Strona głównaZdrowieMarek Skoczylas - opinie, kto to jest, gdzie przyjmuje, suplementy, opinie, forum,...

Marek Skoczylas – opinie, kto to jest, gdzie przyjmuje, suplementy, opinie, forum, wiek, wizyta

Marek Skoczylas jest lekarzem, który propaguje wiedzę medyczną w internecie. Prowadzi kanał na Youtube, publikuje też artykuły medyczne w czasopismach i na stronach internetowych. Uwagę zwraca jego holistyczne podejście do leczenia. Nie koncentruje się jedynie na chorobie, ale także na samopoczuciu, emocjach, które towarzyszą wielu chorym. Poza leczeniem choroby, szuka jej przyczyny. To właśnie eliminacja tego, co powoduje schorzenie, jest najważniejsze. Jedynie to może bowiem doprowadzić do całkowitego wyzdrowienia.  

Jeśli jesteś ciekawy, co postuluje dr Skoczylas, sprawdź, co udało nam się ustalić. Sprawdzamy też kto to jest i gdzie przyjmuje, jeśli w ogóle wizyta u niego jest możliwa. Jeżeli chcesz poznać opinie forum na temat tego, czym się zajmuje, czytaj dalej. 

Zobacz: Ewa Dąbrowska – gdzie przyjmuje, dieta, data urodzenia, wikipedia, wiek, ile ma lat, życiorys, kontakt?

Marek Skoczylas – kto to? Wiek, wizyta, suplementy

Dr Marek Skoczylas ukończył akademię medyczną w Lublinie i od 2006 roku jest lekarzem w specjalizacji stomatologia. Po kilku latach w zawodzie skierował swoją uwagę na fitofarmakologię jako narzędzie skuteczne w profilaktyce zdrowia. Zmusił go do tego fatalny stan zdrowia. Dr Skoczylas na własnym przykładzie udowadnia, że tam, gdzie medycyna pozostaje bezradna, pomóc mogą zioła. 

W ciągu kilkunastu lat nawiązał kontakt z innymi medykami, którzy zalecają leczenie ziołami swoim pacjentom. Dokształca się również, śledząc na bieżąco badania nad naturalnymi terapiami przeprowadzane na całym świecie. 

Pan Marek generuje jedne z większych zasięgów w branży

Dr Skoczylas prowadzi stronę internetową, na której można kupić jego suplementy oraz indywidualny plan dietetyczny. Zatrudnił dwie dietetyczki, które pomagają pacjentom ustalić właściwy dla nich sposób żywienia. Jest właścicielem firmy PureLab, gdzie tworzy autorskie suplementy diety. Adres siedziby tej firmy nie jest jednak jednoznaczny z tym, że tam przyjmuje pacjentów. To nie gabinet, więc wizyta lekarska tam nie jest możliwa. 

Dr Skoczylas stworzył protokół DLS, na którym opiera swoją działalność medyczną. Protokoły w medycynie naturalnej to zbiory zasad, które należy wprowadzić w życie, aby terapia była skuteczna. Zaś sam DLS to najogólniej mówiąc:

  • detoksykacja,
  • leczenie, 
  • stabilizacja. 

Marek Skoczylas – gdzie przyjmuje? Wizyta u lekarza

Dr Marek Skoczylas, autor książki Zneutralizuj chemię z pożywienia i odzyskaj zdrowie, nie praktykuje. Wszyscy, którzy szukają danych na temat tego, gdzie przyjmuje, trafiają na informację o innym lekarzu o tym samym imieniu i nazwisku – u niego możliwa jest wizyta lekarska. Kto to jest? To specjalista od chirurgii i on przyjmuje pacjentów. 

Dr Marek Skoczylas, o którym piszemy, jest stomatologiem. Niemniej jednak większość swojego zawodowego życia poświęcił na studiowanie badań dotyczący fitoterapii. Gdy zachorował na toczeń, zauważył, że to w terapii ziołami może szukać dla siebie ratunku. Opinie innych chorych na schorzenia autoimmunologiczne potwierdzają, że czasem w obliczu tego, że lekarze nie mają dla nich lekarstwa, sięgają po terapię ziołową.  

Zobacz: Jakub Czarodziej – dziewczyna, wiek, związki, wykształcenie, skąd pochodzi?

Marek Skoczylas – opinie na forum

Użytkownicy forum internetowego Łuskiewnik poruszyli temat dr Skoczylasa i prosili innych o opinie na jego temat. Ci, którzy się wypowiedzieli, wskazują, że w swoich filmach powołuje się na badania. Każdy zainteresowany może je zweryfikować, bo podaje źródła do nich. 

Pojawiły się też opinie, że trzeba pamiętać o tym, że takie badania też mogą powstawać na zamówienie. Należy zatem mieć do nich ograniczone zaufanie. O samym doktorze nikt nie wypowiada się w negatywnym świetle, choć wielu podchodzi do jego metod z ostrożnością. Dla wielu ludzi nie ma nikogo pomiędzy lekarzem a znachorem. Ziołolecznicy traktowani są z rezerwą.

Na innym forum internetowym o skuteczność jego terapii pytają osoby z chorobami autoimmunologicznymi. Nie pojawiają się jednak żadne jednoznaczne opinie, które potwierdzałyby skuteczność jego metod leczenia. 

Marek Skoczylas – suplementy – opinie

Dr Marek Skoczylas ma własną linię suplementów diety. To produkty, których skład dostosowany jest do grup wiekowych, dla których są przeznaczone. Każdy człowiek na konkretnym etapie swojego życia potrzebuje innych składników odżywczych. Suplementy Skoczylas mają mu je dostarczać. 

Suplementy diety traktowane są tak jak żywność. Nikt nie bada na bieżąco tego, czy są skuteczne. Tak samo, jak nikt nie bada tego, czy jedzenie owoców i warzyw poprawia odporność. Suplementy diety znacząco różnią się od leków, które na każdym etapie produkcji podlegają ścisłej kontroli. Ich działanie musi być udowodnione. Działanie suplementów zaś oparte jest w dużej mierze na tym, że ich składniki, najczęściej naturalne, wspierają proces leczenia. 

Wśród suplementów, które można kupić w sklepie dr Marka Skoczylasa znajdziecie m.in.:

  • żelazo, witaminę C i witaminę D3,
  • preparaty nasenne, wspierające wątrobę i prostatę.

Poza suplementami przez stronę internetową można także kupić oleje oraz miody. Produkty dr Skoczylasa dostępne są także w autoryzowanych sklepach zielarskich na terenie całej Polski. 

Dr Marek Skoczylas zauważył, że zmiany w naszym otoczeniu, środowisku naturalnym, spowodowały, że nasz organizm też się zmienia. Toksyczne substancje, które krążą w przyrodzie, przedostają się do naszych składników pokarmowych. Ciało człowieka buntując się przeciwko temu, choruje. Dlatego konieczny jest zwrot w kierunku natury. 

Zdrowa żywność, naturalne suplementy pomogą pozbyć się toksyn, przez które poszczególne narządy chorują. Zdaniem Skoczylasa nie można leczyć chorób bez oglądania się na zmiany wokół człowieka. Upraszczając: dawniej nie było takich chorób, jak dziś, bo świat był inny. Ludzie chorowali mniej, bo zdrowiej żyli. Zaś ich organizm nie był narażony na tyle sztucznych substancji, co dziś.

Sprawdź jeszcze

Popularne