Strona głównaCelebryciSandra Kubicka kiedyś i dziś

Sandra Kubicka kiedyś i dziś

Sandra Kubicka to jedna z najpiękniejszych Polek. 27-letnia blondynka twardo stąpa po ziemi i stara się nie przejmować komentarzami, jakie internauci i serwisy plotkarskie snują na temat jej życia. Nie jest to jednak łatwe. Kiedyś celebryci nie byli wystawiani na tyle bodźców, jednak w dobie Internetu każdy chce wiedzieć, co robi jego ulubiona gwiazda.

Kiedyś Sandra Kubicka bardziej przejmowała się tym, co na jej temat mówią inni, teraz podkreśla, że lubi być osobą publiczną. Nie rozumie influencerów, którzy narzekają na to, że każdy czegoś od nich oczekuje, taka jest przecież cena sławy. Kobieta jest natomiast wdzięczna za to, że ma platformę, na której może się komunikować ze swoimi fanami, opowiadać o chorobie, z którą się zmaga i uświadamiać inne kobiety oraz rozwijać kolejne projekty, które są jej pasją.

Czy Sandra Kubicka kiedyś i dziś to ta sama osoba? Na pewno nie. Dziś Kubicka mieszka w mieszkaniu w centrum Warszawy wraz ze swoim ukochanym, Alkiem Baronem. Razem zajmują się pieskami Sandry, słodkimi shih tzu o imionach Lilly i Luna. Kobieta przyznaje, że jest szczęśliwa i nie zamieniłaby swojego życia na nic innego.

Jak wyglądało jej życie kiedyś?

Sandra Kubicka w amerykańskiej wersji TOP MODEL

Sandra Kubicka kiedyś

Sandra Kubicka urodziła się w Łodzi i wcale nie prowadziła dostatniego życia. Jej mama musiała zostawić rodzinę i przeprowadzić się na inny kontynent, by zarabiać pieniądze. Sandra była małą dziewczynką, kiedy została sama z dziadkami, bardzo ciężko wspomina ona ten czas. Kiedyś jej relacje z mamą nie były najlepsze – modelka nie czuła mocnej więzi z kobietą, której nie widziała przez długi czas. Trochę czasu minęło, zanim obie zbliżyły się do siebie, ale teraz mówią, że są najlepszymi przyjaciółkami, a Sandra, ze względu na młody wygląd rodzicielki, nazywa ją nawet swoją siostrą! 

Sandra Kubicka nie ukrywa tego, że kiedyś nie żyła w luksusach. Jakiś czas temu w jednym z wywiadów została spytana o to, czy byłaby w stanie utrzymać się za średnią krajową stawkę. Modelka chwilę musiała się zastanowić, lecz ostatecznie powiedziała, że ona też kiedyś nie miała nic. Wspomina czasy, kiedy jako nastolatka miała kilkaset złotych na koncie i chciała je dobrze spożytkować, zaryzykowała i kupiła bilet do Ameryki. To właśnie odmieniło jej życie o 180 stopni.

Czy życie Kubickiej zmieniło się, kiedy 2 lata temu wróciła na stałe do Polski? Modelka przyznaje, że bała się powrotu do kraju. W Miami miała wielki dom i luksusowe samochody, nie wiedziała więc, jak odnajdzie się w nowej rzeczywistości. Dziś już wie, że powrót do Polski sprowadził ją na ziemię.

Ale co z wyglądem Sandry? Chcecie wiedzieć, jak modelka wyglądała kiedyś i dziś?

Sandra to naturalna piękność. Od zawsze jest szczupłą blondynką, która w okresie dojrzewania zaczęła jeszcze bardziej rozjaśniać swoje włosy. To, co może zdziwić fanów Sandry to to, że modelka miała operację piersi. Jako nastolatka zdecydowała się na ten zabieg, ponieważ klient zaoferował jej ogromny kontrakt i wspólnie z agencją modelek stwierdzili, że będzie to najlepsze rozwiązanie.

Sandra Kubicka kiedyś i dziś to dwie różne osoby – kobieta wiele przeżyła, a na zmianę jej wyglądu wpłynęły też zaburzenia hormonalne wywołane przez zespół policystycznych jajników. Na pewnym etapie modelka musiała zakończyć swoją karierę, bo trądzik i większa waga przeszkadzały klientom. Dziś jej wyniki są dobre i czuje się lepiej niż kiedykolwiek. Nie pozostaje nam nic innego, jak trzymać kciuki za Sandrę!

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne