Strona głównaCelebryciKaluch — gdzie mieszka, kiedy ma urodziny, ile ma lat, ile zarabia,...

Kaluch — gdzie mieszka, kiedy ma urodziny, ile ma lat, ile zarabia, Wikipedia

Kaluch to młoda gwiazda Internetu. Jego kanał na serwisie YouTube dobił ostatnio do zawrotnej liczby 1 620 000 subskrypcji. Funkcjonujący od 2010 roku kanał wciąż się rozwija, a dziennie ogląda go średnio aż 357 419. Jeśli jeszcze nie znacie tego popularnego youtubera, to koniecznie przeczytajcie ten artykuł!

Dowiecie się z niego: gdzie mieszka Kaluch? Kiedy ma urodziny i ile ma lat? Ile Kaluch ma wzrostu i jakie jest jego prawdziwe imię i nazwisko? Ile ma subskrypcji i ile zarabia — jeśli chcecie poznać odpowiedzi na te pytania, koniecznie zostańcie z nami!

Kaluch — kto to? Imię i nazwisko 

Jakie jest prawdziwe imię i nazwisko Kalucha? Czy jego ksywka ma związek z jego imieniem i nazwiskiem? Dowiecie się tego już zaraz!

Kamil Kaliński, to prawdziwe imię i nazwisko youtubera Kalucha. Rodzice dobrze dobrali imię dla swojego syna, bo nie tylko pasuje ono do nazwiska, ale w tłumaczeniu z łaciny oznacza “złotego chłopca”.

Kaluch, który początkowo ukrywał swoje prawdziwe imię i nazwisko przed swoimi fanami, ale już od dłuższego czasu prowadzi publiczne życie celebryty. Razem ze swoją partnerką Victorią nagrywają nie tylko gameplaye z gier wideo. Para już pod prawdziwymi imionami i nazwiskami nagrywają również vlogi z ich prywatnego życia. 

Kamil i Wiktoria już od jakiegoś czasu mieszkają razem i są nawet zaręczeni. Całkiem możliwe, że niedługo imię i nazwisko Wiktorii może zmienić się na panią Kamilową Kaluch.

 

Źródło: YouTube

Kiedy Kaluch ma urodziny? Ile ma lat? 

Przyszedł czas podzielenia się z wami informacją, kiedy Kaluch ma urodziny. Spokojnie! Nie musicie niczego liczyć. Powiemy wam również, ile ma skończonych lat w bieżącym roku. 

Patrząc na filmiki Kalucha pewnie nie zdalibyście ile naprawdę ma lat. Wikipedia wam tego nie powie, dlatego my przestudiowaliśmy karierę Kalucha za nią. Artykuł o młodym youtuberze jeszcze nie istnieje na serwerach cioci Wikipedii, ale może dzięki temu artykułowi uda się wam ją napisać! 

Zobacz: Palion – kto to, ile zarabia, imię i nazwisko, numer telefonu

Kaluch zaczął nagrywać filmiki na swoim kanale YouTube już w bardzo młodym wieku. Wtedy zdecydowanie można było zobaczyć, że Kaluch jest jeszcze w wieku nastoletnim. Można śmiało powiedzieć, że jego wzrost rósł się wraz ze wzrostem popularności jego kanału. Jego najwcześniejsi dani mogli dzięki temu oglądać jak zmienia się życia Kalucha: jak kończył szkołę ponadgimnazjalną, jak znalazł swoją miłość życia i jak zbudował z nią dom…

Zrobiło się sentymentalnie, a przecież nie jesteśmy tu dla przyjemności! Chcecie w końcu wiedzieć kiedy urodził się Kaluch i ile ma teraz lat. Otóż Kaluch urodził się 18 lutego 1998 r. w jednym z krakowskich szpitali, a w bieżącym roku ukończył 24 lata. Napiszcie nam w komentarzach czy spodziewaliście się, że ten Youtuber jest aż tak młody? Czy myśleliście może, że jednak jest starszy?

Partnerka Kalucha — kto to? Imię i nazwisko 

Kaluch to dorosły mężczyzna i jak pewnie się spodziewacie, jest już w poważnym związku. Stwierdzenie, że Kaluch jest w związku już od dłuższego czasu, jest niemałym niedopowiedzenie. 

Imię i nazwisko dziewczyny Kalucha to Wiktoria Baranik i również prowadzi kanał na youtubie. Zastanawiacie się pewnie, ile ma subskrypcji: czy jej kanał przebił wzrostem kanał Kalucha? VictoriaBarbae, bo tak nazywa się kanał dziewczyny Kalucha, posiada obecnie 347 tys. subskrybentów. Jej kanał zaliczył wzrost popularności ostatnim czasie, kiedy to para postanowiła zamieszkać razem. Ich perypetie z budowaniem i urządzaniem nowego domu fani pary mogli oglądać od początku zakupu posiadłości, aż do prezentacji efektu końcowego.

Jeśli zastanawiacie się gdzie mieszka Kaluch ze swoją dziewczyną, to czytajcie dalej!

Zobacz: Klaudia Kołodziejczyk – Sheeya – wiek, wzrost, skąd pochodzi, kto to?

Gdzie mieszka Kaluch?

Jak już pisaliśmy Kaluch urodził się w Krakowie i w tym mieście postanowił pozostać. W przeciwieństwie do większości youtuberów, na docelowe miejsce zamieszkania nie wybrał Warszawy — możliwe, że para ucieka od zgiełku wielkiego miasta. 

Kraków oczywiście do małych miast nie należy, jednak to gdzie mieszka Kaluch i Wiktoria wskazuje na ich chęć prowadzenia spokojnego życia, z daleka od zgiełku miasta. Para zakupiła dom na przedmieściach Krakowa, ale nie podała swoim fanom dokładnego adresu posesji. Każdy youtuber kocha swoich fanów, ale zwykle nie jest zachwycony kiedy ci fani pokazują się o różnych godzinach pod jego domem.

Wiecie gdzie mieszka Kaluch, ale nie wiecie pewnie JAK mieszka Kaluch. Jeżeli chcecie zobaczyć dokładny home tour, to koniecznie odwiedźcie kanał Wiktorii na YouTube. Już teraz możemy uchylić wam rąbka tajemnicy i zdradzić, że dom, w którym mieszkają Kaluch i Wiktoria jest naprawdę piękny. 

Ach, kto nie marzyłby o pięknym, nowiutkim domu, podobnym do tego gdzie mieszka Kaluch i Wiki? Niestety dla wielu osób jest to luksus, co otwiera kolejne nasze pytanie — ile zarabia Kaluch? Przeczytacie o tym już w następnym segmencie artykułu!

Ile zarabia Kaluch? Ile Kaluch ma wzrostu?

Powtórzymy się, mówiąc to ale Wikipedia naprawdę milczy na ten temat! Wielu influencerów i innych twórców internetowych często ukrywa, ile naprawdę zarabia, jednak na podstawie tego gdzie mieszka obecnie Kaluch, możemy szacować, że nie są to małe kwoty. To ile zarabia Kaluch pozostaje dla cioci Wikipedii tajemnicą, jednak my jesteśmy zdeterminowani, żeby odnaleźć prawdę o tym, ile zarabia popularny youtuber!

Tego ile zarabia Kaluch, możemy się tylko domyślać. Większość youtuberów zdaje się funkcjonować według zasady “niegrzecznie jest rozmawiać w towarzystwie o pieniądzach” i nie robią oni tego także na swoich kanałach. Przez to możemy wam podać jedynie szacunkowe zarobki Kalucha. To ile zarabia ten młody youtuber, z pewnością was zaskoczy!

Według szacunkowych danych z portalu youtubers.me to ile zarabia Kaluch zdecydowanie przekracza zarobki statystycznego Kowalskiego. Influencer w jednym tygodniu może zarabiać nawet 2.12K w walucie euro! 

To już wszystkie ciekawostki na temat Kalucha! Na koniec małe podsumowanie, specjalnie dla was!

imię i nazwiskoKamil Kaliński
ile ma lat24 lata
kiedy ma urodziny18 lutego
gdzie mieszkaw Krakowie
ile ma subskrypcji2,4 mln subskrybentów
wzrost ponad 180 cm

Napiszcie w komentarzach czy oglądacie Kalucha, a może wasze zainteresowanie budzi kanał jego dziewczyny Wiktorii?

Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne