Strona głównaCelebryciDamian Tkaczuk - wiek, Instagram, dziewczyna, urodziny, TikTok

Damian Tkaczuk – wiek, Instagram, dziewczyna, urodziny, TikTok

Aplikacja TikTok zdobywa coraz większą popularność na całym świecie, także w Polsce. Wraz z rozwojem w rodzimych social mediach, powstają kolejni twórcy bijący rekordy popularności. A tą zdobywają na różne sposoby – poprzez rodzaj publikowanych treści, kreację ciekawych postaci czy naśladowanie trendów. 

Jedną z czołowych postaci na polskim TikToku jest Damian Tkaczuk. Co o nim wiemy? Czy ma dziewczynę? W jakim jest wieku? Kiedy ma urodziny? 

Damian Tkaczuk – wiek, wzrost, co robi prywatnie? 

Znany tiktoker pochodzi z Trójmiasta, a obecnie mieszka w Gdańsku. Z wykształcenia Damian jest magistrem finansów i rachunkowości. Tytuł zdobył na Uniwersytecie Gdańskim.

Ile lat ma Damian? Tej informacji nie znajdziemy nigdzie bezpośrednio, ale wystarczy prześledzić jego Instagrama, aby trafić na wskazówkę odnośnie jego wieku. Post z okazji urodzin opublikował 10 kwietnia. Na zdjęciu z tortem urodzinowym możemy dostrzec świeczki w kształcie 19. W opisie do zdjęcia pisze: ,,To był wyjątkowy rok, czas rozwalić kolejny. P.s. znajdź jeden błąd na zdjęciu.” Komentujący szybko odgadli wiek twórcy, w rzeczywistości Damian ma 29 lat.

Fanów interesuje również, jakiego wzrostu jest Damian. W internecie nie znajdziemy oficjalnej informacji, jednak z poufnych źródeł wiemy, że ma ok. 180 cm wzrostu. Wysoki wzrost jest dodatkowym atutem w innej aktywności influencera. Poza TikTokiem, Damian zajmuje się również modelingiem. Zdjęcia z najróżniejszych sesji, w których brał udział, możemy podziwiać na jego Instagramie @damian.tkaczuk. 

Chodzą słuchy, jakoby popularny tiktoker miał brać udział w programie Top Model. Jest to jednak tylko plotka. Owszem, w Top Model brał udział mężczyzna o nazwisku Tkaczuk, jednak nie był to Damian. 

Do doświadczeń, dzięki którym Damian mógł rozwinąć swoją osobowość medialną, możemy dołączyć ostatni Sopot Festiwal, podczas którego był jednym z prowadzących.

Damian Tkaczuk – dziewczyna, czy jest w związku? 

Tkaczuk ma szeroką rzeszę fanek. Toteż nie dziwne, że w wynikach wyszukiwania regularnie pojawia się pytanie o dziewczynę. Wystarczy wejść na jego profil na Instagramie, aby zobaczyć ich wspólne zdjęcia. 

W poście z 8 sierpnia czytamy: ,,Dziś mija nasz pierwszy wspólny rok, a ja chcę więcej i więcej”. 

Dziewczyna Damiana Tkaczuka nazywa się Dominika Helbin. Na Instagramie możemy obserwować również ich wspólne zdjęcia z Wenecji. Dziewczyna towarzyszyła influencerowi podczas odbioru nagrody Influencers Award. Ponadto słyszymy jej głos w jednym z tiktoków Damiana.

Źródło: Instagram. Damian i jego dziewczyna

Damian Tkaczuk – Instagram, TikTok, gdzie działa? 

Damian jest znany najbardziej z działalności na platformie TikTok, na której tworzy treści od 2,5 roku. Obecnie obserwuje go ponad milion użytkowników! Łączna liczba odtworzeń jego filmików wynosi aż 56 milionów wyświetleń. Obecnie Damian znajduje się w top 100 najpopularniejszych tiktokerów w Polsce. Za swoją działalność zdobył nagrodę Twórca Roku 2022 w kategorii TikTok podczas Influencers Live  Awards. 

Damian prowadzi również Instagrama, na którym obserwuje go 128 tysięcy użytkowników. Wrzuca tam zdjęcia z sesji modelingowych oraz ważnych momentów z życia. Z posta na Instagramie możemy się dowiedzieć, że jego początki na platformie TikTok nie były usłane różami. Pisze, że czuł się niezrozumiany przez odbiorców. Damian porzucił dotychczasową pracę, aby zaryzykować i spełnić swoje marzenie o działalności w sieci, choć wierzyły w niego wtedy zaledwie trzy osoby. W dalszej części, spełniony i szczęśliwy, zachęca niezdecydowanych, aby spróbowali swoich sił w karierze internetowej. 

Z czego jest najbardziej znany? Hitem okazała się jego kreacja pracownika znanej sieciówki Zara. Nieco złośliwego, przewracającego oczami ekspedienta, który mierzy wzrokiem zagadujących do niego kupujących. Jego nieodłącznym atrybutem jest słuchawka z mikrofonem, której rolę w każdym filmiku odgrywa inny przedmiot. Raz jest to banan, a kiedy indziej suchy brzeg pizzy czy myszka komputerowa. 

Innym popularnym formatem na jego kanale jest tzw. POV [z ang. point of view – punkt widzenia]. Filmiki, w których mamy przed sobą obraz widziany oczami bohatera. Najpopularniejsza z tego cyklu jest seria ,,pov: umówiłaś się na randkę”, w której Damian naśladuje zachowania oraz żargon typowy dla konkretnych grup, m.in. studentów medycyny, prawa czy marketingu oraz typów, np. Polaka mieszkającego za granicą lub nieśmiałego chłopaka. Damian posiada ogromny talent do wcielania się w różne postacie, także kobiece. Widać to w filmikach ,,pov: ta jedna nauczycielka podczas wycieczki szkolnej” lub ,,ta jedna ciotka, która zna cię od dziecka”.

Damian w jednym z wywiadów powiedział, że inspiruje się wszystkim, co go otacza. Każda okoliczność staje się dla niego materiałem do kolejnego tiktoka. Podczas tworzenia rozwija różne umiejętności, jak pisanie scenariusza, kreowanie postaci oraz montaż materiału. Traktuje TikToka jako platformę idealną, w której dostarcza swoim obserwującym rozrywkę i spełnia się zawodowo.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne