Strona głównaCelebryciKortez - dzieci, wzrost, wiek, prywatnie, syn, Wikipedia

Kortez – dzieci, wzrost, wiek, prywatnie, syn, Wikipedia

Masz tak czasem, że chcesz odciąć się od wszystkiego i uciec w Bieszczady? Nie możesz już dłużej znieść jazgotu miasta i męczy Cię siedzenie w pustym i oziębłym biurze. Chcesz na nowo poczuć w sobie radość i pozwolić, by targające Tobą emocje znalazły swój upust. Nic jednak nie zapowiada się na to, żeby taka możliwość miała się nadarzyć w przyszłości. Przecież dopiero skończyły się wakacje. Trzeba wrócić do normalnego trybu i przytłaczającej rzeczywistości. 

Jeśli chcesz, choć na chwilę znaleźć ulgę od szumu, pisków tartej gumy, czy nieznośnych klaksonów na każdym zakręcie, załóż na uszy słuchawki, odpal sobie jeden z utworów Korteza. Urzekł on swoich fanów szczerością i wrażliwością, której tak nam wszystkim ostatnio brakuje. Jeśli już słuchasz wybranego kawałka, co powiesz na małą przechadzkę po tym ogrodzie jego życiorysu? Dowiemy się zaraz, co o nim mówi Wikipedia, jak wygląda jego życie prywatne, ile ma dzieci, wzrostu, w jakim jest wieku, jakie ma relacje z synem, a także wiele innych interesujących rzeczy. Zanurzmy się w gęstwinie informacji, które choć na moment staną się Twoją ucieczką od rzeczywistości.

Sprawdź: Kortez – żona, rozwód, partnerka?

Kortez – wiek, wzrost, jakie ma życie prywatne?

Łagodne nuty piosenki otulają Twoje uszy i podczas tego chwilowego relaksu zastanawiasz się, jaki jest ten mężczyzna prywatnie. Jego głęboki, spokojny głos jest niczym miód na uszy, ale czy jego życie prywatne jest równie słodkie? Wikipedia wie o nim całkiem sporo, choć oczywiście są to informacje dotyczące płyt lub koncertów. Są jednak wspomniane takie elementy jak dzieci, a nawet kim był prywatnie przed karierą muzyczną. Już w pierwszym zdaniu Wikipedia odkrywa przed nami wiek artysty. Urodzony w 1989 roku, mężczyzna jest teraz w wieku 33 lat. 

Być może ciekawi Cię wzrost Korteza. Niestety Wikipedia nic o nim nie mówi. Wiadomo za to, jak wyglądał wzrost jego popularności na przestrzeni lat. Pewnie Cię to zdziwi, ale Kortez nie miał łatwego startu na rynku muzycznym. Jego życie prywatne wyglądało zupełnie tak jak każdego z nas. Jako dzieci, razem z dwiema siostrami słuchali, jak ojciec gra dla nich na gitarze. Matka Korteza jest z kolei opiekunką dzieci niepełnosprawnych i jeszcze zanim Kortez się urodził, puszczała mu muzykę klasyczną. Prywatnie Korteza interesowała sztuka i miał w sobie dużo artyzmu. 

Zanim jednak jego kariera muzyczna jakkolwiek się rozpoczęła, mężczyzna założył rodzinę. Jego syn stał się jego inspiracją i oczkiem w głowie. By móc utrzymać rodzinę, mężczyzna podejmował się prac na budowie w lesie, czy jako ochroniarz w Biedronce. Prywatnie był więc zupełnie normalnym facetem, z takimi samymi problemami, jak my wszyscy. Co jednak sprawiło, że wyróżnił się spośród tłumu?

Kortez – inne informacje, Wikipedia

Wikipedia chętnie podsuwa nam historię przebiegłej siostry, która podstępem zgłosiła Korteza do programu „Must Be The Music. Tylko Muzyka”. Mężczyzna jednak nie przeszedł eliminacji, ale został zauważony przez szefa wytwórni Jazzboy Records, Pawła Jóźwickiego. Tak rozpoczęła się jego kariera muzyczna. Z wiekiem Kortez przyciągnął do siebie mnóstwo fanów muzyką, z której wylewają się ogromne emocje i szczerość. Jego pierwsze utwory zostały zaprezentowane po raz pierwszy w 2015 roku. 

Z biegiem lat jego piosenki coraz bardziej opanowywały listy przebojów, ale nie tak agresywnie, jak zazwyczaj dzieje się w przypadku młodych artystów. W 2018 roku razem z Krzysztofem Zalewskim i Dawidem Podsiadło stworzył singiel „Początek”, który promował dziewiątą trasę „Męskiego Grania”. Była to jedna z bardziej znanych piosenek, która jeszcze długo pozostała na ustach Polaków. 

Kortez – dzieci. Kortez z synem

Temat dzieci w życiu Korteza zawsze się przewijał. Jego mama jest opiekunką niepełnosprawnych dzieci, on sam jest jednym z trojga dzieci, nic więc dziwnego, że doczekał się własnego potomka. Jego syn – Jonatan – urodził się w 2012 roku. Jest aktualnie w wieku 10 lat. Niestety Kortez rozstał się ze swoją żoną, przez co już od kilku lat nie mieszka z synem. Dziecko jest jednak dla niego ogromnie ważne. To właśnie jego syn stał się inspiracją do piosenki „Joe” i w każdej wolnej chwili, sławny ojciec jeździ, by spędzić z nim czas. Często można zobaczyć, jak Kortez z synem spacerują po Besku, gdzie chłopiec mieszka razem z matką. 

Oprócz piosenki „Joe”, która była specjalnie zadedykowana dla syna, Kortez często inspiruje się tym, co go otacza. Piosenkę „Zostań” napisał, kiedy  uderzyły go słowa jego dziecka, gdy musiał jechać późnym wieczorem do Warszawy. Chwytające za serce słowa „Tato, zostań” przylgnęły do niego i nie dały o sobie zapomnieć, co niejako zmusiło artystę do napisania tego utworu. 

Kortez jest szczerym artystą, który w życiu prywatnym, jak i zawodowym zawsze kierował się ciężką pracą. Zanim zyskał szansę w branży muzycznej, musiał chodzić do pracy, która nie oferowała mu spełnienia zawodowego. Mimo że już nie mieszka z synem, nadal często go odwiedza i spędza z chłopcem każdą wolną chwilę. Ty jednak, mój drogi czytelniku, musisz powoli wynurzyć się spod tafli informacji i świata muzyki. Miejmy nadzieje, że ten dzień minie szybko, byś znów mógł zatopić się w cudownej, spokojnej muzyce Korteza i odciąć się od odgłosów miasta.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne