Strona głównaCelebryciRoger Salla - pochodzenie, ojciec, wiek, rodzice, majątek, Wikipedia

Roger Salla – pochodzenie, ojciec, wiek, rodzice, majątek, Wikipedia

Wszyscy mówią teraz o wywiadzie z Karoliną Pisarek, w którym modelka pochwaliła się tym, ile najwięcej pieniędzy w kopercie dostała z okazji ślubu. W sieci wybuchła wielka drama – wiadomo, temat kasy zawsze budzi w Polsce duże kontrowersje. Ludzie zaczęli również zastanawiać się nad tym, kim jest Roger Salla, czyli nowy mąż Karoliny Pisarek. Co wiemy o mężczyźnie? Kim są jego rodzice, jakie jest jego pochodzenie? Na Wikipedii nic o nim nie znajdziemy, jednak mamy swoje źródła i znamy kilka faktów o parterze Karoliny Pisarek. Z tego artykułu dowiesz się, dlaczego ojciec Rogera jest znany, w jakim wieku jest mężczyzna, czym zajmuje się zawodowo, kim są jego byłe partnerki. Jeśli jesteś ciekawy/a, kto to jest, to zapraszamy do lektury!

Roger Salla – kto to? Jakie jest jego pochodzenie? Czego nie powie Wikipedia?

Roger Salla – kto to? Czy wiemy, jakie jest jego pochodzenie? Wikipedia na ten temat milczy – nikt jeszcze nie stworzył tam zakładki o mężczyźnie. Jednak kto wie, możliwe, że w przyszłości wejdzie on w świat show-biznesu i ktoś postanowi stworzyć o Rogerze Salli stronę na Wikipedii. 

Pochodzenie partnera Karoliny Pisarek nie jest jednak tajemnicą – jest on Polakiem, który urodził się w Niemczech. Razem z rodzicami mieszkał tam przez pierwsze czternaście lat swojego życia. Pochodzenie Rogera Salli budzi kontrowersje przez to, że mężczyzna dla wielu osób nie wygląda jak typowy Polak. Jednak Roger z pochodzenia jest Polakiem, mieszka tu od wielu lat – jego rodzice również są Polakami. 

Roger Salla – ojciec, rodzice, partnerki

Co jeszcze można powiedzieć o parterze Karoliny Pisarek w odpowiedzi na pytanie: Kim jest Roger Salla? Nie jest on znany tylko z tego, kim jest jego żona. Roger Salla jest przede wszystkim biznesmenem. Od 2012 roku pracuje w firmie ojca, Marka Salli – kto to? Jest to jeden z bogatszych Polaków, prowadzi on firmę, która zajmuje się finansami w e-commerce. Kim jest Roger Salla w firmie? Wiceprezesem ds. finansów. O mamie biznesmena nie wiemy za wiele – podobno nadal mieszka ona w Niemczech, ale nie jest to potwierdzona informacja. 

Po tym, jak Karolina Pisarek udostępniła na Instagramie fotkę, że Roger Salla oświadczył się jej na Malediwach, na portalach plotkarskich zrobiło się gorąco. Ludzie chcieli wiedzieć o wybranku modelki wszystko – kim jest jego była dziewczyna, kim jest jego ojciec, w jakim jest wieku Roger, kim są wszystkie jego poprzednie partnerki życiowe. Niewiele wiemy o byłych dziewczynach Rogera. Mężczyzna do świata show-biznesu wszedł za sprawą swojej obecnej partnerki, dlatego media nie interesowały się jego poprzednimi związkami. Nie wiemy przez to, kim jest jego był dziewczyna. Jeśli znasz jakieś plotki w temacie byłych partnerek Rogera Salli, to daj znać w komentarzu!

Jeśli chodzi o wiek Rogera, to ma on 29 lat – urodził się 9 czerwca 1993 roku. Co ciekawe związany był od dziecka ze sportem – z piłką nożną i tenisem. Wybrał piłkę – po przeprowadzce do Polski grał w młodzieżowej ekstraklasie w Legii Warszawa i Polonii Warszawa. Jednak finalnie nie związał on swojej przyszłości ze sportem – przynajmniej nie zawodowo. 

Roger Salla – firma, majątek

Majątek Rogera jest szeroko komentowany w sieci. Roger zajmuje wysokie stanowisko w firmie ojca – jego majątek jest więc bardzo duży. Wiele osób jest negatywnie nastawionych do dzieci milionerów. Uważają, że mają szczęście i że o nic w życiu nie musiały się starać. Tak, dzieci milionerów mają szczęście – bardzo dobra sytuacja finansowa otwiera wiele furtek. Jednak czy to prawda, że wszystkie dzieci milionerów nic nie osiągnęły własnym wysiłkiem? My się z tym nie zgadzamy. To normalne, że jedni urodzili się, mając o wiele więcej możliwości i środków do życia – takie jest życie i nie ma co hejtować ich za to. Życie nigdy nie było sprawiedliwe i na 99,9% nigdy nie będzie. Zarówno Roger, jak i Karolina mają bardzo duże majątki, dzięki którym mogą pozwolić sobie na drogie wakacje, ogromne wesele czy wypasioną willę. Jednak nikomu nie ukradli tych pieniędzy – każdy z nich ciężko pracował na to, co teraz ma. 

Roger Salla ukończył Akademię Leona Koźmińskiego w Warszawie. Jego studia związane były z zarządzaniem finansami i przedsiębiorstwami. Przez rok studiował w Anglii, na Uniwersytecie w Bradford. Co ciekawe Roger potrafi mówić aż w 5 językach – po polsku, niemiecku, angielsku i hiszpańsku. Polski i niemiecki to jego języki ojczyste, a angielski i hiszpański zna tak dobrze, że bez problemu posługuje się nimi w pracy. Piątym językiem, który zna Roger, jest mało popularna łacina.

Roger Salla wcześniej znany był tylko w świecie biznesu. Dzisiaj jego nazwisko jest na wszystkich portalach plotkarskich. Karolina Pisarek jako jedna z niewielu uczestniczek Top Model zrobiła aż taką karierę. Wykorzystała wtedy swój czas i jej pięć minut sławy trwa do dzisiaj. Przygotowania do ich ślubu oglądała cała Polska w programie, który prowadziła Karolina – nic więc dziwnego, że Roger budzi aż takie zainteresowanie mediów. 

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne