Strona głównaCelebryciAdam Badziak - Wikipedia, druga żona, wiek, partnerka, kariera, z kim ma...

Adam Badziak – Wikipedia, druga żona, wiek, partnerka, kariera, z kim ma dziecko, zawód

Adam Badziak to były motocyklista. Był mistrzem i wielokrotnym wicemistrzem Polski w wyścigach motocyklowych w klasach Superbike i Stocksport. Wielu ludzi pamięta też, że jego pierwsza żona to znana dziennikarka telewizji TVN, Agnieszka Woźniak Starak. Choć ich małżeństwo się rozpadło, nigdy nie mówili o sobie źle. Po latach każde z nich ułożyło sobie życie po swojemu. Co robi Adam Badziak dzisiaj? Kim jest jego druga żona i z kim ma dziecko? Przeczytaj, co udało nam się ustalić i czy pisze o nim Wikipedia. 

Adam Badziak – kto to? Wikipedia

Odkąd Adam Badziak rozstał się z Agnieszką Szulim, przestał pojawiać się w mediach. Wcześniej wielokrotnie towarzyszył żonie na branżowych imprezach. Z uwagi na ogromną popularność dziennikarki, para żyła w blasku fleszy. W 2015 roku Agnieszka Szulim i Adam Badziak rozwiedli się, ale parą przestali był znacznie wcześniej. 

Kim zatem jest Adam Badziak? To były motocyklista, którego nazwisko znają wszyscy fani sportów motorowych. Choć już nie ściga się zawodowo, jego kariera rozwija się w podobnych obszarach. Jest dziennikarzem sportowym w telewizji Polsat Sport. Poza tym jest współwłaścicielem firmy Yamaha POLand POSITION. 

Nie wiadomo, kim jest jego obecna partnerka. W mediach pojawiła się jedynie informacja, że w 2017 roku druga żona Badziaka urodziła mu syna. 

Mimo ogromnych osiągnięć, dla wielu był i nadal pozostaje po prostu pierwszym mężem dziennikarki Agnieszki Szulim, obecnie Woźniak Starak (wiek 44 lata). Adam Badziak mimowolnie był na świeczniku w czasie swojego związku z Szulim. W mediach pojawiły się ich ślubne zdjęcia, potem także prywatne fotografie. Dziennikarka od zawsze cieszyła się ogromną sympatią publiczności. W czasach swojego małżeństwa z Badziakiem uznawana była za największą gwiazdę Telewizji Polskiej. Stąd też jej życie prywatne i życie Adama Badziaka śledzili niemalże wszyscy, a ich rozwód był ogromnym zaskoczeniem i wzbudził niemałą sensację. 

Obecnie sportowiec również pojawia się w mediach, ale tylko zawodowo. To, gdzie mieszka, kim jest jego partnerka, pozostaje tajemnicą. Nawet na prywatnych fotografiach nie pokazuje swojej rodziny. 

Adam Badziak – żona, druga żona, kim jest obecna partnerka?

W 2008 roku Adam Badziak ożenił się z Agnieszką Szulim. Para spędziła razem łącznie 7 lat. Ich rozstanie odbyło się w bardzo kulturalnej atmosferze. Nawet najbliżsi pary nie spodziewali się tego, że ich małżeństwo się wypaliło. Po latach okazało się, że podzieliły ich poglądy. Pierwsza żona motocyklisty wiedziała, że przed nią wielka kariera i na tym chciała się skupić, a sportowiec chciał już zakładać rodzinę. Mimo różnicy zdań, udało im się rozstać bez medialnej burzy. Co więcej, każde z nich zrealizowało swoje plany. Dziś Agnieszka jest twarzą TVN-u, a Adam Badziak założył rodzinę. Dziennikarka już po rozwodzie przyznała, że Badziak był ważną osobą w jej życiu. Nigdy nie mówiła o nim źle. 

Nie wiemy, co robi druga żona Adama Badziaka. W sieci znaleźć można mnóstwo zdjęć z dziennikarką, ale to, kim jest  i jaki zawód wykonuje obecna partnerka dziennikarza pozostaje tajemnicą. O tym, że urodził mu się syn być może także byśmy nie wiedzieli, gdyby jeden z redakcyjnych kolegów nie złożył mu publicznie gratulacji. Przez kilka dni w mediach było głośno na ten temat, ale z czasem sprawa przycichła. 

Dziś o Adamie Badziaku najczęściej pisze się wtedy, gdy pojawiają się informacje na temat jego pierwszej żony. Sam nie udziela wywiadów, ani nie opowiada o tym, kim jest i co robi jego druga żona. 

Adam Badziak – z kim ma dziecko?

Syn Adama Badziaka i jego obecnej partnerki urodził się w 2017 roku. Podobnie jak ojciec, uwielbia motocykle. Dziennikarz opublikował kilka fotografii  z synem i pokazał, jak bawią się wspólną pasją. Czy małego B. czeka kariera sportowca? Bez wątpienia ma predyspozycje do tego, by w przyszłości także się ścigać. 

Adam Badziak – zawód i kariera

Adam Badziak urodził się w 1976 roku (wiek 47 lat). Jest jednym z najbardziej utytułowanych sportowców, jeśli chodzi o wyścigi. Szkolił się w Polsce i za granicą. Brał udział w długodystansowych wyścigach na trudnym torze w Le Mans, a także w międzynarodowym Pucharze Suzuki GSX-R Cup, który rozgrywany był na terenie całej Europy. Oprócz wyścigów motocyklowych brał także udział w zawodach supermoto. 

Dziś swoje sportowe doświadczenie wykorzystuje po drugiej stronie barykady. Obecnie pracuje dla telewizji Polsat Sport, gdzie komentuje zawody motocyklowe. Jest także jednym z twórców kanału Prawda Moto na YouTubie. Na tematy sportowe dyskutuje także na Twitterze. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne