Strona głównaCelebryciVito i Bella — gdzie mieszkają, ile mają lat, imię i nazwisko,...

Vito i Bella — gdzie mieszkają, ile mają lat, imię i nazwisko, wiek, czy są razem?

Rodzice często zastanawiają się nad tym czy pozwalać swoim pociechom na korzystanie z platformy YouTube. Jest to, według prawa, serwis przeznaczony dla użytkowników starszych niż nam się wydaje. W Polsce platforma przewidziana jest dla osób, które ukończyły 16 rok życia. Oznacza to, że treści, na jakie nasze pociechy mogą się natknąć na tej platformie, mogą zdecydowanie przekraczać granicę treści, które byłyby odpowiednie dla np.12-letniego dziecka. 

Co w takim wypadku zrobić, w sytuacji kiedy wasza pociecha domaga się oglądania YouTuba? Całkowite odcięcie dziecka od tej platformy we współczesnych czasach graniczy z cudem, ale jest inne rozwiązanie. Na platformie YouTube istnieją kanały, które są dostosowane do młodszych odbiorców, a wciąż proponują treści, które zainteresować mogą młode pokolenie. Jednymi z takich bezpiecznych twórców są Vito i Bella. 

Z tego artykułu dowiecie się, kto to jest Vito, a kim jest Bella. Powiemy wam również, ile mają lat i czy są razem. Powiemy wam również, czy Vito i Bella mają dziecko w prawdziwym życiu oraz o ich kanale na YouTube. Zapraszamy was do zapoznania się bliżej z tymi twórcami w poniższym artykule. 

Zobacz: Kaluch — gdzie mieszka, kiedy ma urodziny, ile ma lat, ile zarabia, Wikipedia

Vito i Bella — kto to? 

Vito i Bella to youtuberzy, którzy już od dobrych kilku lat produkują content na prowadzone przez nich kanały. Vito prowadzi kanał o nazwie Vito Minecraft, który posiada ponad 2 500 000 subskrybentów, a kanał Belli o nazwie KittyBella nie pozostaje daleko w tyle, bo ilość osób subskrybujących jej kanał zbliża się do pierwszego miliona obserwujących. 

Vito i Bella nagrywają treści wspólnie lub pojedynczo, ale największą popularnością cieszą się ich kolaboracje. Tematyka ich filmików opiera się zazwyczaj o gameplaye z różnych gier, chociaż główną osią ich kanałów są serie tworzone w grze Minecraft i Roblox. Testują oni tam nowe dodatki, mapy, aktualizacje oraz rywalizują między sobą.

Ich filmy są prowadzone w bardzo pozytywnej atmosferze, nie usłyszycie tam przekleństw czy różnorodnych szkodliwych treści, które często przemycane są na innych kanałach gameplayowych. Jeśli zastanawiało was czy Vito i Bella są razem ze swoimi kanałami bezpieczną rozrywką dla waszych pociech, to możemy was zapewnić o ich łagodności. Są to zdecydowanie treści przeznaczone dla osób w młodszym wieku, które najmłodsi mogą bezpiecznie oglądać w celach rozrywkowych. 

Odcinek generuje średnio 250 tysięcy odsłon

Jak ma na imię Vito i Bella?

Jak ma na imię Vito i Bella. Pod tymi pseudonimami kryje się Adam Witkowski i Paulina Woźniak. To jak mają na imię Vito i Bella, nie było znane od początku ich funkcjonowania na platformie YouTube, co jest bardzo powszechną praktyką wśród zaczynających swoją przygodę youtuberów. 

Co więcej, to jak ma na imię dany youtuber, często jest elementem tajemnicy i przyciąga do ich platformy potencjalnych oglądających. Rodzice nie powinni się więc obawiać tego, że oglądani przez ich dzieci youtuberzy zwracają się do siebie ksywkami. Fakt jak mają na imię Vito i Bella jest nieważne, ponieważ pod pseudonimem czy bez niego, para wciąż tworzy bezpieczne treści, które może oglądać nawet najmłodszy odbiorca. 

No właśnie, tutaj pojawia się kolejne pytanie, chociaż odpowiedź na nie jest pewnie dość oczywista: czy Vito i Bella są razem? Odpowiedź na to pytanie poznacie poniżej!

Zobacz: Palion – kto to, ile zarabia, imię i nazwisko, numer telefonu

Czy Vito i Bella są razem? 

Czy Vito i Bella są razem to jedno z najczęściej zadawanych pytań wśród osób  oglądających ich kanał. Często zdarza się, że youtuberzy nawiązują czysto transakcyjną współpracę i łączy ich wyłącznie kanał oraz wyświetlenia. Jak jest w przypadku tych influencerów? Czy Vito i Bella są razem? 

Na to pytanie youtuberzy odpowiedzieli już pięć lat temu we wspólnie nakręconym filmiku, który ostatecznie zamieszczony został na kanale Vito Minecraft. Otóż tak, Vito i Bella są razem i jest to związek oparty na czymś więcej niż wspólnej karierze. 

Vito i Bella poznali się wiele lat temu, na przyjęciu organizowanym w wiejskiej świetlicy. Było to prawdziwe polskie “meet cute”, ponieważ para pochodzi z zupełnie innych miejscowości i na imprezie znaleźli się przypadkiem. Od razu wpadli sobie w oko i od tamtego czasu są nierozłączni. 

Całkiem niedawno para ogłosiła na kanale Vito Minecraft, że są razem już na zawsze, bo połączył ich nie tylko kanał, ale i urząd stanu cywilnego. W październiku tego roku para wzięła ślub. 

Gdzie mieszkają Vito i Bella? 

Wiecie już, jak mają na imię Vito i Bella oraz czy są razem. Jeżeli wciąż nie zaspokoiliście głodu poznania, zapraszamy was do przeczytania kilku faktów o nich.

Gdzie mieszka Vito i Bella? Tak jak mówiliśmy, para poznała się dość dawno i kompletnym przypadkiem, ponieważ pochodzili z dwóch różnych miejscowości. Ale kto to widział, żeby małżeństwo mieszkało osobno? Nie obawiajcie się, to gdzie mieszka Vito, a gdzie Bella zostało już dawno rozwiązane, ponieważ para wspólnie przeprowadziła się do Szczecina. 

Vito i Bella — ile mają lat? Wiek youtuberów

Wiecie już kto to Vito a kto to Bella, ale nie wiecie, jaki jest ich wiek. Śpieszymy z odpowiedzią!

Paulina Woźniak, czyli Bella jest w wieku 28 lat. Z kolei jej partner Adam Witkowski jest trochę starszy od swojej żony. Jego wiek jest jednak nieznany. Wiemy tylko, że urodziny obchodzi 26 listopada. Nie sposób jest więc określić ile mają lat razem, albo czy różnica wieku między Vito i Bellą jest znacząca. Niezależnie od tego ile mają lat ich content, jest dobrze dostosowany do najmłodszych odbiorców. 

Czy Vito i Bella mają dziecko w prawdziwym życiu? 

Na sam koniec zostawiliśmy krążącą po internecie pogłoskę o ciąży Belli. Czy Vito i Bella mają dziecko w prawdziwym życiu? Trudno to stwierdzić. Z pewnością posiadają je w wirtualnej rzeczywistości Minecrafta. Para nagrała filmik, w którym udają, że jedna z wirtualnych postaci jest ich małym podopiecznym. 

Jednak o tym czy Vito i Bella mają dziecko w prawdziwym życiu, nic nie wiadomo. Najbardziej prawdopodobne jest, że to tylko pogłoski związane z ich filmikiem. Ale kto to wie, czy dla Vito i Belli nie miało to być przygotowanie do dziecka w prawdziwym życiu?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne