Strona głównaCelebryciDamian Świerzyński – z żoną, wiek, ślub, Sebastian Świerzyński, Nikola Świerzyńska, Sławomir...

Damian Świerzyński – z żoną, wiek, ślub, Sebastian Świerzyński, Nikola Świerzyńska, Sławomir Świerzyński

Damian Świerzyński to polski muzyk disco polo, który przez kilka lat był ważną częścią Bayer Full, a następnie wraz z innymi członkami zespołu rozpoczął wspólny projekt Baby Full. Wikipedia nie podaje zbyt wielu informacji na jego temat, a większą sławę bez dwóch zdań zdobył jego tata Sławomir Świerzyński – lider najstarszego i najbardziej lubianego zespołu disco polo. Kim dla Damiana jest Nikola Świerzyńska i Sebastian Świerzyński? Jaki jest wiek i data urodzenia Damiana Świerzyńskiego?

Zobacz: Marek Kondrat – dzieci, córka, gdzie mieszka, żona, wiek, nie żyje, rodzina, córka, wzrost, młody, synowie

Damian Świerzyński – kto to? Wiek, wzrost, waga

Wikipedia nie podaje zbyt wielu informacji na temat Damiana Świerzyńskiego i ciężko znaleźć rzetelne informacje na temat jego wieku, wzrostu, czy wagi. Ile ma lat Damian Świerzyński? Data urodzenia to 23 kwietnia, co oznacza, że Damian Świerzyński jest zodiakalnym baranem. Jednak nigdzie nie ma informacji na temat jego dokładnej daty urodzenia i wieku. Zapewne wynika to z niskiej popularności piosenkarza, którego kariera rozwija się w cieniu sławnego taty Sławomira Świerzyńskiego, lidera znanego wszystkim fanom disco polo: Bayer Full. To właśnie w tym zespole Damian Świerzyński rozpoczynał swoją karierę, wraz z rodzeństwem, wspomagając tatę jako wokalista. Z czasem jednak młodzi chcieli rozpocząć pracę na własny rachunek i zapracować na własny sukces – tak powstał Baby Full, który swoją nazwą wprost nawiązuje do zespołu Sławomira Świerzyńskiego. Zespół, w którym występuje Damian Świerzyński, został założony w 2016 r. i gra disco polo, wydając kolejne piosenki i biorąc udział w trasach koncertowych. Baby Full zazwyczaj gra przed Bayer Full, wyruszając wspólnie na różnego rodzaju festiwale. Niestety nawet wikipedia nie podaje szczegółowych informacji na temat zespołu, chociaż bez problemu można znaleźć ich największe hity:

  • Niespodziewanie;
  • Żyje się raz;
  • Taniec to  przyjemność.

Damian Świerzyński – z żoną

Damian Świerzyński poślubił swoją ukochaną i z żoną ma dwójkę dzieci – Wiktora i Dominika. Nie wiadomo jednak zbyt wiele o ich związku, a zarówno ślub, jak i małżeńskie perypetie Damiana Świerzyńskiego i jego żony nie są tematem artykułów. Ciężko znaleźć jakiekolwiek informacje o tym, kim jest żona Damiana (wikipedia nie wie nic na jej temat), która ewidentnie chroni swojej prywatności, a Damian z żoną nie pokazuje się na większych wydarzeniach. Również dzieci pary nie są na świeczniku. Ile ma lat żona Damiana Świerzyńskiego? Tego również nie wiadomo. Ewentualne wzmianki o Damianie Świerzyńskim pojawiają się przy okazji wywiadów lub artykułów o jego tacie. Zapewne wynika to z małej popularności piosenkarza, który pozostaje w cieniu swojego ojca i pewnie trudno będzie mu to zmienić. Mimo sporych sukcesów zespołu Baby Full na scenie disco polo i stale rozwijające się kariery to Nikola Świerzyńska, a nie Damian cieszy się największą popularnością i zainteresowaniem mediów.

Źródło: disco-polo.info

Damian Świerzyński i Sebastian Świerzyński

Sebastian Świerzyński to starszy brat Damiana, z którym wspólnie występował Bayer Full, a następnie utworzył Baby Full – nazwa w oczywisty sposób nawiązuje do działalności ojca, a Sławomir bardzo wspiera dzieci w rozwoju ich kariery. Sebastian Świerzyński został porwany w 2004, a sprawcy zażądali okupu w wysokości 500 tysięcy euro. Rodzice Sebastiana natychmiast zgłosili sprawę na policji, dzięki czemu Sebastian po 2 dniach wrócił do domu cały i zdrowy, a sprawców udało się schwytać. Ile ma lat Sebastian Świerzyński? W 2023 r. będzie obchodził swoje 39. urodzin, a data urodzenia to 1984 r.

Damian Świerzyński i Nikola Świerzyńska

Nikola Świerzyńska to siostra Damian Świerzyńska, co oznacza, że Sławomir Świerzyński ma trójkę dzieci. Przy czym Nikola Świerzyńska jest owocem jego romansu – mimo to jest blisko z braćmi, z którymi najpierw występowała w zespole taty, a później założyła zespół. Ile lat ma Nikola Świerzyńska? Ta filigranowa blondynka ma 32 lata i dwójkę dzieci, a mimo to świetną figurę, którą zachwycają się fani zespołu.

Zobacz: Krzysztof Miruć – żona, jak mieszka, czy jest żonaty, dzieci, czy ma dzieci, orientacja seksualna, Wikipedia

Damian Świerzyński i Sławomir Świerzyński

Damian Świerzyński to syn Sławomira Świerzyńskiego i Renaty Świerzyńskiej, która od ponad 30 lat jest jego żoną. Para poznała się w harcerstwie, gdzie Sławomir jako starszy druh opiekował się grupą młodych harcerek, wśród których była też Renata. Renata w wieku zaledwie 16 lat została żoną Sławomira, który miał wtedy 22 lata, a małżeństwo wkrótce po ślubie zostało rodzicami pierwszego syna Sebastiana. W tym samym roku (czyli w 1984 r.) Sławomir założył zespół disco polo Bayer Full. Kilka lat później na świat przyszedł ich drugi syn Damian Świerzyński. Jak wspomina często Sławomir Świerzyński, chłopcy wychowywali się w świecie splendoru, a scena i muzyka disco polo towarzyszyły im od zawsze. Pewnie dlatego wszystkie dzieci Sławomira Świerzyńskiego były zaangażowane w Bayer Full, a następnie utworzyły własny zespół. Ile ma lat Sławomir Świerzyński? Lider najstarszego i najbardziej znanego zespołu disco polo ma 61 lat, a jego dokładna data urodzenia to 15.10.1961 r.

Sprawdź jeszcze

Popularne