Strona głównaCelebryciAneta Glam-Kurp - wiek, wzrost, mąż, jak wyglądała kiedyś? Wikipedia

Aneta Glam-Kurp – wiek, wzrost, mąż, jak wyglądała kiedyś? Wikipedia

Aneta Glam-Kurp bryluje dziś wśród celebrytów, jako gwiazda reality show „Żony Miami”. Program pokazywał życie sławnych Polek, będących partnerkami najbogatszych ludzi w Stanach Zjednoczonych. Jednak Celebrytka nie zawsze była piękną żoną miliardera. Fani często szukają informacji na Wikipedii na temat wieku, czy tego, skąd pochodzi była modelka.

Aneta Glam-Kurp wiek – skąd pochodzi, wzrost, dzieci 

Aneta Glam-Kurp znana jest najbardziej, jako kontrowersyjna żona miliardera i gwiazda programu „Żony Miami”, lecz niewiele osób wie, skąd pochodzi naprawdę i jak udało jej się spełnić jej „amerykański sen”. Celebrytka nie ukrywa informacji o sobie i swoim mężu. Próżno jednak szukać ich na Wikipedii, a w sieci krąży wiele różnych informacji odnośnie jej daty urodzenia, wieku czy wzrostu.  Gwiazda „Żon Miami” chętnie udziela wywiadów i pozostaje bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chwali się życiem pełnym przepychu i zabawy. To głównie stąd można dowiedzieć się najwięcej o jej życiu kiedyś i dziś.

Zastanawiając się, skąd pochodzi warto wiedzieć, że w rzeczywistości Aneta Glam-Kurp urodziła się i wychowała w województwie opolskim. Niestety, nieznana jest dokładna data urodzenia. Wiadomo za to, że jest jedynym dzieckiem w rodzinie. Jej rodzice rozwiedli się, gdy miała 10 lat. Celebrytka jest bardzo zżyta z mamą. Jako małe dziecko i młoda nastolatka gwiazda przez większość czasu mieszkała wraz z dziadkami na wsi nieopodal miejscowości Brzeg. Do małego miasta przeprowadziła się dopiero w wieku 12 lat. Jednak nie miała ona luksusowego życia, a wręcz przeciwnie – pochodzi z biednej rodziny. 

Aneta Glam-Kurp wiek – ile ma lat? 

Nieznana jest jednak konkretna data urodzenia, więc ciężko też ustalić dokładny wiek Celebrytki. Fani prowadzą na temat kwestii, ile ma lat liczne dyskusje i szacują, że wiek gwiazdy reality show oscyluje około 48 lat. Niezależnie od tego, ile ma lat, wiadomo, że Celebrytka nie posiada dzieci z żadnego dotychczasowego związku. 

Aneta Glam-Kurp kiedyś, jak wyglądała jak była młoda? 

Aneta Glam-Kurp w wywiadach przyznała, że kiedyś wyglądała i była zupełnie inna. Zanim stała się żoną multimiliardera, był zwykłą dziewczyną z polskiej wsi. Jednak jej wzrost i predyspozycje pozwoliły jej, za namową jednego z pierwszych chłopaków, spróbować sił w modelingu. Celebrytka ma podobno aż 181 cm wzrostu.

Jednak jej wygląd od czasów, kiedy była młoda mocno się zmienił. Obecny wygląd zawdzięcza zabiegom medycyny estetycznej i operacjom plastycznym. Niegdyś była modelka była bardziej krągła, miała mniejszy biust, a także inaczej wyglądającą twarz.

Aneta Glam-Kurp – czego nie powie nam Wikipedia? 

Niestety, na stronie popularnej encyklopedii internetowej, jaką jest Wikipedia próżno szukać informacji na temat Anety Glam-Krup. Najwięcej informacji dostarcza ona sama poprzez posty w mediach społecznościowych i szczere wywiady. 

Okazuje się, że Celebrytka za młodu pracowała, jako modelka. Już, jako młoda dziewczyna nosiła drogie sukienki i szpilki, a moda stanowiła jej pasję. Jej słabością były także drogie okulary przeciwsłoneczne, co pozostało niezmienne do dziś. Mimo to, Celebrytka przyznawała w wywiadach, że była dość zakompleksioną nastolatką. Za namową jednego z ówczesnych chłopaków postanowiła uwierzyć w siebie i spróbować sił w modelingu. Pierwsze kontrakty realizowała w Tajlandii i Nowym Jorku. Jednak, jak sama przyznawała, gwiazda była wtedy zbyt młoda i niedoświadczona, by mierzyć się z nowojorską branżą modelingu. Poza dwóch latach starań wycofała się.

Dziś była modelka jest prawdziwą gwiazdą i nie boi się nosić ekstrawaganckich kreacji i odsłaniających ciało sukienek od popularnych projektantów. W dodatku, przez większość czasu chodzi w szpilkach, które stały się dla niej nieodłącznym obuwiem dla każdej kreacji. 

Aneta Glam-Krup jest także wielką miłośniczką zwierząt, a w szczególności kotów. Przygarnia i opiekuje się porzuconymi kociakami. Na chwilę obecną posiada podobno ich dwanaście. Chciałaby także kiedyś założyć schronisko.

Aneta Glam-Kurp mąż 

Aneta Glam-Krup znana jest obecnie, jako żona jednego z najbogatszych mieszkańców Miami. Poznali się kiedyś na jednej z imprez we Francji. W rzeczywistości para nie jest oficjalnie małżeństwem. Obecny partner Celebrytki jest 71-letni George Wallner, pochodzący z Węgier. W wieku zaledwie 27 lat założył w Australii firmę pod nazwą Hypercom Corporation, która zajmowała się płatnościami bezgotówkowymi i internetowymi. Firma stanowiła pioniera terminali płatniczych na terenie Azji i Pacyfiku, szybko zostając numerem jeden na świecie. W 1997 roku zadebiutowała na nowojorskiej giełdzie. Aneta Glam-Krup i George Wallner nie posiadają dzieci, mimo że para jest w związku od ponad 9 lat.

Jednak Celebrytka była już wcześniej w związku małżeńskim i to właśnie wtedy poznała swojego przyszłego partnera. Nie jest wiadome, kim dokładnie był mąż gwiazdy programu „Żony Miami”. Jednak w jednym z wywiadów Celebrytka przyznała, że jej wcześniejszy mąż pochodził z Francji, gdzie mieszkała z nim i swoją mamą przez blisko siedem lat.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne