Strona głównaZdrowieBartek Kulczyński - opinie, gdzie przyjmuje, wykształcenie, wiek, żona, kontakt, Wikipedia, odchudzanie

Bartek Kulczyński – opinie, gdzie przyjmuje, wykształcenie, wiek, żona, kontakt, Wikipedia, odchudzanie

Bartosz Kulczyński jest absolwentem Wydziału Nauk o Żywności i Żywieniu Uniwersytetu Przyrodniczego w Poznaniu. Tam też obronił doktorat. W internecie dzieli się wiedzą na temat zdrowego odżywiania i stylu życia. Podpowiada innym, jak z głową rozpocząć odchudzanie i zmienić złe nawyki na lepsze. Jego kanał na Youtubie obserwuje ponad 500 tysięcy osób. Niektóre filmy na temat zasad żywienia mają kilkaset tysięcy wyświetleń.

Jest współzałożycielem fundacji Kierunek zdrowie, ale obecnie nie ma informacji o tym, by prowadziła jakiekolwiek działania. Prowadzi też poczytnego bloga drbartek.pl.

Sprawdź z nami, gdzie przyjmuje dr Bartek Kulczyński, jeśli w ogóle pracuje z pacjentami jeden na jeden i jakie opinie na forum wystawiają mu jego pacjenci. 

dr Bartek Kulczyński opinie

Dr Bartek Kulczyński zbiera same pozytywne opinie od osób, które korzystają z jego porad publikowanych w internecie. Są pod wrażeniem jego kompetencji i specjalistycznej wiedzy. Jednocześnie dodają, że potrafi w przystępny dla laika sposób tłumaczyć zawiłe sprawy z zakresu dietetyki. Namawia do zdrowego stylu życia, ale bez katorżniczej diety. 

Pozytywne komentarze pojawiają się również pod jego filmami. W większości opinie internautów na temat publikowanych treści można zawrzeć w zdaniu: wyczerpujące i pouczające materiały oparte o aktualny stan wiedzy. 

dr Bartek Kulczyński opinie na forum

Temat dr Kulczyńskiego nie pojawił się na wielu forach internetowych. Jeden z jego filmów został udostępniony na forum Wykop, ale nie był szeroko dyskutowany. 

Dyskusje za to wywiązują się czasem na Youtube, gdzie rozpowszechnia swoje treści. Tam dr Bartek Kulczyński opinie zbiera bardzo pochlebne. Wiele osób dziękuje mu za to, że dzieli się swoją wiedzą i propaguje zdrowy model żywienia.

Źródło YouTube. Odcinki nawet 3 razy w tygodniu.

Bartek Kulczyński – gdzie przyjmuje? 

Dietetyk Bartek Kulczyński jakiś czas temu przyjmował pacjentów w poradni Dietactive w Poznaniu przy ul. Winogrady 131. Dziś strona poradni jest nieaktywna. Nie można potwierdzić, że to miejsce nadal funkcjonuje. 

Obecnie związany jest z portalem doktorfit.edu.pl, a zdobyte wykształcenie pozwala mu pracować naukowo na uniwersytecie. Tam też możliwy jest bezpośredni kontakt z nim. 

Wielu porad udziela jednak zupełnie bezpłatnie w swoim filmach, które regularnie publikuje. Nigdzie nie podaje informacji na temat tego, gdzie przyjmuje obecnie pacjentów. Na swoim profilu Youtube napisał jednak, że od 2012 roku prowadzi własną praktykę i układa pacjentom diety. 

Osoby zainteresowane zdrową dietą mogą zapisać się na jego newsletter. Te krótkie wiadomości wysyła zapisanym subskrybentom 5 dni w tygodniu. Jak podają niektórzy internauci, to skondensowana wiedza, którą można przyswoić do porannej kawy. 

Zobacz też:

Bartek Kulczyński – wykształcenie

Bartek Kulczyński jest doktorem dietetykiem, ale nie ukończył studiów medycznych. Obronił doktorat, stąd też tytuł przed jego nazwiskiem. Zdobył wykształcenie na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu. Tam też pracuje jako wykładowca akademicki. Obecnie jest asystentem w Katedrze Technologii Gastronomicznej i Żywności funkcjonalnej. Na swoim koncie ma ponad 60 publikacji naukowych w języku polskim oraz angielskim. Część jego prac ma zasięg międzynarodowy. 

Specjalizuje się w dietoterapii pomocnej przy leczeniu chorób sercowo-naczyniowych, głównie miażdżycy. Interesuje go też eliminacja problemów związanych z cholesterolem i nadciśnieniem za pomocą właściwej diety. 

Bartek Kulczyński – wiek, żona, czego nie powie nam Wikipedia

Życie prywatne dr Kulczyńskiego nie jest przedmiotem debaty publicznej. Dane takie jak wiek, stan cywilny (żona, partnerka) nie są dostępne. 

W ubiegłym roku prowadził jeszcze konto na Instagramie (ostatnie wpisy  sierpnia 2021 roku), ale tam również nie pojawiała się jego żona, czy prywatne zdjęcia. Kontakt z nim przez media społecznościowe na dziś chyba nie jest możliwy. 

Zasadniczo dr Bartek Kulczyński skupia się na działalności naukowej. Na bieżąco aktualizuje swój profil w Polskiej Bibliografii Naukowej. Stamtąd wiemy, czego dotyczyły jego ostatnie artykuły. 

Wikipedia nie publikuje żadnych informacji na temat dr Kulczyńskiego. Obszerne informacje na temat tego, jakie ma wykształcenie i o czym pisze, dostępne są na innych niż Wikipedia stronach internetowych. 

Bartek Kulczyński – odchudzanie

W potocznej świadomości rola dietetyka sprowadzana jest do tego, że ma pokazać swojemu pacjentowi, jak rozpocząć odchudzanie i przejść bezboleśnie przez proces utraty nadprogramowych kilogramów. W rzeczywistości zaś praca dietetyka jest o wiele bardziej skomplikowana. Zdobyte wykształcenie i kompetencje pozwalają dietetykom wspierać pacjentów w leczeniu wielu chorób. 

Zwykle do poradni dietetycznych trafiają pacjenci, którzy muszą zmienić swoją dietę z uwagi na choroby. Najczęściej z pomocy dietetyka korzystają osoby, które leczą cukrzycę, insulinooporność, Hashimoto oraz choroby układu sercowego. Pacjenci z nadwagą też mają kontakt z dietetykiem, korzystają z jego porad, ale wcale nie muszą stanowić większości. 

Sam dr Kulczyński podaje, że osoby z nadwagą jeśli jeszcze nie mają dodatkowych chorób, są na nie znacznie bardziej narażeni. Zatem dieta dla nich nie może być jedynie oparta na deficycie kalorycznym. Musi działać również prozdrowotnie. Dzięki dobrze zbilansowanym posiłkom można nie tylko schudnąć, ale też zminimalizować ryzyko wystąpienia innych schorzeń w przyszłości. 

Dr Bartek Kulczyński opublikował kilka filmów, których tematem jest odchudzanie:

  • Przestań to jeść, inaczej nie schudniesz! Dieta odchudzająca
  • 13 skutecznych metod, jak zgubić brzuch
  • 20 powodów, przez które nie możesz schudnąć!
  • Aby ZDROWO schudnąć, jedz TE produkty – zdrowa dieta odchudzająca
Sprawdź jeszcze

Popularne