Strona głównaCelebryciJacek Sienkiewicz - wiek, dziewczyna, rodzice, partnerka, rok urodzenia, ojciec, żona, gej,...

Jacek Sienkiewicz – wiek, dziewczyna, rodzice, partnerka, rok urodzenia, ojciec, żona, gej, wzrost

Jacek Sienkiewicz wraz z siostrą Kasią (rok urodzenia 1993) od kilku lat tworzy zespół Kwiat Jabłoni. Z muzyką związany jest od bardzo dawna. Studiował kompozycję oraz filozofię. Jego ojciec to Kuba Sienkiewicz, wokalistka Elektrycznych Gitar. Jeśli interesuje cię twórczość Jacka Sienkiewicza, ale i jego życie prywatne (dziewczyna, partnerka, rodzice), sprawdź, co udało nam się ustalić na ten temat. 

Jacek Sienkiewicz – wiek, wzrost. Kim jest?

Jacek Sienkiewicz urodził się w rodzinie o muzycznych tradycjach. Od dziecka obserwował to, jak swoją karierę zawodową prowadzi jego ojciec. Gdy wspólnie z siostrą zaczął występować, nie przyznał publicznie, kim są jego rodzice. Ani on, ani siostra nie chcieli być oceniani przez pryzmat tego, kim zawodowo jest ich sławny ojciec. Ich nazwisko jest na tyle popularne, że pytania o to, kim jest rodzina, nie pojawiały się zbyt często. Parę razy muzykom zdarzyło się odpowiadać wymijająco i zaprzeczać powiązaniom z Kubą Sienkiewiczem.

Zobacz: Damian Nagana – wiek, czym się zajmuje, wikipedia, kim jest, wzrost, skąd pochodzi, nazwisko, dziewczyna

Kasia Sienkiewicz powiedziała o swoim bracie, że jest bardzo spokojny i stonowany. Gdy się denerwuje mówi jeszcze mniej niż zwykle. Nie reaguje spontanicznie i czasem sprawia wrażenie skrytego, zamkniętego w sobie. Zdarza się, że dopiero po czasie dowiaduje się o tym, co myślał w sytuacji, która zdarzyła się dużo wcześniej. Dziewczyna, choć różni się od brata, ma z nim wiele wspólnego. Podobnie postrzegają muzykę i jej rolę w życiu człowieka. Nie bez znaczenia pozostaje tu to, że ogromny wpływ na to, kim są, mieli ich rodzice. 

W jednym z wywiadów wyznali, że w domu słuchali muzyki ojca i lubili jego piosenki. Nazwa zespołu również wzięła się od słyszanego wiele razy utworu. Piosenkę o tanim winie śpiewał też ich ojciec razem z zespołem Trawnik. 

Prywatnie Jacek Sienkiewicz jest orędownikiem ochrony środowiska i dbania o planetę. To nurt bardzo popularny wśród ludzi urodzonych w latach 90. Ostatnia płyta zespołu Kwiat Jabłoni została wydana jako ekologiczny winyl. Materiał, z którego powstała pochodzi z recyklingu. 

Jacek założył zespół Kwiat Jabłoni wraz z siostrą w 2018 roku, ale już wcześniej razem występowali jako Hollow Quartet. Brali też udział w talent show Must be the music. 

Poniżej biograficzne szczegóły na temat Jacka Sienkiewicza:

rok urodzenia: 1994 (wiek 28 lat)

wzrost: brak danych 

stan cywilny: brak danych na temat tego, czy istnieje żona lub partnerka Jacka Sienkiewicza, najprawdopodobniej jest sam

źródło: Wikipedia

Jacek Sienkiewicz – dziewczyna, partnerka

Jacek Sienkiewicz bardzo niewiele mówi o swoim życiu prywatnym. Dziewczyna, żona, partnerka? O nikim takim nie wiadomo. Konto instagramowe muzyka zawiera niewiele zdjęć, choć wielu artystów to właśnie tam pokazuje swoje prywatne życie. Jacek Sienkiewicz nie publikuje fotografii regularnie, ostatnie pochodzą z września. W większości dotyczą wydarzeń muzycznych, w których brał udział wspólnie z zespołem. 

W jednym z wywiadów, którego udzielił razem z siostrą, wyznał, że jest introwertykiem. Musi czasem pobyć sam, z dala od innych, choć uwielbia kontakt z publicznością. Mieszka sam i jest mu z tym dobrze. Poza tym mówił też, że wokół niego sporo się dzieje, czasem nie wystarcza mu sił i energii, by odpowiedzieć wszystkim ludziom, którzy tego oczekują. Nie skarży się, że muzyka wypełnia całe jego życie. Jednak można odnieść wrażenie, że na wszystko inne zwyczajnie nie ma czasu. 

Zobacz: Jacek Murański – kto to, żona, wiek, Wikipedia, wzrost, skąd pochodzi?

Jacek Sienkiewicz – rodzice

Kasia i Jacek długo nie ujawniali, kim są ich rodzice – zwłaszcza ojciec muzyk. Dopiero po festiwalu Pol’and’Rock stwierdzili, że muzycznie są już na takim poziomie, że mogą przestać zaprzeczać, kim jest ich ojciec. 

Na początku chcieli uniknąć zarzutu, że wzrost popularności i rozpoznawalność zawdzięczają kontaktom, które ma ich Kuba Sienkiewicz. Woleli samodzielnie zapracować na status, który obecnie mają. Bilety na ich koncerty sprzedają się bardzo szybko. Młode pokolenie czuje, że filozofia zespołu mu odpowiada, stąd ciągły wzrost popularności grupy. 

Jacek Sienkiewicz – gej?

Kiedy jesteś muzykiem i nie mówisz zbyt wiele o swoim życiu prywatnym, znajdą się tacy, którzy będą drążyć, dlaczego tak jest. Kiedy dodatkowo nigdy nikt nie sfotografował cię na żadnej imprezie albo wyjeździe, z dziewczyną, pytania: czy to gej, będą się pojawiać. 

Do końca nie wiadomo, czy nasze społeczeństwo jest tak niedojrzałe, czy może wszędzie tak jest, a widzimy tylko skrawek polskiego ogródka.

Jacek Sienkiewicz nigdy nie dał powodów do tego, by uznać, że to gej. Co więcej, kiedy  razem z siostrą był gościem u Kuby Wojewódzkiego, powiedział, że raz udało mu się poderwać dziewczynę na mandolinę. Wspomniał o tym, ponieważ zamiłowanie do gry na tym instrumencie może dziwić, a nie dlatego, że pytany był o wątki homoseksualne.  Jedyne, co sprawia, że możemy Jacka Sienkiewicza kojarzyć z nurtem LGBT to fakt, że wystąpił w projekcie Total Solidarity. To składanka, na której pojawiły się utwory 113 artystów popierających równość praw wszystkich ludzi bez względu na ich orientację seksualną.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne