Strona głównaCelebryciIzabella Scorupco - mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką,...

Izabella Scorupco – mąż, dzieci, wiek, syn, filmy, mężowie, kiedyś, z córką, wzrost, operacje plastyczne, obecnie

Izabella Scorupco (urodzona jako Izabella Dorota Skorupko) to polska aktorka, piosenkarka i modelka. Jej matka była z zawodu lekarzem, a ojciec muzykiem jazzowym. W rok po narodzinach przyszłej aktorki, jej rodzice rozwiedli się. W 1978 roku młoda Iza wyprowadziła się z matką z Polski do stolicy Szwecji, Sztokholmu.

W tekście przybliżymy różne informacje na temat Scorupco: kim byli jej dawni mężowie, kim są jej dzieci, czy jej obecny mąż to milioner, w jakim jest wieku, kim jest jej syn, czy aktorka często pojawia się z córką, jakiego modelka jest wzrostu, czy przechodziłą operacje plastyczne, jak wyglądała kiedyś i jak prezentuje się obecnie.

Zobacz: Marta Manowska – mąż, jej ślub, partner, wiek, w ciąży, z mężem, dzieci, wyszła za mąż za rolnika, wzrost

Izabella Scorupco – kto to? Wiek, wzrost, waga 

Scorupco urodziła się 4 czerwca 1970 roku w Białymstoku. Na jej wiek składają się zatem 52 lata. Kobieta ma 174 cm wzrostu, waży ok. 55 kg. Jej wymiary wynoszą 88-62-89. Nic dziwnego, że Polka może pochwalić się znakomitymi proporcjami ciała, ponieważ pracuje ona także jako modelka. Wzrost popularności odczuła ona w latach 90. XX wieku, gdy zaczęła brać udział w sesjach zdjęciowych dla Ford Modeling. Później jej fotografie zamieszczane były we włoskiej wersji magazynu ,,Vogue’’ oraz innych czasopismach takich, jak ,,Cafe’’, ,,Frida’’, ,,Elle’’, ,,Glamour’’. W 2001 roku aktorka zdecydowała się na rozbieraną sesję dla ,,CKM’’. 

Izabella Scorupco – filmy 

Scorupco zagrała w około 15 filmach. Jednak znakomita większość z nich to mało znane produkcje, które nie odniosły ani artystycznego, ani komercyjnego sukcesu. W Polsce aktorka jest najbardziej znana z roli Heleny Kurcewiczówny, w filmowej adaptacji ,,Ogniem i mieczem’’ Henryka Sienkiewicza, w reżyserii Jerzego Hoffmana. Rola nie spotkała się jednak z uznaniem widowni oraz krytyków, którzy wytykali modelce ,,drewnianą grę’’, co było widać szczególnie w scenach, gdy postać grana przez Scorupco miała dłuższe kwestie.

Źródło: pomorska.pl

Wcześniej, bo w 1995 roku, modelka dała się poznać światu rolą w filmie ,,GoldenEye’’, gdzie zagrała u boku Pierce’a Brosnana, wcielając się w Rosjankę Natalię, która jest dziewczyną Jamesa Bonda. Innym filmem, gdzie Polka miała okazję zagrać u boku gwiazd światowego kina, był obraz ,,Władcy ognia’’. Główne role zagrali tam Christian Bale, Matthew McConaughey i Gerard Butler. Inne filmy, w jakich pojawiła się modelka to ,,Klub Dzikich Kotek’’, ,,Burza z krańców ziemi’’, ,,Miłosne antidotum’’, ,,Granice wytrzymałości’’.

Izabella Scorupco – dzieci, syn, z córką

W lipcu 1996 roku Scorupco poślubiła znanego polskiego hokeistę Mariusza Czerkawskiego. W 1997 roku małżeństwo doczekało się córki Julii (urodziła się ona w 1997 roku, jest zatem w wieku 25 lat). Niestety rok później para rozwiodła się. W 2003 roku aktorka wyszła za mąż za amerykańskiego PR-owca Jeffreya Reymondsa, który jest ojcem syna modelki, urodzonego w tym samym roku Jacoba Martina (jego wiek wynosi obecnie 19 lat). W 2015 roku kobieta po raz drugi rozwiodła się. Nie wiadomo, jakie Scorupco ma relacje z byłymi mężami.

Źródło: Instagram izabellascorupco

W październiku 2019 roku Scorupco zdecydowała się zawrzeć trzeci związek małżeński, tym razem jej wybrankiem serca okazał się szwedzki biznesmen Karl Rosengren. Wiadomo, że mężczyzna jest milionerem, który swój majątek zbił w branży gier komputerowych. Kobieta jest bardzo szczęśliwa ze swoim nowym mężem, gdyż co jakiś czas wrzuca z nim nowe zdjęcia na swoje media społecznościowe.

Zobacz: Weronika Malik – mąż, wiek, wikipedia, w ciąży, wzrost, dzieci

Aktorka wrzuca niekiedy na Instagrama swoje zdjęcia z jednym ze swoich dzieci, z córką. Na ich podstawie, jawi się obraz, że kobieta ma znakomity kontakt ze swoim dzieckiem. Niewiele wiadomo na temat życia Julii. Wiadomo, że aktorka była z córką na jej ukończeniu studiów (kończyła Uniwersytet Kalifornijski w Berkeley), jednak nie wiemy, jaki konkretnie kierunek skończyła. Córka nie jest podobna do mamy, ale może pochwalić się równie atrakcyjnym wyglądem, czego najlepszym wyrazem może być sesja zdjęciowa, jaką Julia przeprowadziła dla Vogue’a.

Drugie z dzieci Scorupco, syn Jacob Martin, stroni od mediów społecznościowych. Na jego temat nie wiemy praktycznie nic. Okazjonalnie pojawia się on na fotografiach, które aktorka wrzuca sporadycznie na swojego Instagrama.

Izabella Scorupco – operacje plastyczne, jak wygląda obecnie? 

Nie wiadomo nic na temat tego, jakoby Scorupco decydowała się w przeszłości na operacje plastyczne. Aktorka, mimo wieku 52 lat, starzeje się powoli. Być może na jej wygląd wpływ mają dobre geny lub właściwy tryb życia. Z całą pewnością kobieta nie przechodziła żadnych drastycznych operacji plastycznych, gdyż na jej twarzy nie widać znaczących ingerencji chirurgicznych. Niemniej jednak trzeba przyznać, że obecnie Scorupco nie wygląda na swój wiek, więc mogła faktycznie decydować się na pewne drobne operacje plastyczne.

Izabella Scorupco – jak wyglądała kiedyś? 

Kiedyś aktorka wyglądała nieco inaczej, niż dzisiaj. O ile postura Scorupco nie zmieniła się od tej, którą mogła pochwalić się w dawnych latach, tak kiedyś nosiła ona krótsze włosy. Na potrzeby swojej roli w ,,GoldenEye’’ kobieta przefarbowała włosy na brąz. Są to jednak niewielkie różnice, ponieważ zarówno kiedyś, jak i obecnie aktorka wyglądała dobrze. Dbała o swoją figurę i chodziła w gustownych sukienkach.

Źródło: plejada.pl

W artykule opisaliśmy różne kwestie związane z prywatnym życiem Izabelli Scorupco: w jakim jest wieku, kim są jej dzieci, jakie ma relacje z córką, jaki jest jej syn, jaki jest wzrost modelki, czy przechodziła operacje plastyczne, jak wyglądała kiedyś i obecnie, kim są jej byli mężowie oraz czy to prawda, że obecny mąż jest milionerem.

Zobacz: Young Leosia – wiek, wzrost, operacja, imię, rodzice, kim jest dla Żabsona?

Sprawdź jeszcze

Popularne