Strona głównaCelebryciMaria Jeleniewska - wzrost, wiek, kto to, ile zarabia, Wikipedia

Maria Jeleniewska – wzrost, wiek, kto to, ile zarabia, Wikipedia

Influencerzy to osoby, które często kojarzone są z lenistwem, sztucznością i robieniem wszystkiego pod zasięgi. W końcu popularność wymaga poświęceń. Niektórzy uważają, że warto zareklamować scam, jeśli przyniesie to korzyści takie jak pieniądze. Mimo tego, co mogłoby się wydawać, wyznawcy zasady nie ważne, co mówią, ważne, żeby mówili, nie narzekają na brak fanów i zainteresowania ze strony marek. Idealnym przykładem w tym kontekście jest, chociażby popularność patoinfluencerów. 

Dobrze postrzegani są także influencerzy, którzy chętnie dzielą się w widzami swoim życiem prywatnym – pokazują, gdzie mieszkają, ile zarabiają, jak wyglądają rodzice, czy ich chłopak lub dziewczyna. Można powiedzieć, że to właśnie przesądziło o sukcesie Kardashianów, a także popularnych na polskim YouTube ekip i teamów, które popularność zawdzięczają temu, że pokazują jak im się wspólnie mieszka i opowiadają o swoich relacjach. 

Dla niektórych wyjątkiem w tym świecie wydaje się być Maria Jeleniewska. Jeśli jeszcze nie wiesz, to już za chwilę dowiesz się kto to. Postaramy się też odpowiedzieć na pytania dotyczące jej wzrostu, wieku, tego, skąd jest i gdzie mieszka. Czy Wikipedia powie nam, kim są jej rodzice i ile zarabia? Sprawdźmy. 

Maria Jeleniewska – kto to? Wzrost, wiek, waga

Osoby, które skończyły już szkołę, mogą nie wiedzieć kto to Maria Jeleniewska. Nic dziwnego, ponieważ Marysia znana jest w przestrzeni social mediów. Swoją karierę rozpoczęła już w gimnazjum i nie musiała długo czekać na wzrost popularności – niemal od razu po założeniu Musical.ly Jeleniewska zaczęła zyskiwać fanów na całym świecie. 

Nawet jeśli akurat ty nie wiesz, kto to Maria Jeleniewska, to nie zmienia faktu, że przez młodzież jest ona nazywana królową TikToka. Nie jest to jedynie bezsensowny tytuł, ponieważ Marysia przez bardzo długi czas była numerem 1 w tej aplikacji. Dopiero w 2022 roku musiała oddać swoją koronę braciom Neffati i braciom Kuc, ale czy jest z tego powodu zła? Absolutnie! Maria Jeleniewska uważa, że to nie zaszkodzi jej karierze, bo ludzie i tak kojarzą ją z TikTokiem i już chyba zawsze tak będzie.

Czy wiemy kto to Maria Jeleniewska? Obserwatorów ciekawi jej wzrost, wiek i waga. Dziewczyna urodziła się 10 maja 2002 roku, łatwo więc obliczyć ile ma lat, choć wiek ma też wpisany w bio na Instagramie. Jeleniewska jest obecnie studentką i ma 20 lat. Dziewczyna nie wypowiadała się natomiast nigdy na temat tego, jak wygląda jej waga i wzrost, ale my nie odpuszczamy! Ze zdjęcia Jeleniewskiej z Bedoesem wynika, że jest od niego około 25 cm niższa, a więc jej wzrost waha się prawdopodobnie w granicy 162-168 cm. Można też podejrzewać, że jej waga to około 50-55 kg.

Maria Jeleniewska – ile zarabia? Zarobki

Maria Jeleniewska cieszy się ogromną popularnością w sieci. Na swojej ulubionej aplikacji, czyli TikToku ma ponad 13 milionów obserwatorów, a na Instagramie śledzi ją 838 tysięcy osób. Nic dziwnego, że internauci chcą wiedzieć kto to i ile zarabia. Zarobki to jednak dla Jeleniewskiej prywatna sprawa i niechętnie o nich rozmawia. Pewne jest jednak, że zarabia więcej niż przeciętny Polak. 

Czy Maria Jeleniewska kiedykolwiek powiedziała, ile zarabia? Nie, ale dała nam co do tego pewną wskazówkę. Rok temu sławna tiktokerka wyjawiła w jednym z wywiadów, że jej zarobki nie pozwalają na zakup willi w Stanach Zjednoczonych ani nawet w Polsce. Pamiętajmy jednak, że w ciągu roku stawki pewnie się zmieniły, a jej zarobki się zwiększyły. Maria Jeleniewska zapewnia jednak, że pieniądze i kariera nie sprawią, że przestanie być rozsądna. 

Ile zarabia więc Marysia? Na pewno mniej od zagranicznych tiktokerów, bo stawki w Polsce są nieco niższe. Nie oznacza to jednak, że zarobki Jeleniewskiej nie pozwalają jej na przeróżne wydatki – ostatnio na przykład kupiła sobie nowe mieszkanie. To, ile zarabia, można też wywnioskować z tego, że współpracuje z takimi firmami jak Adidas, HalfPrice i T-Mobile. Patrząc na to, ile ma lat Jeleniewska, tym bardziej można stwierdzić, że jej zarobki są bardzo duże.

Maria Jeleniewska – Wikipedia, rodzice, chłopak, skąd jest, gdzie mieszka?

Wikipedia to platforma, która zazwyczaj udostępnia informacje na przykład o tym, kim są rodzice gwiazd. Niestety z Wikipedii nie dowiecie się, ile ma lat, ile zarabia, skąd jest i gdzie mieszka Jeleniewska. Halo, Wikipedia! To wstyd, żeby nie udostępniać takich informacji o topowej tiktokerce.

Dobrze, że Wikipedia nie jest jedynym wiarygodnym źródłem informacji… jesteśmy jeszcze my! Tak, jak już pisaliśmy, Maria Jeleniewska ceni sobie prywatność, dlatego niełatwo znaleźć informacje na temat tego, kim są jej rodzice, a okazuje się, że ma ona też rodzeństwo. Marysia ma siostrę i brata, jednak nie wiadomo, ile ma lat ktokolwiek z członków jej rodziny. 

Rodzice to dla Marii temat tabu, wypowiada się ona jedynie o swojej mamie, która już od dłuższego czasu jest jej menadżerką. Jeleniewska uważa, że mama zna ją najlepiej i żadna agencja marketingowa nie potrafiłaby wynegocjować dla niej tak dobrych warunków i stawek, jak jej mama. 

Oprócz mamy jest w życiu tiktokerki również jej chłopak. Maria Jeleniewska przez długi czas nie zdradzała kto to, a fani nie znali nawet imienia chłopaka i nie wiedzieli, ile ma lat. Teraz już wiemy, że jej chłopak ma na imię Mikołaj, a para często dodaje wspólne zdjęcia na Instagrama. Ciekawostka jest taka, że chłopak Jeleniewskiej był najpierw jej fanem!

Nie jesteśmy jak Wikipedia i powiemy wam, skąd jest i gdzie mieszka Maria Jeleniewska. Okazuje się, że Mary jest z Poznania, ale już od dłuższego czasu mieszka w Warszawie – wzrost popularności sprawił, że Jeleniewska zapragnęła zamieszkać w stolicy, bo ma tam po prostu więcej możliwości.

Maria Jeleniewska nie zapomina o tym, skąd jest i wydaje się, że cały czas pozostaje ona tą samą dziewczyną, którą fani pokochali na samym początku jej kariery. Nagły wzrost popularności nie sprawił, że sodówka uderzyła jej do głowy, a nad wszystkim, co dzieje się w życiu Marii, czuwa jej mama. Królowa TikToka zeszła z tronu, ale ciekawe pomysły i dopracowane przejścia, z których zasłynęła, sprawiają, że zastanawiamy się, kiedy odzyska swoją koronę.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne