Strona głównaCelebryciMagdalena Ogórek - czy miała romans?

Magdalena Ogórek – czy miała romans?

Jak to właściwie jest, czy Magdalena Ogórek miała kiedykolwiek jakiś romans? Tak przynajmniej twierdzi sporo portali oraz gazet plotkarskich. Możliwe, że informacje tego typu zadziałały niczym przysłowiowa cegiełka, która przyczyniła się do rozpadu jej małżeństwa, czym w konsekwencji doprowadziły ją do rozwodu? Jaka jest prawda, wie to tylko Magdalena Ogórek. W niniejszym artykule jednak postaramy się odkryć, chociaż część informacji na tematy takie jak: Magdalena Ogórek, romans czy ma? Jaki jest związek pomiędzy piękna dziennikarką a politykami PIS? Jeśli jesteście ciekawi, zapraszamy do lektury. 

Magdalena Ogórek – romans z politykiem? 

Flirty, zdrady i romanse znanych osób, to kwestie, które już od lat są śledzone z zapartym tchem przez wiele osób, chłonnych informacji na te tematy. Nie inaczej jest też z bohaterką tego artykułu, która nazywa się Magdalena Ogórek. Romans z politykiem PiS, zarzucało jej w listopadzie 2021 roku sporo osób. O kim mowa? O Łukaszu Schreiberze.  Zrobiło się o nim głośno, na długo przed rzekomą informacją, że Magdalena Ogórek romans z politykiem PIS ma. Stało się tak za sprawą udziału jego żony, w słynnym programie Top Model, w którym to opowiedziała, że jej mąż nie daje jej się realizować zawodowo. Są to niewątpliwie ciekawe doniesienia, biorąc pod uwagę ugrupowanie polityczne, do którego należy Schreiber, a także fakt, że Magdalena Ogórek współpracuje na co dzień z TVP.  Jest to nie pierwszyzna dla polityków PiS. Biorąc pod lupę ich życiorysy, często można przekonać się, że co drugi jest po rozwodzie lub ma na swoim koncie jakiś romans. Jest to interesujące ze względu na fakt, że w swoich spotach oraz programach politycznych, proklamują mocno wartości rodzinne. Dużo emocji wzbudza również fakt, że Magdalena Ogórek na początku swojej drogi publicznej działalności, związana była z partią o mocno liberalnych poglądach. Teraz zaś, pracuje dla TVP, które mocno związane jest z PiS. Ugrupowanie to natomiast, poglądowo mocno się różni się od SLD.

Magdalena Ogórek – romans z Jakimowiczem? 

Jakiś czas temu wiele portali obiegła informacja, że Magdalena Ogórek i romans z Jakimowiczem to fakt. Jak natomiast było naprawdę? Sami zainteresowani nigdy tych plotek nie potwierdzili. Zapytana Magdalena Ogórek o romans z Jakimowiczem, zareagowała dość ostro. Wezwała nawet do zaprzestania szerzenia nieprawdziwych i fałszywych informacji, pod groźbą podania do sądu plotkarskich portali i gazet. Doprowadziło to tylko, do podsycenia przez portale poszukiwania informacji na te tematy. Czy Magdalena Ogórek ma romans? Są to nagłówki, które bardzo często można tam znaleźć. Ciekawym faktem jest, że pierwsze wzmianki na ten temat, pojawiły się już w 2015, kiedy to wielu podejrzewało, że Magdalena Ogórek i romans z Bartoszem Węglarczykiem to fakt. 

Wracając jednak do sprawy domniemanego romansu Magdaleny Ogórek z Jarosławem Jakimowiczem, doniesienia te, wzbudzały w nich dużo negatywnych emocji. Sam zainteresowany również wypowiadał się, na ten temat. Często jednak przestrzegał przed niewierzeniem we wszystko, co jest napisane w internecie lub w gazetach. Jak jednak było naprawdę? Wiedzą to tylko oni. Na pewno wiele podejrzeń wzbudzał fakt, że byli często widywani poza pracą. Były to zazwyczaj romantyczne okoliczności, jak chociażby kawiarnia lub park, gdzie widać było, że czują się dobrze w swojej obecności. 

Jak powiedzieliśmy na początku tego artykułu, sprawy sercowe osób publicznych wzbudzają dużo emocji. Tak jest również, w przypadku Magdaleny Ogórek, która po niedawnym rozwodzie stała się niewątpliwie łakomym kąskiem dla wielu mężczyzn. Czy w życiu tej atrakcyjnej kobiety, ktoś jest? Wie to tylko ona. Nam pozostaje co najwyżej, spekulowanie.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne