Strona głównaCelebryciKuba Midel - Wikipedia, kto to, majątek, książka, opinie, żona, rodzice, firma...

Kuba Midel – Wikipedia, kto to, majątek, książka, opinie, żona, rodzice, firma odzieżowa, kim jest, nieruchomości

Kto to jest Kuba Midel? Otóż jest to kolejny polski przedsiębiorca, który swoją działalność prężnie rozwija w internecie. W opisie mężczyzny na YouTube można przeczytać, że oprócz posiadania kilku firm, jest on sportowcem, inwestorem i rentierem. Ponadto ma żonę, jest ojcem, youtuberem oraz coachem biznesowo-motywacyjnym. 

W tekście spróbujemy nieco bardziej przybliżyć postać influencera. Dowiemy się, czy ma on swój artykuł na Wikipedii. Jaki jest majątek i wykształcenie Midela. Sprawdzimy też o czym napisał swoją książkę, jakie są na jej temat opinie. Kim jest jego żona i ojciec. Jak nazywa się firma odzieżowa Kuby oraz jakimi może pochwalić się nieruchomościami.

Zobacz: Tristan Tate – majątek, Wikipedia, wiek, wzrost, waga, więzienie

Kuba Midel – Wikipedia, kto to? 

Na Wikipedii nie znajdziemy osobnego artykułu, który odpowiadałby na pytanie, kto to jest Kuba Midel. Popularna encyklopedia nie zawiera też w sobie żadnych informacji odnośnie firm, jakie należą do youtubera. Dlatego chcąc lepiej poznać tę osobę, musimy sięgnąć głębiej do internetu. Na podstawie danych ze strony Infoveriti, można dowiedzieć się, że mężczyzna urodził się w 1983 roku. Ma zatem 40 lat. 

Kuba Midel – majątek, firmy, nieruchomości 

Nie trzeba jednak mieć swojej Wikipedii, aby być rozpoznawalną osobą. Swój majątek Midel z całą pewnością powiększył za sprawą książki, którą wydał w 2020 roku. Tytuł nazywa się ,,Sztuka równowagi finansowej’’. Zgodnie z opisem, jaki widnieje z tyłu okładki, z pozycji można dowiedzieć się o mądrym zarabianiu i oszczędzaniu pieniędzy. Można przeczytać też, jak efektywnie tworzyć majątek firmowy i osobisty. Przeczytać o tym, jak zacząć inwestować w nieruchomości, a także w jaki sposób znaleźć równowagę pomiędzy życiem zawodowym i prywatnym.

Wiadomo, że Midel ma kilka firm. Jedną z nich jest szkoła językowa Mobile English, która ma swoje oddziały franczyzowe w całej Polsce. Ideą powstania firmy było organizowanie indywidualnych zajęć z języka angielskiego w miejscu, które zostanie wskazane przez klienta. 

Kuba ma także firmę odzieżową Venerdi. Oprócz tego inwestuje on w nieruchomości mieszkaniowe i użytkowe. Swój majątek powiększa także za sprawą swojej działalności na YouTube. 

Kuba Midel – opinie o książce

Opinie o napisanej przez Midla książce, jakie można znaleźć w serwisie Lubimyczytać są bardzo zróżnicowane. Od optymistycznych przez neutralne na negatywnych kończąc. Jeden z bywalców tej strony internetowej zauważył, że dzieło Kuby dobrze opisuje zarządzanie finansami. O samych inwestycjach w nieruchomości na wynajem użytkownik nie chciał pisać, gdyż przyznał, że nie jest to jego sfera zainteresowań. 

Inna opinia głosi, że książka została profesjonalnie wydana. Poza tym treści w niej zawarte są przełożeniem jeden do jednego tego, co można znaleźć na youtubowym kanale Kuby. Według czytelnika za równowartość tej ksiażki, można zakupić dużo wartościowsze treści, gdyż w pozycji Midla jest ,,dużo lania wody’’.

Źródło: Facebook Kuba Midel

Jeszcze inny czytelnik w swojej opinii napisał, że książka niesie wiele przydatnych porad odnośnie do handlu nieruchomościami. Po samą pozycję sięgnął przypadkiem, z polecenia, nie wiedząc wcześniej, kto to jest Kuba. Dzieło youtubera miało ,,wyleczyć’’ użytkownika forum Lubimyczytać z paru niewłaściwych przekonań i zmotywować do działania. Kolejny czytelnik zwrócił też uwagę na prosty przekaz, jaki wydobywa się z książki.

Na temat pozycji napisanej przez Midla można przeczytać też mniej pozytywne opinie. Jedna z osób, która miała styczność z książką, stwierdziła, że tytuł skierowany jest do młodszego grona odbiorców (według autora recenzji 16-sto-/18-stolatków). Dla inwestorów, którzy mają już swoje doświadczenie, dzieło Midla składa się z ,,truizmów, mentorstwa i ogólnikowych rad’’. 

Zobacz: Greta Thunberg – urodziny, choroba, nagrody, Nobel, pomnik, ślub, o co walczyła, wzrost, kim jest?

Kuba Midel – opinie o samej osobie 

Opinie o Kubie Midelu są raczej pozytywne. Osoby, które zakupiły jego książkę, pisały później na łamach serwisu Lubimyczytać, że zrobiły to w ramach podziękowania za pracę Kuby jako youtubera. Znaczy to, że bohater dzisiejszego tekstu faktycznie zaskarbił sobie sympatię swoich widzów, tworzeniem wartościowych treści.

Wiemy już, kim jest Midel dla innych, przyjrzyjmy się teraz jego rodzicom, żonie i wykształceniu.

Kuba Midel – żona, rodzice, wykształcenie 

Kto to jest Kuba Midel już wiemy. Ale czy można znaleźć też jakieś informacje, które mówiłyby, kim jest jego żona i ojciec? To nie łatwe, gdyż youtuber to jedna z tych osób, która pomimo zdobycia rozpoznawalności w internecie, nie zdecydowała się na pokazywanie w nim swoich najbliższych. Dlatego nie mamy żadnych dokładniejszych informacji na temat żony, rodziców, czy dzieci przedsiębiorcy. Niewielkie tylko wzmianki na tematy około rodzinne można znaleźć w mediach społecznościowych Kuby. Z Instagrama można było dowiedzieć się, że w 2020 roku Midel świętował wraz z żoną 10 rocznicę ślubu.

W jednym z wywiadów Midel mówił o swoim wykształceniu. Wspominał wówczas, że ukończył jedno z czołowych liceów w Polsce. Następnie nie dostał się do Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie, gdyż w tamtym okresie życia trenował wyczynowo sport, co skutecznie odciągnęło go na rok od nauki. Nie wiemy, jak wówczas zareagowali jego rodzice. Za drugim razem udało mu się już dostać na SGH, jednak szybko porzucił studia dzienne, wybierając zaoczne, by móc rozwijać własne biznesy: najpierw szkołę językową, a zaraz później firmę odzieżową. 

Źródło: Facebook Kuba Midel

Tekst miał za zadanie odpowiedzieć na pytanie kto to jest Kuba Midel. Czy ma on swój artykuł na Wikipedii, jaką napisał książkę oraz jakim dysponuje majątkiem. Sprawdziliśmy też, jakie firmy ma youtuber i jak nazywa się jego firma odzieżowa. Staraliśmy dowiedzieć się, kim jest jego żona i rodzice oraz dowieść, jakim ojcem jest Kuba. Niestety bohater tekstu chroni swoją prywatność i nie udało nam się to. Poruszyliśmy też wątek nieruchomości Midla oraz jego firmy odzieżowej. Na koniec opisaliśmy wykształcenie youtubera.

Zobacz: Kinga Kujawska – wiek, mąż, siostra, wzrost, chłopak, Wikipedia, partner

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne