Dawid Andres jest żonaty. Wybranka jego serca pochodzi z Filipin a sam Andres przyznaje, że uwielbia tam jeździć w wolnych chwilach. Nasz bohater, Dawid Andres i żona Filipinka to powód jego dużej dumy i szczęścia, czego nie ukrywa w wywiadach, których do tej pory udzielił.

Dawid Andres z żoną Filipinką

Czy można znaleźć w internecie jakieś zdjęcia, na których jest Dawid Andres z żoną Filipinką? Niestety (a może i stety?) podróżnik bardzo mocno dba o kwestię bezpieczeństwa, swoją i swoich najbliższych. Dlatego też, gdy wpisze się w wyszukiwarkę: Dawid Andres, żona Filipinka to próżno znaleźć jakiekolwiek obrazy na ten  temat. Można jedynie natknąć się na zdjęcia, ukazujące go w podróżach, których był uczestnikiem. Są tam również fotografie z przeprowadzonych z nim wywiadów. 

Przeszukując internet, w celu napisania tego artykułu, znaleźliśmy też informację, że Dawid Andres i żona Filipinka z plecakami zwiedzili większość Azji. Sam Andres natomiast przejechał i zwiedził wielokrotnie Stany Zjednoczone ciężarówką, której jest kierowcą. Ciekawym faktem na temat jego życia jest, że w latach 2015 – 2016 wraz ze swoim bratem, Hubertem Kisińskim zdecydowali się na podróż przez Amerykę Południową od Oceanu Spokojnego aż po Atlantycki na… rowerach. Swoją wyprawę natomiast, zakończyli spływem przez Amazonkę na rowerach wodnych z silnikami po przerobionych szlifierkach. Niezły wyczyn, prawda? Tak też uznali na Ogólnopolskich Spotkaniach Podróżników, Żeglarzy i Alipinstów w Gdyni. Spotkania te noszą nazwę ,,Kolosy’’ i wyróżnienie za wyczyn, którego dokonał w 2016, otrzymał od nich właśnie Dawid Andres.

Dawid Andres trucker z żoną – co robią na co dzień?

  Czy dowiemy się nieco więcej, na temat ich aktywności codziennego życia, gdy zadamy wyszukiwarce hasło: Dawid Andres żona Filipinka? Informacji na ten temat nie ma żadnych. Można tylko znaleźć wypowiedzi Andresa, na temat odbytych przez niego wyjazdów. Wynika z nich, że kocha on Azję, chociaż ostatnio też jego serce skradła Afryka. Ciepło wypowiada się, na temat mentalności tamtejszych ludzi, często nawet porównując ją do naszej rodzimej. Ciekawostką jest, że mimo groźnie wyglądającego wypadku, którego był uczestnikiem podczas nagrań do jednego z afrykańskich odcinków, nie zraża się. Deklaruje, że dalej ma tam jeszcze dużo do odkrycia i chętnie wróci przy najbliżej nadającej się okazji.

Jak wspomnieliśmy, Dawid Andres strzeże pilnie swojej rodziny. Wiadomym jest tylko, że jego żona jest Filipinką oraz jak nazywa się jego brat. Będąc ciekawym szczegółów z jego osobistego życia, trzeba liczyć się z tym, że nic się nie znajdzie. W internecie można spotkać głównie wywiady na temat jego podróży, a także zdjęcia z jego wypraw. Podróżnik chętnie opowiada o historiach, które mu się przytrafiły, podczas kręcenia jego programu, jednakże ciężko jest znaleźć jakiekolwiek zdjęcia, ukazujące jego żonę. Czy mają dzieci? Tego również nie wiadomo. Naszym zdaniem, Dawid Andres, to osoba publiczna, która rozsądnie podchodzi do sławy, która mu się ostatnio przytrafiła w związku z jego programem. Trzymamy kciuki, za rozwój kariery i piękne podróże.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne