Strona głównaCelebryciKrystian Ochman - rodzice, żona, rodzeństwo, żona, wiek, rodzina, pochodzenie, dziewczyna, wzrost,...

Krystian Ochman – rodzice, żona, rodzeństwo, żona, wiek, rodzina, pochodzenie, dziewczyna, wzrost, wikipedia, skąd pochodzenie

Krystian Ochman reprezentował Polskę na Eurowizji w 2022 roku. Dostał się do finałowej części gali, gdzie zdobył 151 punktów i zajął 12 miejsce. To pierwszy od dawna tak duży sukces naszej reprezentacji w tym konkursie. Wielu wróżyło Ochmanowi ogromny sukces. Niektórzy obstawiali nawet zwycięstwo. Po świetnym występie jego kariera w Polsce nabrała tempa. Wielu ludzi zainteresowało również to skąd pochodzi i kim jest jego rodzina. Poniżej zbieramy wszystkie dostępne szczegóły. 

Krystian Ochman – kto to? Wiek, wzrost, waga

Nie wszystkie informacje na temat Krystiana Ochmana są dostępne, choć sporo publikuje Wikipedia. Jeśli chodzi o takie szczegóły, jak wiek, wygląda to następująco:

data urodzenia: 19. lipca 1999 roku

wiek: 23 lata

wzrost: nigdy nie podał takiej informacji

Krystian Ochman ma polskie pochodzenie, ale urodził się w Melrose. Całe życie spędził w Stanach Zjednoczonych, to sprawia, że choć świetnie mówi po polsku, nie udało mu pozbyć się akcentu. 

Podczas spotkania z dziennikarzami wspomniał, że przez sposób mówienia jest czasem brany za Ukraińca. Miał w związku z tym kłopoty, bo grożono mu pobiciem. Nic mu wtedy nie zginęło, ani portfel, ani telefon, ale zagrożenie, z którym musiał się zmierzyć, było realne.

Zobacz: Jerzy Trela — na co zmarł? W jakich filmach grał? Pochodzenie, dzieci, żona

Krystian Ochman – żona, dziewczyna

Krystian Ochman nie mówił zbyt wiele o swojej dziewczynie. W sierpniu jeden z dziennikarzy zdradził, że artysta i jego dziewczyna Karolina przebywają wspólnie w Stanach. Nikt jednak nie potwierdził tej informacji. Mimo prób kontaktu z artystą, jego telefon nie odpowiadał.

Media społecznościowe Krystiana także nie przynoszą żadnych informacji na ten temat. Ochman na pewno nie jest żonaty, więc nikt taki jak jego żona jeszcze nie istnieje. 

Krystian Ochman – rodzice, rodzeństwo, matka

Najbliższa rodzina Ochmana mieszka w Stanach Zjednoczonych. Krystian Ochman ma starszą siostrę i młodszego brata, ale jego rodzeństwo nie dzieli z nich muzycznych pasji. Jest wnukiem znanego śpiewaka operowego, Wiesława Ochmana. Rodzeństwo i rodzice wokalisty ułożyli sobie życie za granicą, na stałe mieszkają w Stanach. Brat gra w piłkę a siostra studiuje medycynę i planuje zostać chirurgiem. Ojciec i matka Ochmana poznali się po emigracji za ocean. Żyli skromnie, bo jednocześnie studiowali i musieli się utrzymać. Na dziś nie planują zostać w Ameryce na zawsze. Chcą przenieść się bliżej rodzinnego kraju. Na dziś myślą o tym, by zamieszkać tymczasowo w słonecznej Hiszpanii. Być może ojciec i matka na czas emerytury zdecydują się wrócić do Polski. 

Krystian Ochman zdecydował się na studia w Polsce. Na jego decyzję miał wpływ znany dziadek. Wybrał Akademię Muzyczną w Katowicach. Mimo tego, że ma amerykańskie pochodzenie, rodzice dbali o to, by znał język polski. Soboty spędzał w polskiej szkole i uczył się języka. W domu miał polskie książki, a rodzina dużo czytała w ojczystym języku. W ten sposób udało mu się dobrze nauczyć polskiego. Ojciec i matka oraz rodzeństwo też mówią po polsku.

Źródło: youTube

Krystian Ochman – pochodzenie, skąd pochodzi?

Krystian Ochman to średni syn polskich emigrantów. Matka i ojciec wyjechali do Ameryki, tam skończyli studia i podjęli zatrudnienie. 

Za namową dziadka, znanego śpiewaka operowego, zdecydował się na studia muzyczne. Wybrał Polskę z uwagi na to, że edukacja muzyczna w Ameryce jest znacznie droższa. Poza tym tryb, w jakim prowadzone są zajęcia na naszych uczelniach bardziej mu odpowiadał. Wiedział też, że tu ma większe szanse na rozwój kariery. W USA muzycy często muszą utrzymywać się z czegoś innego niż występy. 

W Polsce bywał już wcześniej, tu mieszka jego rodzina. Jako trzynastolatek spędził w kraju wakacje na obozie żeglarskim. 

Zobacz: Celia Krychowiak – pochodzenie, wiek, wikipedia, wzrost, dzieci, dzieci, ślub, kiedyś, narodowość, wymiary

Krystian Ochman – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia porządkuje to, jak wygląda kariera muzyczna Ochmana. Odpowiada też na pytanie o jego pochodzenie oraz wykształcenie. O czym nie mówi Wikipedia? Wikipedia na pewno nie podaje szczegółów z życia prywatnego artysty, a tymi zainteresowani są jego fani.

Wzrost popularności Ochmanowi przyniósł udział w programie The Voice of Poland. Gdy zdobył pierwsze miejsce, wiadomo już było, że jego życie prywatne stanie się przedmiotem plotek i domysłów. Dziennikarze próbowali dowiedzieć się, kim jest jego dziewczyna. Choć dziś każdy, kto ma telefon, może zrobić mu zdjęcie, nikomu się to nie udało. Jego piosenki są bardzo popularne i chętnie grane w największych rozgłośniach radiowych w Polsce. Jeśli ktoś chce, może ściągać jego utwory jako dzwonki na telefon. 

Mówi, że tam, skąd pochodzi, ludzie więcej się uśmiechają i bardziej optymistycznie patrzą w przyszłość. Rodzice nauczyli go zresztą, by planował przyszłość, ale żył tu i teraz, bo zamartwianie się na zapas jest bezcelowe. 

O tym, kim jest jego dziewczyna, Ochman konsekwentnie milczy. W kwietniu powiedział jedynie, że znów jest sam. W sierpniu jeden z dziennikarzy z Chicago podał informację, że Krystian i jego dziewczyna Karolina wypoczywają wspólnie w Stanach. 

Wakacje rzeczywiście spędził za granicą, odwiedził rodziców i rodzeństwo. Na jego Instagramie pojawiały się zdjęcia ze Stanów. Obecnie jest w Polsce i koncertuje. Najbliższe dni przyniosą kilka koncertów kolędowych. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne