Strona głównaRozrywkaZeamsone - wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

Zeamsone – wiek, wzrost, imię i nazwisko, wywiady, koncerty

Zeamsone – kto to? Jest to kolejny młody, polski raper. Na rynku muzycznym działa już od dobrych kilku lat – jego najpopularniejszy kawałek „bb” jest na YouTube już 4 lata, a liczba jego wyświetleń dobiła 30 mln. Zeamsone ma spore grono wiernych fanów, którzy nie rezygnują ze wspierania artysty, mimo pojawiania się na rynku coraz to nowych raperów.

Zeamsone wziął udział w Młodych WIlkach Popkillera – popularnej akcji promującej nowych artystów. Fani lubią znać szczegóły z życia swoich idoli. Chcą znać ich: wiek, wzrost, wagę, to jak mają na imię, a nawet, jakie jest ich pełne imię i nazwisko. Ciekawe informacje to również: skąd jest, skąd pochodzi nasz ulubiona gwiazda i na kiedy zaplanowane są jej kolejne koncerty. Z tego artykułu dowiesz się kilku ciekawych faktów o młodym raperze. 

Zeamsone – kto to?

Zeamsone już od jakiegoś czasu działa na polskiej rap scenie, dlatego ludzie, którzy siedzą w tym temacie, raczej nie zadają sobie pytania „kto to?”. Jednak rap skrada serca coraz to większej liczbie osób, dlatego jeśli dopiero poznajesz ten gatunek muzyczny, to ten artykuł jest dla Ciebie. 

Zeamsone – skąd jest, skąd pochodzi?

Lubimy wiedzieć skąd jest, skąd pochodzi artysta, którego piosenek lubimy słuchać. Raper pochodzi z Przemyśla, miasta w południowo – wschodniej Polsce, w województwie podkarpackim. Leży ono bardzo blisko granicy z Ukrainą. 

Jak ma na imię Zeamsone? Prawidziwe imię i nazwisko rapera

Wielu fanów zastanawia się nad tym jak ma na imię Zeamsone. Jego pełne imię i nazwisko to Paweł Świdnicki. W 2015 r. opublikował swój pierwszy kawałek –  „Sky Fly”. Swoją muzykę wydaje przez wytwórnię My Music, której członkami są lub byli również: Dawid Kwiatkowski, Mezo, Verba i Eldo. 

Zeamsone – ile ma lat? Wiek rapera

To, ile mają lat wykonawcy, których piosenek słuchamy w zapętleniu, jest dla nas ciekawą informacją. Wynika to z tego, że często łatwiej jest nam się identyfikować z osobami w podobnym wieku. Ile ma lat Zeamsone? Wiek rapera może być dla wielu zaskoczeniem. Mimo tak dużej liczby wyświetleń na Youtube („bb” 30 mln, „Ballada” 15 mln”, „ABCD” 13 mln), artysta ma dopiero 22 lata. 

Zeamsone – wywiady, koncerty, wzrost, waga

Zeamsone nie ma obecnie zaplanowanego żadnego koncertu. W Internecie nie znajdziemy dużej liczby wywiadów z raperem. Jedna z popularniejszych rozmów z Zeamsonem jest na kanale Winiego, który w swoim aucie gościł takie gwiazdy jak: Quebonafide, Tede, Krzysztof Krawczyk.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne