Strona głównaCelebryciDariusz Opozda - kim jest, wiek, żona, wypadek, hotel na Madagaskarze

Dariusz Opozda – kim jest, wiek, żona, wypadek, hotel na Madagaskarze

Szczególnie głośno zrobiło się o Dariuszu Opozdzie po strzelaninie w Busku-Zdroju. Mężczyzna znany jest głównie z rodzinnej dramy, która w dużej części rozgrywa się w Internecie. Kim jest Dariusz Opozda? Madagaskar – co tam robi? Dlaczego ludzie uważają, że Dariusz Opozda kłamie? 

Dariusz Opozda – kim jest? Wiek, Wikipedia

Dariusz Opozda – kim jest? Jest on ojcem Joanny Opozdy, którą możesz kojarzyć z popularnych polskich komedii romantycznych (7 rzeczy, których nie wiecie o facetach, Pech to nie grzech) lub seriali obyczajowych (Barwy szczęścia, Pierwsza miłość). Dariusz Opozda ma hotel na Madagaskarze. W jakim wieku jest Dariusz Opozda? Co o Dariuszu Opozdzie mówi nam Wikipedia? Niestety nic – nikt nie stworzył o mężczyźnie zakładki na Wikipedii. Nie ma w sieci informacji o wieku mężczyzny.

Dariusz Opozda z żoną

Kim jest żona Dariusza Opozdy? Kobieta ma na imię Małgorzata, jednak nie ma o niej wielu informacji w sieci. Podobno kiedyś była pielęgniarką, jednak nie są to potwierdzone informacje. Jej zdjęcia znajdują się na profilu Joanny Opozdy. Kobieta ma jeszcze jedną córkę – Aleksandrę. Nie wiemy, czym zajmuje się ona zawodowo. Kobieta na pewno dużo podróżuje – zdjęciami z wyjazdów dzieli się na swoim Instagramie. 

Dariusz Opozda z żoną jest w konflikcie – rodzina Opozdów jest podzielona. Kobieta wraz z córką i jej ówczesnym partnerem (Antkiem Królikowskim) pojechała po swoje rzeczy do Buska-Zdroju 8 stycznia tego roku. Doszło tam do strzelaniny, o której mówiła cała Polska. Według mężczyzny wina leży po stronie jego żony, Królikowskiego i jego córki – relacjonował, że mąż Joanny Opozdy wynajął ludzi, którzy chcieli bezprawnie wtargnąć na jego posesje. Podobno rozwalane były zamki (siekierami i młotkami), a w kierunku Dariusza Opozdy padały groźby. Według niego strzał został oddany w sufit, a nie w ścianę, za którą stała jego żona i mąż jego córki. Po całym zdarzeniu udostępnił nagrania z kamer, które według niego obciążają jego rodzinę. Według Królikowskiego sytuacja wyglądała całkiem inaczej – aktor relacjonował, że Dariusz Opozda kłamie, bo strzelał specjalnie w ich stronę, a nie w sufit. Według niego Opozda mu groził, że zostanie inwalidą. Podobno Dariusz Opozda z kochanką byli wtedy razem – z internetowych źródeł wynika, że mężczyzna kazał jej przynieść pistolet. Na pewno Dariusz Opozda strzelił – nie do końca wiadomo, w którą stronę dokładnie.

Dariusz Opozda – wypadek

Jakiemu uległ Dariusz Opozda wypadkowi? Mężczyzna wraz z kochanką miał wypadek motocyklowy, wskutek którego poważnie uszkodził sobie nogę. Wysłał do jednej z redakcji zdjęcia kończyny, na dowód tego, że jego stan naprawdę był zły. Mężczyzna oskarżał córkę, zięcia (Antoniego Królikowskiego) oraz swoją żonę o nieudzielenie mu pomocy finansowej. Podkreślał, że na Madagaskarze nie ma wystarczająco zaawansowanego sprzętu i leków, a rodzina nie chciała pomóc mu dostać się do Polski. Oczywiście jego bliscy uważają inaczej – według ich wersji pieniądze zostały mu przelane. Czy Dariusz Opozda kłamie? Tego nikt nie wie na 100%. Twierdzi on, że nie tylko nie zostały mu dostarczone pieniądze, ale w dodatku został on okradziony. Uważa, że cały majątek ma w nieruchomościach, a ubezpieczenie po wypadku z jakiegoś powodu nie zostało mu wypłacone. Winą za swój stan zdrowia obarcza rodzinę.

Dariusz Opozda – hotel na Madagaskarze, firma, KRS, o co chodzi?

Dariusz Opozda ma hotel na Madagaskarze. Podobno właśnie na Madagaskarze poznał on kochankę, z którą najprawdopodobniej dalej jest związany. Jego hotel nazywa się Kintana Hotel Spa i jest zlokalizowany na wyspie Nosy Be, która jest bardzo często odwiedzana przez turystów, którzy spędzają urlop na Madagaskarze. Jest właścicielem firmy w swojej rodzinnej miejscowości. 

O co chodzi z KRS i Dariuszem Opozdą? Krajowy Rejestr Sądowy (KRS) jest rejestrem podmiotów gospodarczych. Firma Opozdy jest zarejestrowana, bo takie jest prawo. KRS pełni po prostu funkcję legalizacyjną i informacyjną.

Dariusz Opozda kłamie – o co chodzi?

Na Instagramie istniał przez pewien czas profil o nazwie dariusz_opozda_kłamie. Według mężczyzny jego założycielką była jego córka, Joanna. Konto było pełne screenów i informacji, które miały świadczyć o tym, że mężczyzna kłamie i niesłusznie oskarża swoją rodzinę. Profil został usunięty – Dariusz Opozda na swoim Instagramie w ostatnim czasie nie porusza rodzinnego dramatu. Na ostatnim zdjęciu na swoim profilu siedzi na wózku inwalidzkim. Obecnie przebywa na Madagaskarze – często dodaje zdjęcia z hotelu. 

Nie wiadomo jak cała drama w rodzinie Opozdów wygląda naprawdę. Na pewno Dariusz Opozda strzelał w czasie, kiedy jego rodzina stała pod drzwiami jego posesji. Mężczyzna jest bardzo wrogo nastawiony do swojej żony i córek, których wersja zdarzeń całkiem się różni. Bycie znanym ciągnie za sobą nie tylko duże pieniądze, ale również bycie na świeczniku. Po kontakcie Dariusza Opozdy z mediami było wiadomo, że zrobi się z tego afera na całą Polskę – jego córka jest bardzo znana w świecie celebrytów. Mamy nadzieję, że konflikt się uspokoi – na pewno niesie on za sobą dużo stresu i napięć dla obu stron.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne