Strona głównaCelebryciKatarzyna Glinka - wiek, dzieci, młoda, partner, mąż, ile ma dzieci?

Katarzyna Glinka – wiek, dzieci, młoda, partner, mąż, ile ma dzieci?

Katarzyna Glinka jest jedną z popularnych polskich aktorek. W sieci nazwisko aktorki często pojawia się na plotkarskich stronach, chwaląc jej wygląd w bikini czy pokazując relację z dziećmi. Na swoim koncie ma wiele znanych produkcji filmowych i seriali. Aktorka także wielokrotnie podkładała głos bohaterom bajkowym, jak Roxanne Ritchie z „Megamocnego” czy Mgiełka z serii filmów animowanych o przygodach wróżki Dzwoneczka. W branży jest aktywna od 2001 roku, gdy jako młoda aktorka debiutowała rolą Venticello II w „Amadeuszu” Petera Shaffera w reż. Waldemara Zawodzińskiego na XIX Festiwalu Szkół Teatralnych w Łodzi.

Katarzyna Glinka – Instagram, wiek, dzieci, życie prywatne

W sieci w zasadzie możemy znaleźć wszelkie informacje na temat Katarzyny Glinki. Znane są nawet takie informacje, jak wzrost i dokładny wiek aktorki czy to, ile ma dzieci i wiek dzieci. Otóż Katarzyna Glinka urodziła się w 1977 roku w Świdnicy, co oznacza, że obecnie aktorka jest w wieku 45 lat. Mimo to, z wyglądu aktorka wciąż prezentuje się równie dobrze, jak gdy była młodsza. W dodatku aktorka była już dwukrotnie w ciąży, a wciąż zachwyca figurą w bikini. Aktorka jest szczupłą i dość drobną osobą, ponieważ ma 1,62 m wzrostu.

Aktorka ukończyła II Liceum Ogólnokształcące i Państwową Szkołę Muzyczną I stopnia w Dzierżoniowie, gdzie dorastała. W 2001 zdobyła dyplom, ukończywszy studia na Wydziale Aktorskim Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Oficjalnie zadebiutowała na deskach Teatru im. Stefana Jaracza w Olsztynie w 2002 roku. Młoda aktorka szybko zyskała popularność, dzięki epizodycznym rolom w takich produkcjach, jak „Klan”, „ Samo życie”, Kasia i Tomek” czy „ Pierwsza miłość”. Przełomową rolą okazała się postać Kasi Górki w „Barwach szczęścia”, w którą aktorka wciela się nieprzerwanie od 2007 roku. To właśnie ta rola przyniosła Katarzynie Glince ogólnopolską rozpoznawalność.

W wieku 45 lat aktorka ma na koncie wiele dużych produkcji. Poza postaciami z produkcji serialowych, aktorkę na szklanym ekranie można było także wielokrotnie zobaczyć w roli prezenterki telewizyjnej, chociażby w programie „Fort Boyard”. Aktorka występowała także w popularnych programach rozrywkowych, jak „Gwiazdy tańczą na lodzie”, „Taniec z Gwiazdami” czy „ Twoja twarz brzmi znajomo”. Dodatkowo, regularnie pojawia się na deskach teatru. Od 2008 roku jest związana z Teatrem Kwadrat.

Katarzyna Glinka – wzrost, ciąża, bikini i inne prywatne informacje 

Prywatnie aktorka ma równie udane życie, co karierę. Media często rozpisują się na temat Katarzyny Glinki i Jarosława Bienieckiego, z którym jest obecnie związana. Obecny partner nie jest jednak jej pierwszym, nie jest także mężem aktorki. Pierwszym wieloletnim partnerem aktorki był Przemysław Gołdon. Para w trakcie swojego wspólnego stażu małżeńskiego doczekała się jednego dziecka. Ich syn przyszedł na świat 2 lutego 2012 roku. Wiadomo, że dziecko nazywa się Filip. Znany jest zatem wiek dziecka, będącego pierworodnym synem – obecnie ma on 10 lat.

Aktorka rozwiodła się z byłym mężem lata temu w 2014 roku. Przez pewien czas wychowywała samotnie syna. Obecnie jej partnerem życiowym jest Jarosław Bieniecki. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki są zaręczeni od 2019 roku. Nie spieszy się im jednak, by zmienić status na mąż i żona. Para wydaje się szczęśliwa nie zważając na formalności. Aktorka była nawet w ciąży z obecnym parterem, a na świat 5 maja 2020 przyszedł ich syn o imieniu Leo. Odpowiedzią na często zadawane przez fanów pytanie „ile ma dzieci aktorka?” jest – dwójkę. Wiek dzieci obecnie to 10 lat oraz 2 lata.

Ostatnio media rozpisywały się o bikini aktorki. Katarzyna Glinka i Jarosław Bieniecki wraz z dziećmi zostali, bowiem przyłapani przez paparazzich na jednej z zagranicznych plaż. Para z pociechami wypoczywa w Sardynii. Aktorka chętnie dzieli się relacjami z urlopu na swoim Instagramie. Fani byli zachwyceni nie tylko dobrymi relacjami rodzinnymi, ale przede wszystkim figurą aktorki. Zachwycała ona szczupłą sylwetką w bikini. W wywiadach aktorka przyznała, że jeszcze jako nastolatka bywała na dietach, choć nigdy nie należały one do tych restrykcyjnych. Od dawna jednak nie stosuje żadnych diet odchudzających, a jej zgrabne ciało jest efektem przede wszystkim aktywności fizycznej. Aktorka wielokrotnie przyznawała w wywiadach, że sport w jej życiu jest codzienną rutyną. Uwielbia ona pływanie i sporty wodne, jak windsurfing, a także tenisa ziemnego i jazdę na nartach. Poza tym, jedną z podstawowych aktywności fizycznych w jej życiu jest bieganie – aktorka często bierze udział w maratonach i wyzwaniach sportowych, a także jeździ na kolarzówce. Dodatkowo, prowadzi zdrowy tryb życia i stosuje zbalansowaną dietę pełną warzyw i owoców. Dzięki temu, mimo że dwukrotnie była w ciąży utrzymuje rozmiar 34.

Sprawdź też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne