Strona głównaCelebryciAktorzyLaura Samojłowicz - wszystko o aktorce i piosenkarce (życie prywatne gwiazdy)

Laura Samojłowicz – wszystko o aktorce i piosenkarce (życie prywatne gwiazdy)

Laura Samojłowicz to polska aktorka i piosenkarka. Urodziła się 13 października 1983 roku w Gdyni. W 2006 roku ukończyła studia na Wydziale Aktorskim Akademii Teatralnej im. Aleksandra Zelwerowicza w Warszawie. Jej kariera aktorska obejmuje zarówno role teatralne, jak i filmowe i telewizyjne. Występowała między innymi w filmach „Zmiennicy” (2006), „Idealny facet dla mojej dziewczyny” (2009) czy „Ranczo” (2012). 

Zobacz: Alicja Majewska – wiek, dzieci, ile ma lat, mąż, młoda, janusz budzyński, życiorys, choroba, rodzeństwo, życie prywatne

Laura Samojłowicz – życie prywatne

Laura Samojłowicz jest również piosenkarką. W 2010 roku wydała swój debiutancki album studyjny „Samoloty”. Artystka przyszła na świat w Hamburgu. W wieku czterech lat, wraz z rodzicami i bratem, osiedliła się na stałe w Polsce. Urodziła się 14 lutego 1985 roku. W 2014 roku wzięła udział w programie „Twoja twarz brzmi znajomo”, w którym zajęła drugie miejsce. W ramach swojej kariery muzycznej Laura Samojłowicz wydała także kilka singli, takich jak „Tsunami” czy „Szansa na sukces”, oraz występowała na wielu koncertach i festiwalach muzycznych.

Ponadto, Laura Samojłowicz angażuje się w różne działania charytatywne. W 2016 roku wzięła udział w akcji „Rower dla Gosi”, której celem było zebranie funduszy na leczenie chorej na stwardnienie rozsiane Gosi Półchłopek. 

Laura Samojłowicz jest uznawana za jedną z najbardziej utalentowanych i wszechstronnych aktorek młodego pokolenia w Polsce. Jako aktorka zdobyła wiele pozytywnych recenzji za swoje role, a także nagrody i wyróżnienia. W 2011 roku otrzymała nagrodę dla najlepszej aktorki na Międzynarodowym Festiwalu Teatralnym „Dwa Teatry” w Sopocie za rolę w spektaklu „Miłość na Krymie”. 

Laura Samojłowicz – mąż 

Samojłowicz należy do grona gwiazd, które niechętnie dzielą się swoim życiem prywatnym z opinią publiczną. Bardzo rzadko zdarza się, że pokazuje się z kimś na ściankach, czy premierach filmów. Okazuje się jednak, że gwiazda przypadkowo natrafiła na swojego męża.

Jacek Samojłowicz to mąż Laury Samojłowicz. Para pobrała się w 2015 roku. Jacek Samojłowicz to również aktor i reżyser, związany z warszawskim teatrem Współczesnym. Oboje często współpracują ze sobą zawodowo. Na przykład w 2018 roku wystąpili razem w sztuce „Powiedz, że mnie kochasz” w Teatrze Ochoty w Warszawie, którą wyreżyserował Jacek Samojłowicz. 

Para Laura i Jacek Samojłowiczowie są jednym z ciekawszych i utalentowanych małżeństw w polskim show-biznesie. Wspólnie realizują różne projekty artystyczne i angażują się w działalność charytatywną.

Źródło: instagram.com/laurasamojlowicz/

Laura Samojłowicz – w ciąży, dzieci

Na razie nie wiadomo, czy Laura i Jacek Samojłowiczowie mają dzieci. Para nie udostępnia publicznie informacji na ten temat. Laura i Jacek Samojłowiczowie cieszą się dużym szacunkiem wśród fanów i są znani z tego, że starają się utrzymywać swoje życie prywatne z dala od zainteresowania mediów. Laura i Jacek Samojłowiczowie rzadko komentują swoje życie prywatne w mediach społecznościowych i unikają udzielania wywiadów na ten temat. Z tego powodu nie jest znana informacja na temat tego, czy para ma dzieci. Może w przyszłości będziemy mogli się spodziewać córki lub syna.

Zobacz: Marek Perepeczko – dzieci, młody, wzrost, żona, na co zmarł, kulturystyka, rodzice, grób, siłownia, waga

Laura Samojłowicz – córka, ojciec, matka, afera

W 1989 roku ojciec postanowił wrócić wraz z rodziną do Polski. Rodzina Samojłowiczów zamieszkała na Mazurach. Internauci doszukali sie również informacji o Jacku Samojłowiczu i uważają, że jest to ojciec Laury. Ta jednak skomentowała plotki, mówiąc, że to nieprawda. Faktycznie, Laura Samojłowicz jest córką Eweliny i Sebastiana. Jej matka jest aktorką, a ojciec – reżyserem i scenarzystą. Laura Samojłowicz wychowywała się z matką i babcią. Już w dzieciństwie zainteresowała się teatrem i aktorstwem. Kilka lat temu wybuchła afera, gdy zdradziła tajemnice z planu, później zniknęła z mediów. W związku z serialem „Hotel 52”, gdzie zagrała główną rolę, aktorka znalazła się w centrum afery. W publicznych wypowiedziach zdradziła, że reżyser produkcji miał niejasne relacje również z Magdaleną Cielecką, która odgrywała jedną z kluczowych postaci w serialu. Na skutek tego incydentu, aktorka nie pojawiła się w kolejnym sezonie.

Laura Samojłowicz – choroba, tatuaż

Aktorka nie ukrywa się z tym, że ma na swoim ciele wiele tatuaży. Jak wspominała w wywiadach, poczuła, że czas na zmiany. Gwiazda posiada tatuaże na przedramionach oraz klatce piersiowej.

Źródło: instagram.com/laurasamojlowicz/

Na jednej z gal Laura wybrała obszerną, długą sukienkę i oversizowy płaszcz, który przy wzroście 172 cm optycznie sprawiał, jakby przytyła. Na premierze filmu „Człowiek z magicznym pudełkiem”, Laura zrobiła wrażenie swoim wyglądem. Aktorka znów zmieniła kolor włosów oraz uczesanie. Fryzura optycznie zaokrągliła jej twarz, przy czym ludzie mogli zasugerować ciążę bądź chorobę. Do tego aktorka miała na sobie luźną sukienkę w drobny wzór i płaszcz w poziome pasy. Nie da się ukryć, że to bardzo niekorzystny dobór stylizacji – przez strój widać, jakby przytyła. Internauci zaczęli spekulować nad chorobą aktorki lub jej ciążą. 

Zobacz: Wojtek Sawicki – Agata Tomaszewska, przed chorobą, kiedyś, wiek, zdrowy, kto to, rodzice, partnerka, dziewczyna

Sprawdź jeszcze

Popularne