Strona głównaDomBudowa domu z projektu domu

Budowa domu z projektu domu

Budowa domu z projektu domu, czyli kup projekt i zbuduj swój wymarzony dom. Projekt domu oraz jego budowa może wydawać się trudnym do zrealizowania zadaniem. Jeśli skorzystasz z pomocy odpowiednich specjalistów, gwarantujemy, że wszystko przebiegnie sprawnie i łatwo.

Projekt domu – od czego zacząć?

Każdy pragnie zostać właścicielem swojego wymarzonego domu. Aby mógł on jednak powstać należy spełnić wiele wymogów. Trzeba też zatrudnić firmę, wykonawcę oraz projektanta. Musisz pamiętać o wielu stosownych dokumentach, materiałach potrzebnych do budowy i wykończenia domu, a także koordynować pracę budowy. Wszystkie te elementy sprawiają, że wizja nowego domu sprawia wrażenie trudnej do realizacji i odległej w przyszłości. Pozwól więc zająć się wszystkim specjalistom, a Ty ciesz się odbiorem gotowego domu! Co konkretnie musisz zrobić? Na początku wejdź na stronę www https://www.extradom.pl/budowa-domu i postępuj zgodnie z trzema następującymi krokami:

Wybierz projekt swojego nowego domu

Całe przedsięwzięcie należy zacząć od samego początku, czyli od projektu. Jeśli chcesz mamy do dyspozycji gotowe projekty domów, które oczywiście dopasujemy do Twoich potrzeb. W ofercie znajdziesz wiele propozycji. Z początku zadaj sobie podstawowe pytania odnośnie swoich preferencji i wybierz odpowiednie kryteria:

  • Jaka jest powierzchnia użytkowa? Określ metry kwadratowe jakie chcesz mniej więcej przeznaczyć na swój dom, opierając się o wymiary swojej działki.
  • Następnie zastanów się nad kondygnacją. W naszej ofercie znajdziesz projekty domów parterowych z miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego, piętrowe oraz domy z poddaszem użytkowym.
  • Kupując projekt domu zwróć również uwagę na ilość oraz układ pomieszczeń, styl, w którym dom jest zaprojektowany – również dach i kąt jego nachylenia.
  • Przy wyborze projektu domu przemyśl również dodatkowe, potrzebne elementy takie jak garaż, basen, ogród, czy kominek.

Posiadamy bogatą ofertę projektów domów w każdym stylu. Niektóre projekty domów tanich, można kupić za bardzo okazyjne ceny. Możesz znaleźć między innymi projekty domów energooszczędnych, czy projekt ogrzewania podłogowego.

Pamiętaj, że zawsze możesz skorzystać z profesjonalnego doradcy, który pomoże dopasować Twój projekt domu do działki i do Twoich potrzeb.

Wybierz metodę oraz technologię budowy domu

Kiedy wybrałeś/aś już jak będzie wyglądać Twój przyszły, wymarzony dom, pora na projekt architektoniczno-budowlany oraz techniczny. Podczas rozmowy z doradcą opowiedz koniecznie o swoich oczekiwaniach.

Do Twojej dyspozycji mamy ofertę domów tanich w budowie z prefabrykatów drewnianych. Technologia ta pozwala na bardzo szybką budowę – stan deweloperski może być gotowy nawet w przeciągu 4 miesięcy. Co więcej, gwarantujemy stałe koszty budowy domu, którego konstrukcja posiada gwarancję nawet do 30 lat. Budowa nie jest uzależniona od warunków pogodowych, dzięki czemu praca idziesz szybko i sprawnie.

Kolejną metodą budowy domu jest dom murowany. Klasyczną technologie, w której ściany powstają z cegieł, bloczków oraz pustaków, uzupełnia się dodatkowo warstwą termoizolacyjną. W budowie domu gwarantujemy przejrzyste koszty oraz wsparcie doświadczonych specjalistów.

Ostatnia metoda to dom z bloczków perlitowych. Są to ekologiczne bloczki, łączone innowacyjnym systemem bez spoiwa. Dzięki czemu jest to bardzo trwały i odporny budulec. Ściany budowane są bez dodatku chemii i sztucznych tworzyw, doskonale izolują i nie wymagają docieplenia. Odporne również na pleść, grzyby oraz algi.

Odbierz swój wymarzony dom

Jeśli wybierzesz projekt domu, metodę i technologię jego budowy, my zajmiemy się wszystkim pozostałym. Wykonawca przygotuje dla Ciebie stosowne dokumenty, zamówi wszystkie potrzebne materiały i co najważniejsze będzie na bieżąco koordynował i pilnował wszystkich prac podczas trwania budowy. Jedyne co musisz zrobić to odebrać swój wymarzony dom, kiedy wszystkie prace dobiegną końca.

Korzyści budowy domu z Extradom

Jak sam/a widzisz budowa domu i zaprojektowanie go nie stanowi problemu jeśli pomogą Ci profesjonaliści i wiarygodna firma. Jeśli zdecydujesz się skorzystać z usług Extradom.pl, gwarantujemy szereg korzyści ze współpracy.

Przede wszystkim zapewniamy kompleksową budowę, a więc odpowiedzialność za materiały, formalności oraz logistykę, zostają po stronie wykonawcy. Budowa Twojego domu będzie przebiegać zgodnie z wcześniej ustalonym harmonogramem. To samo dotyczy kosztorysu. Jeszcze przed rozpoczęciem inwestycji, zapewniamy całkowity kosztorys budowy oraz niezbędnych materiałów. Nie ma żadnych ukrytych kosztów.

Gwarantujemy sprawdzonych partnerów oraz wykonawców Extradom.pl, którzy są dostępni w całej Polsce. Dodatkowo nad budową Twojego przyszłego domu, będzie czuwał Twój indywidualny doradca oraz opiekun.

Z naszą firmą zaoszczędzisz sporo czasu i zmartwień. Nie musisz szukać i porównywać różnych ofert, ani koordynować prac na terenie budowy. Wszystkim zajmiemy się osobiście, a Ty będziesz mógł/a cieszyć się swoim wymarzonym domem.

Artykuł sponsorowany

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne