Strona głównaOpiniePuccini – walizki, torebki, portfele, opinie, forum, co to za firma?

Puccini – walizki, torebki, portfele, opinie, forum, co to za firma?

PUCCINI. Nic ci to nie mówi? Nie wiesz co to za firma? A może doskonale znasz tę markę, ale chcesz upewnić się przed dokonaniem zakupu? Ten artykuł rozwieje twoje wątpliwości! Zostań z nami do końca i przekonaj się, co o tej firmie piszą inni internauci. 

A w artykule znajdziesz: 

  • Opinie portfele i torebki Puccini.
  • Opinie walizki Puccini ABS.
  • Opinie walizki Puccini Camerino.

Puccini – co to za firma? 

Puccini to polska firma założona w roku 1996 z inicjatywy Państwa Izabeli i Mirosława Kozina. Ich miłość do podróżowania zaowocowała chęcią tworzenia unikatowych i wysokiej jakości produktów. Z własnych doświadczeń jak i z obserwacji innych podróżujących doskonale wiedzieli czego oczekują konsumenci. Marka Puccini dzisiaj jest wiodącym polskim producentem bagażu podróżnego. Na przestrzeni lat oprócz szerokiego wyboru walizek firma na stałe wprowadziła do swojej oferty także produkty z kategorii galanterii skórzanej. Wszystko za sprawą wypuszczonych pierwszych kolekcji damskich torebek, które cieszyły się ogromną popularnością wśród klientek.

Nazwa firmy, która brzmi zagranicznie nawiązuje do światowej stolicy mody. Włochy to nie tylko świat dobrego stylu i rodzime strony globalnie rozpoznawalnych projektantów. To także kolebka opery. Założyciele polskiej marki chcieli w ten sposób wyrazić sztukę balansowania proporcjami pomiędzy praktycznością swoich produktów a ich unikalnym designem. Podobnie jak robili to autorzy pierwszych kompozycji operowych, którzy w punkt potrafili wyważyć poezję i muzykę. 

Od chwili założenia firmy do teraz marka Puccini zmieniała lokalizację siedziby głównej kilkukrotnie. Zawsze było to spowodowane chęcią rozwoju przedsiębiorstwa. Marka od początku związana była z pomorzem zachodnim i aktualnie tam znajduje się główne dowodzenia firmy. Jest to nowoczesne centrum biurowo-logistyczne. W jednym miejscu znajdują się nie tylko magazyny, ale i profesjonalne studio fotograficzne, wzorcownia, biuro projektowe, showroom, a także pomieszczenie do testowania nowych produktów. 

Co to za firma dziś? Nie jest to już małe przedsiębiorstwo prowadzące sprzedaż w jednym punkcie. Obecnie klienci mogą wybrać zakupy online w sklepie internetowym lub postawić na tradycyjne rozwiązanie. Punkty stacjonarne znajdują się w prawie każdym większym mieście w naszym kraju. 

Sklep Puccini a zwroty 

Marka Puccini oferuje swoim klientom zwrot zakupionego towaru. Osoby, które decydują się skorzystać z tej opcji mają na to 14 dni od otrzymania przesyłki. Nieprzypadkowo mowa tu o zamówieniu internetowym. Zwrot korzystny finansowo dla kupującego obejmuje tylko zakupiony towar z e-sklepu oraz z oficjalnego, firmowego konta na allegro. 

Sklep Puccini a zwroty 

Co na temat zwrotu uważają internauci? Prześledźmy to wspólnie na podstawie kilku opinii zamieszczonych w sieci. 

Źródło: Ceneo

Jak widzisz, zdania dotychczasowych klientów na ten temat bywają dość jednoznaczne. Marka może mieć ewidentny problem z obsługą klienta. Jak na tym tle wypadają oceny dotyczące asortymentu? Przekonaj się i przejdź do dalszej części tego artykułu. 

Walizki Puccini opinie 

Już wiesz co to za firma i jak wyglądają zwroty. Przed wyrobieniem ostatecznej oceny warto przejrzeć opinie innych dotychczasowych użytkowników. 

Na pierwszy ogień idą topowe produkty firmy Puccini, czyli walizki. Sprawdźmy opinie wspólnie. Upewnijmy się, czy to, co najdłużej poleca swoim klientom marka i to, w czym się specjalizuje jest faktycznie dobre i warte uwagi.

Na tapet bierzemy walizki Puccini z tworzywa ABS (opinie wyróżnione poniżej) oraz walizki Puccini Camerino (opinie również umieściliśmy w poniższym akapicie). 

Walizki Puccini ABS opinie 

Firma Puccini podzieliła swoje produkty na kategorie. Między innymi ze względu na materiał, z którego korzystano do tworzenia danej kolekcji. Marka do tej pory stosowała takie tworzywa jak: ABS, polipropylen, nylon, poliester. 

W porównaniu do bagaży z linii poliester, te z ABS są w obudowie twardej, plastikowej. W tej kategorii każdy znajdzie coś dla siebie:

  • Możesz wybrać wielkość bagażu: duży, średni, mały (kabinowy).
  • Kolorystyka również jest zadowalająca – masz możliwość wybierać spośród wielu dostępnych barw. 
  • Jeśli nie wiesz, na którą walizkę się zdecydować nie ma przeszkód, by zasugerować się oryginalnymi nazwami. Bagaż Porto, Los Angeles, a może walizka Kalifornia? Na samą myśl każdy podróżujący po świecie chciałby wybrać się na urlop. 
  • Każda walizka posiada cztery obrotowe kółka. 

Oferta wygląda zachęcająco. Zdjęcia zamieszczone na stronie również sugerują wysokiej jakości produkty. Jak jest w rzeczywistości? Sprawdźmy. 

Źródło: ceneo.pl 

Puccini Camerino opinie

Na powyższym przykładzie walizki Puccini z kategorii ABS opinie widać są pozytywne. Klienci cenią sobie wytrzymałość produktu, pojemność oraz design. Obudowa plastikowa przetrwała także nie jeden lot. Czy podobnie jest z walizką Puccini Camerino? Opinie zamieściliśmy poniżej.

Źródło: Ceneo.pl

Jak widzisz, ta kolekcja również cieszy się popularnością i pozytywnymi opiniami. Materiał jest wytrzymały. Walizki są pojemne i wygodne w użytkowaniu. Do tego szeroki wybór kolorystyczny – podobnie jak w przypadku poprzedniej opisywanej linii. 

No dobrze, ale marka słynie nie tylko z walizek. Jak wypada galanteria na tle głównego produktu? Portfele i torebki marki Puccini. Opinie sprawdziliśmy na różnych forach. Jak myślisz? Jak wypada reszta asortymentu tego polskiego producenta? 

Torebki Puccini opinie 

Torebki Puccini. Ciekawią cię opinie? Przeczytaj kilka znalezionych w sieci komentarzy. Oto one: 

Źródło: ceneo.pl 

Torebki Puccini posiadają opinie zarówno negatywne jak i pozytywne. Niektórzy uskarżają się na słabe obszycie. W tym samym miejscu część klientek chwali solidny szew. Zdania są podzielone, jak widzisz.

Portfele Puccini opinie 

A czy portfele również cieszą się szerszym uznaniem? Przekonajmy się!

Źródło: ceneo.pl

Sam produkt zbiera pozytywne opinie. Jedyne na co narzekają klienci to forma zapakowania towaru. Zdaniem dotychczasowych konsumentów taka firma jak Puccini mogłaby zadbać o ładniejszy wygląd pakunku. 

Jeśli dotrwałeś do tego momentu artykułu wiesz już wszystko. Przytoczyliśmy krótko co to za firma i z czego słynie. Wiesz, czym różni się linia Puccini Camerino od walizki Puccini ABS. Opinie? Te również umieściliśmy powyżej. Wybraliśmy różne źródła i przeciwstawne oceny, by pokazać faktyczny stan. Reszta, czyli decyzja o zakupie i ewentualny wybór produktu zostaje po twojej stronie. Zapraszamy do komentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami na temat polskiej marki PUCCINI. 

Sprawdź jeszcze

Popularne