Strona głównaCelebryciJustyna Steczkowska bez makijażu - zobacz zdjęcia

Justyna Steczkowska bez makijażu – zobacz zdjęcia

Justyna Steczkowska. Nie ma chyba osoby w Polsce, która chociaż raz nie słyszałaby o tej utalentowanej wokalistce. Niezależnie, czy to przez serwisy plotkarskie, czy za sprawą osiągnięć z dziedziny muzyki, z pewnością można stwierdzić, że jest to artystka nietuzinkowa, która na swoim koncie ma wiele nagród i wyróżnień. 

Ponadto, wiele osób jest zachwyconych tym, jak Steczkowska świetnie wygląda w wieku 50 lat! Zgrabna figura, zadbane włosy, idealnie dobrany makijaż i jeszcze lepiej dopasowane stylizacje. Kto jak kto, ale Justyna od początku kariery przywiązuje dużą uwagę do swojego wizerunku i raczej się to już nie zmieni. Diwa ostrożnie publikuje zdjęcia w sieci, a jej wypowiedzi są przemyślane, czego nie można powiedzieć o koleżankach z branży. 

Zastanawialiście się kiedyś, jak wygląda Justyna Steczkowska bez makijażu? Czy w ogóle w sieci można znaleźć takie zdjęcia? Wszak, jak zdążyliśmy napomknąć – każdy aspekt jej publicznego wizerunku jest pod kontrolą i na próżno szukać większych wpadek modowych czy merytorycznych, czego Edyta Górniak może pozazdrościć. Nie od dziś przecież wiadomo, że w show – biznesie image jest kluczowy, jeśli komuś zależy na współpracy z różnego rodzaju markami lub stacjami telewizyjnymi, które chętnie proponują lukratywne kontrakty. 

Jeśli jesteście ciekawi, co udało nam się ustalić, i czy mamy zdjęcia Justyny Steczkowskiej bez makijażu, gorąco zachęcamy do przeczytania dalszej części artykułu. 

Justyna Steczkowska bez makijażu

Zdjęcie pochodzi ze strony FAKTU. To tam redaktorzy pobawili się i wykonali symulacje Justyny Steczkowskiej bez makijażu

Są gwiazdy, które kompletnie nie mają problemu z tym, żeby pokazać się w social mediach bez makijażu. Magda Gessler, Anna Lewandowska, Małgorzata Socha czy Agnieszka Szulim Badziak Woźniak Starak. Okazuje się, że pod grubą warstwą make-upu w wielu przypadkach kryją się zmarszczki, przebarwienia i tzw. kurze łapki. Bądź co bądź są to tylko ludzie, a jak wiadomo – nikt przecież idealny nie jest

W ostatnim czasie wiele mówi się o tym, aby nie ulegać presji perfekcyjnego wyglądu. Nie przemawia to jednak do czołowej diwy polskiej sceny muzycznej, która jak głoszą niektóre serwisy plotkarskie – uzależniona jest od makijażu. Krążą też pogłoski, że nigdzie nie rusza się bez swojego wizażysty. Nie zdziwiłoby nas, jeśli doniesienia te okazałyby się prawdą, ponieważ znalezienie zdjęć Justyny Steczkowskiej bez makijażu graniczy z cudem! 

Jakiś czas temu w sieci krążyła fotografia wokalistki, na której nie miała nawet grama make-upu na swojej twarzy. Jak możecie się domyślić, szybko zniknęła. Zgadujemy, że za błyskawicznym usunięciem zdjęcia stoi management gwiazdy, który w porę interweniował i pozbył się problemu, który mógłby narobić sporo niechcianego zamieszania wokół diwy. Na pewno nie było to łatwe zadanie, gdyż jak powszechnie wiadomo – w Internecie nic nie ginie i bardzo trudno jest usunąć z niego krępujące treści. Specjalnie dla Was udało nam się je zdobyć

O tym, że w Internecie nic nie ginie, nie raz przekonała się o tym przywołana wcześniej ekskoleżanka artystki – Edyta Górniak, która kilkanaście lat temu wrzuciła do sieci zdjęcie swojego syna Allana umazanego w… Sami możecie domyśleć się w czym… Do dziś bez większych problemów można je znaleźć. 

Aż trudno nam uwierzyć, że przez tyle lat diwie udało się tak konsekwentnie ukrywać swoje oblicze bez makijażu, jednak my jesteśmy o krok przed nią. Co myślicie o Justynie Steczkowskiej bez make-upu?  Zostawcie komentarz poniżej! 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne