Strona głównaCelebryciNaruciak - wiek, wzrost, gdzie mieszka, z kim jest? Imię i nazwisko

Naruciak – wiek, wzrost, gdzie mieszka, z kim jest? Imię i nazwisko

Chętnie czytacie o youtuberach, a my lubimy pisać o tym, co was interesuje 🙂 Dziś na tapetę bierzemy jednego z najpopularniejszych chłopaków działających na platformie służącej do publikowania treści wideo. Co prawda, youtuber czas największego wzrostu oglądalności ma już za sobą, ale wierni fani ciągle stoją u jego boku i chętnie klikają play przy każdym filmie.

Youtuber, o którym wam dzisiaj opowiemy, jest ceniony za swoje poczucie humoru (które sprawiło, że ludzie zastanawiają się, czy nie ma pępka), dystans i łeb do interesów. O co chodzi z tym ostatnim? Nie każdy ma czas i ochotę, by działać aż na 4 kanałach w serwisie YouTube. No ale jak to się mówi, nie dla pieniędzy się żyje, a za nie. Dlatego też chłopak wykorzystuje swoją szansę i łączy zarabianie z pasją.

Czy już wiecie, o kim mowa? Porozmawiamy o Naruciaku, znanym polskim youtuberze, który na tej platformie ma obecnie ponad 3 miliony subskrypcji. Robi wrażenie? Chłopak na swoją pozycję w Internecie pracuje już od wielu lat, a to, w jakim wieku zaczął nagrywać, robi wrażenie. Content, jaki tworzy youtuber, to nie są problemy najwyższej wagi – jego najpopularniejszą serią jest ta o nazwie Ciumkaj loczki. W swoich filmikach komentuje przeróżne paradokumenty i ozdabia je śmiesznym słowem.

Postać Naruciaka nie wzbudza wielu kontrowersji (choć z drugiej strony kontrowersje może wzbudzać to, ile zarabia), a wzrost jego popularności wcale nie był związany z zachowaniami wołającymi o pomstę do nieba. Nie jest to typ faceta, który pokazuje się bez koszulki i zgrywa macho. W sieci pojawiają się na jego temat różne informacje, a internauci zastanawiają się, czy Naruciak nie ma pępka lub, czy Naruciak jest z psycholożką. 

Naruciak – wiek, wzrost, waga, ile ma lat?

W tym artykule odpowiemy na wasze najdziwniejsze pytania (tak, chodzi o to, czy Naruciak nie ma pępka), ale poruszymy też kwestie bardziej przyziemne. Fanów YouTuba interesuje, ile ma lat Naruciak, a także jego wzrost, waga, to gdzie mieszka, jak się nazywa, z kim jest i ile zarabia. Mamy nadzieję, że gdy skończycie czytać, wszystko będzie jasne.

Niektórzy mówią, że wiek nie ma znaczenia, ale wciąż zastanawiają się, ile ma lat Naruciak. Na szczęście faceci nie są zdania, że nie powinno się pytać o wiek – Naruciak chętnie opowiada o tym, ile ma lat. Chłopak urodził się 3 kwietnia 1998 roku… już wiecie, ile ma lat? 24. Znaczna część chłopaków w tym wieku opiera swoją karierę na pokazywaniu się bez koszulki, ale Naruciak do nich nie należy.

Fani żartują, że szybki wzrost popularności Naruciaka i jego wzrost (w kontekście wysokości) są tak samo pokaźne. Pewnie zastanawiacie się teraz, ile youtuber ma wzrostu, a my spieszymy z odpowiedzią! Dokładne liczby nie są nam znane, ale mówi się, że Naruciak mierzy około 190 cm wzrostu. Gorzej jest z wagą – co prawda w jednym z filmików chłopak powiedział, że odkąd stał się sławny, przytył 50 kg, ale to prawdopodobnie jeden z jego żartów. Naruciak jest wysoki, więc jego waga pewnie też jest pokaźna (choć ciężko to ocenić, bo nie pokazuje się bez koszulki).

Naruciak – gdzie mieszka, z kim jest?

Pytacie, gdzie mieszka Naruciak, a my zastanawiamy się, czy naprawdę nie wiecie, gdzie mieszka ten popularny youtuber. Sprzedamy wam taką ciekawostkę – jeśli interesuje was jakiś influencer i ciekawi was, gdzie mieszka to na 90% odpowiedzią jest Warszawa… i tak jest też w tym przypadku.

To, z kim jest youtuber, nie wzbudza żadnych wątpliwości (podobnie jak to, gdzie mieszka). Zastanawiacie się teraz pewnie czy Naruciak jest z psycholożką, prawda? Jak się nazywa partnerka influencera? Dziewczyna Naruciaka to Ewa. Prowadzi ona swój własny kanał na YouTube i w przystępny sposób przekazuje wiedzę psychologiczną. 

Czy więc Naruciak jest z psycholożką? Można tak powiedzieć, choć dziewczyna występuje pod pseudonimem Psycho Loszka. Wiele osób debatuje na temat tego, z kim jest Naruciak i podważa to, czy Naruciak jest z psycholożką, dlatego wspomnimy, że Ewa jest na V roku psychologii ogólnej.

Naruciak – życie prywatne, imię i nazwisko, ile zarabia?

Nie macie już wątpliwości co do tego, czy Naruciak jest z psycholożką, ale wiemy, że interesują was też inne kwestie dotyczące życia prywatnego youtubera, takie jak jego imię i nazwisko oraz to, ile zarabia. Zanim się tym zajmiemy, chcemy poruszyć jeszcze jeden ważny temat, czyli to czy Naruciak nie ma pępka. 

Wśród internautów, to czy Naruciak nie ma pępka, wzbudza większą ciekawość niż to, z kim jest lub jak wygląda bez koszulki. Ale skąd w ogóle wzięło się to dziwne pytanie? 6 lat temu Naruciak nagrał film, w którym odpowiada na najczęściej wyszukiwane frazy w Google związane z jego osobą. Co ciekawe, fani nie pytali o to, jak się nazywa, z kim jest, czy gdzie mieszka, a o to czy Naruciak nie ma pępka. Ciekawi was odpowiedź na to pytanie? Okazuje się, że pępek youtubera wygląda trochę inaczej niż typowy pępek, a wszystko za sprawą komplikacji, jakie pojawiły się przy jego narodzinach.

A teraz bardziej przyziemne kwestie, czyli imię i nazwisko Naruciaka – jak się nazywa popularny youtuber? Chłopak występuje pod licznymi pseudonimami (Naruciak, Boruciak, Naru), można więc pomyśleć, że wstydzi się tego, jak się nazywa… ale to nieprawda. Naruciak nigdy nie ukrywał tego, jak brzmi jego imię i nazwisko. Wasz ulubiony youtuber to Adam Zimmermann – wiemy, że to jak się nazywa, może sugerować inne pochodzenie, ale Adam jest Polakiem.

Naruciak często pytany jest o to, ile zarabia – pomimo tego, że ma wiele filmów, których tytuł sugeruje, że poznamy odpowiedź na to pytanie, chłopak nie zawsze chętnie opowiada o swoich zarobkach. Zdradził jednak, że za jeden film dostaje nawet 12 tysięcy. Podejrzewa się też, że w ciągu miesiąca na koncie Naruciaka może się pojawiać nawet 7 tysięcy euro.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne