Strona głównaCelebryciJakub Czarodziej - dziewczyna, wiek, związki, wykształcenie, skąd pochodzi?

Jakub Czarodziej – dziewczyna, wiek, związki, wykształcenie, skąd pochodzi?

Jeśli nie wiesz, kim jest Jakub Czarodziej, szczerze zazdroszczę. Jak wiesz ze szkoły średniej, historia składa się nie tylko z sylwetek ludzi idei czy wynalazców. Na jej kartach utrwala się również wizerunek niespełnionych piewców myśli rewolucyjnej, a w gruncie rzeczy bandziorów i samozwańczych guru. 

Ten artykuł ma charakter informacyjny. Jest krótką biografią, życiorysem pewnego coacha, który chętnie wygłasza swoje kontrowersyjne opinie w sieci. Nie chcę napędzać mu sławy, ponieważ nie pochwalam zachowań i postaw pana Czarodzieja. Nie zapraszam go również, aby mnie odwiedził, co proponował w pogróżkach dziennikarzom, którzy śmieli skrytykować go za to, kim jest. 

Od postaci Jakuba Czarodzieja odciął się również sklep Empik, który wcześniej wydawał jego książki. Być może miały na to wpływ obrzydliwe opinie dotyczące pobytu osób z Ukrainy w naszym kraju. I słynne zdanie o tym, że jeśli pies gryzie rękę swojego pana, to jest do odstrzału. Tak w opinii pana Jakuba powinniśmy traktować niewdzięcznych emigrantów. 

Zobacz: Kasjusz Don Kasjo Życiński – majątek, samochód, dziewczyna, więzienie, rekord, wiek, wzrost, waga, Wikipedia

Na podstawie tego zachowania pana „psychologa z wykształcenia”, jak i innych, o których za moment, daję sobie prawo do krytyki tej postaci. Nie wpłynie to na obiektywność faktów, które zaprezentuję w jego krótkiej biografii. Aby łatwiej wyobrazić sobie, kto to, odpowiem wam na pytania: skąd pochodzi, ile ma lat, jakie wykształcenie oraz poszukam informacji o jego związkach. Zapraszam.

Jakub Czarodziej – kto to? Kim jest influencer?

Książka Jakuba Czarodzieja

Gdyby pozwolić Jakubowi Łoteckiemu na udzielenie odpowiedzi na pytanie: kim jestem, pewnie odpowiedziałby „człowiekiem starej daty”. Nawiązuję przez to do filmu na YouTube, w którym chodził po gruzowisku i nagrywał swoje wynurzenia selfie-stickiem. W tym samym nagraniu, które nie powstałoby bez technologii, wyróżnił też grupę „ludzi nowoczesnych”. Kto to? Osobniki pozbawione wartości, nie tacy, jak on – wychowani na podwórku. To oczywiste, że w pozostałej części materiału będzie polaryzował społeczeństwo i krytykował tych nowoczesnych.

Kiedyś to były czasy, teraz to nie ma… Mniej więcej taka mentalność przyświeca tej treści. Tak jakby data urodzenia miała determinować to, kim jesteś. Choć panu Jakubowi raczej chodzi o podział mentalny, ponieważ biorąc pod uwagę to, ile ma lat, sam się łapie do grupy, którą krytykuje. Opinie Czarodzieja są dość bezkompromisowe.

Treści, jakie publikuje, określa jako „chamskie, bezpośrednie, wulgarne, tylko 18+”. Widocznie takich przewodników teraz szukają ludzie, o czym świadczy ilość obserwujących na jego socialach. Instagram 200 tys., Facebook 688 tys., YouTube 79 tys. Jego aparycja sprawia, że nie jest jakimś tam zwykłym psychologiem. Pan Jakub jest cały w tatuażach, ubiera się modnie, typ trochę zadziorny, trochę pyskaty. Jest w Polsce grupa odbiorców, która potrzebuje takich temperamentów. Czy nam się to podoba, czy nie.

Być może potrzebują, aby ktoś ich wyzywał, przeplatając treści postów wulgaryzmami i brakiem empatii. Niestety, w ten sposób Czarodziej tylko utwierdza społeczeństwo polskie w przekonaniu, że praca nad sobą to surowe traktowanie się, poparte filozofią chłopskiego rozumu i prawilnym przekazem. A wystarczyłoby użyć wykształcenia psychologa i konsekwentnie się go trzymać. Nie określać czegoś jako „chore” czy „porąbane”, bo to tylko pogłębia stygmatyzację wielu zachowań. 

Zobacz: Filip Marcinek Filipek – wzrost, waga, wiek, kto to, dyskografia

Orientując się, chociaż minimalnie w tym, jak powinna pracować osoba wykształcona jako terapeuta, łatwo stwierdzić jedno. Że łatwiej w tym wszystkim znaleźć prywatne opinie Jakuba Czarodzieja niż popularyzowanie przez niego wiedzy z zakresu zdrowia psychicznego. 

Jakub Czarodziej – skąd pochodzi, biografia i życiorys. Jaki jest wiek Jakuba 

Jeśli zastanawia cię wiek Jakuba Czarodzieja, oto jego data urodzenia: 25 czerwca 1991 roku. O tym, ile ma lat, poinformował sam coach we wpisie na Facebooku. W wieku 28 lat postanowił podzielić się z obserwującymi kawałkiem swojego życiorysu. Mimo że kiedyś wielokrotnie upadał, to podnosił się i znajdował w sobie pokorę. Cóż, jeśli już o niej mowa, zastanawiamy się, gdzie mieszka. Na pewno nie w panie Jakubie.

Jakub Czarodziej – wykształcenie na papierze i w praktyce

Z wykształcenia Czarodziej jest magistrem psychologii ze specjalnością resocjalizacji. Kim jeszcze jest? W biografii szanującego się influencera nie może zabraknąć wydania choć jednej książki. A Jakub jest autorem czterech. Pierwszą wydał w 2019 roku, w wieku 28 lat. „Magia zmiany. Przekrocz własne granice i osiągnij cel” mówi jak pracować nad sobą i jak budować wartościowe relacje. Druga, o podobnej tematyce, nosi tytuł „Magia zmiany. Zawalcz o siebie”. Jeśli zastanawia cię, skąd pochodzą cytaty rozpoczynające każdą z nich i kto jest ich autorem – cóż, Czarodziej. W końcu pokora to ważna sprawa, prawda panie Jakubie?

Najnowsza publikacja z 2021 roku „Kochaj dobrze. Relacje damsko-męskie: instrukcja obsługi” ma być gwarancją znalezienia drugiej połówki i naprawy związku. Pan Jakub wspomina w niej o swoich pacjentach, chociaż trudno dowiedzieć się, gdzie to miało miejsce.

Jakub Czarodziej – czym zajmuje się naprawdę?

Łatwiej trafić na jego sklep „Czarodziej’” czy agencję reklamową, niż informację, gdzie przyjmuje jako psycholog. W sklepie coacha możesz nabyć autorskie ubrania, dedykowane ludziom, którzy „potrzebują siebie wyrazić”. Na nich widnieją hasła takie jak: dystans, wymagam, doceń. Rzecz jasna dba o swój marketing, nosząc je z dumą w swoich nagraniach. Jak pięknie gryzie się hasło „dystans” z tym, jak niewiele trzeba, aby Czarodziej sprawdził, gdzie mieszkasz, kiedy tylko wyrazisz o nim krytyczną opinię.

Sklep, jak i agencja reklamowa, są zarejestrowane w województwie mazowieckim. Stąd możemy się domyślać, gdzie mieszka – w Warszawie.

Jakub Czarodziej – dziewczyna, związki 

Internautów ciekawią związki coacha. W końcu pisze o nich sporo, a trudno znaleźć materiały w postaci zdjęć lub filmów, na których Czarodziej pojawia się z dziewczyną. Kwestia, czy ma dziewczynę, pozostaje białą plamą w jego życiorysie. Być może ten i inne elementy biografii związane z życiem prywatnym, pan Jakub woli zachować dla siebie. 

Wypowiedzi Czarodzieja dotyczące kobiet, pozostawiają wiele do życzenia. Już kilkakrotnie wokół niego zawrzało, a pytania o to, kto to i jakie ma wykształcenie, skoro tak się wypowiada, padały wielokrotnie. 

Czarodziej feminista?

Coach próbuje wspierać dziewczyny i być feministyczny. Jednak w tym samym czasie próbuje obrażać mężczyzn, porównując ich do „dziewczynek w spodniach”. No to jak to jest, panie Jakubie? To kobiety są warte tego, by o nie dbać i zabiegać, czy może jednak porównanie do nich ma być uwłaczające? Zresztą, nawet jeśli o kobiety trzeba dbać, to i tak nie o wszystkie.

W swojej książce o związkach Czarodziej napisał, że jego dziewczyna ma znać swoją wartość i koniec kropka. Jakub ma serdecznie dość dziewczyn z kompleksami, które nie potrafią przyjmować komplementów. Nie może zrozumieć, że niska samoocena to głębszy problem, zamiast tego denerwuje się, że po miłych słowach dziewczyna nadal nie może przestać na siebie narzekać. Pan Jakub nie może znieść „wiecznie nieszczęśliwych i nadąsanych” bab. 

Dziewczyny, które zajmują się świadczeniem usług erotycznych, według Czarodzieja, nie zasługują na to, by spojrzeć im z szacunkiem w oczy. Nie szczędzi przy tym najgorszych przekleństw i zarzuca im „sprzedanie swojej kobiecości”. Podobnie traktuje kobiety, które mają większy popęd i potrzebę eksploracji erotycznej. Za to we wpisie o zdradzających mężczyznach jakoś łatwiej Czarodziejowi znaleźć wytłumaczenie dla ich zachowań. 

Cóż, łatwo jest utrwalać krzywdzącą perspektywę, prawda?

Takich wpisów, które raz mają się za kobietami wstawiać, żeby potem oskarżać je o wychowanie nieudaczników i inne absurdalne kwestie – jest naprawdę sporo. Z szacunku do waszych nerwów, na tym poprzestanę. 

Chciałabym wierzyć w to, że Pan Jakub celowo kreuje to, kim jest w sieci, aby tylko wywołać szum wokół swojej osoby. Niestety, patrząc na spontaniczność jego reakcji, mam obawy, że on po prostu taki jest. Nienawistny, mało empatyczny. Argument o wykształceniu nie zwalnia go z zatrzymania się i zadumania nad swoimi działaniami, bynajmniej. Tego właśnie szczerze mu życzę.

A jakie emocje Jakub Czarodziej wzbudza w was? Co o nim sądzicie? Dajcie znać w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne