Strona głównaRozrywkaJulia Wieniawa - sesja zdjęciowa nago?

Julia Wieniawa – sesja zdjęciowa nago?

Wielu fanów czeka, aż zobaczy ją nago. O kim mowa? Mowa o Julii Wieniawie. Jest to młoda aktorka, wschodząca gwiazda show biznesu. To na zdjęcia nago Julii Wieniawy czekają wszyscy. W związku z ostatnimi odcinkami programu Top Model Polska sezon 9 w internecie zawrzało od informacji, że Julia Wieniawa wzięła udział w nagiej sesji. Jak się okazało, Wieniawa owszem wzięła w niej udział, jednak jako asystentka uczestnika Dominica D’Angelica. Model owszem, pozował nago, natomiast Wieniawa wystąpiła ubrana. Zapytana, co sądzi na temat nagiej sesji zdjęciowej, odpowiedziała, że jest do dosyć krępujący i odważny ruch, jednak przed obiektywem Marcina Tyszki byłaby w stanie zapozować nago. Internauci doszukują się zdjęć nagiej Julii Wieniawy. Gwiazda udostępnia na swoim profilu instagramowym zdjęcia w bikini, jednak nie są to pożądane zdjęcia przez fanów. Ostatnio Internet podbiło zdjęcie, na którym młoda Julia Wieniawa jest naga, jedynie części intymne zostały zasłonięte. Pod hasłem Julia Wieniawa nago na chomikuj.pl jest stworzonych wiele folderów zdjęć, na których gwiazda pokazuje skrawki swojego ciała w szałowych kreacjach. 

Skąd takie zainteresowanie nagą Julią Wieniawą? Śledzącym ją fanom nie umknęło na pewno to, że Wieniawa dosyć często zmienia partnerów. A w związku z tym nie powinna mieć skrupułów pokazywać się nago, czy to podczas sesji zdjęciowej, czy na planach seriali i filmów, w których występuje. Zmiana partnerów, a co się z tym wiąże, dosyć bogate życie seksualne. Kwestia seksu Julii Wieniawy, to również gorący temat wśród social mediów. Pikanterii dodaje sama gwiazda, udostępniając na portalach społecznościowych niejednoznaczne zdjęcia. Julia Wieniawa to kobieta seks, według wielu mężczyzn, którzy uważają ją za posiadaczkę idealnego ciała. Niestety, większość kobiet, które śledzą poczynania aktorki, sądzą, że “tyłek” Julii Wieniawy nie jest już tak idealny, jak reszta ciała. Fala hejtu wylała się na nią po opublikowaniu zdjęć z wakacji w stroju kąpielowym, na którym pozowała tyłem. Pod postem na Instagramie można było przeczytać, że “tyłek” Julii Wieniawy jest za płaski lub mogła ustawić się w innej pozie, by ukryć ten defekt. Znalazło się więc wielu zwolenników i przeciwników “tyłka” Julii Wieniawy.

To nie koniec pokazywania ciała Julii. Aktorka coraz częściej podejmuje się zagrania sytuacji łóżkowych w filmach i serialach. Na przykład w jednym z odcinków serialu “Zawsze warto”, w których doszło do sceny z seksem, Julia Wieniawa wystąpiła toples. Jak sama powiedziała, na planie zadbano o to, by czuła się komfortowo grając półnago. O ile scena seksu dla Julii Wieniawy nie jest trudna do odegrania, to nagość Julię Wieniawę trochę krępuje. Toples Julia Wieniawa wystąpiła też w filmie Patryka Vegi. Ma piękne ciało, dla wielu bardzo seksowne, więc dlaczego go nie pokazywać. Traktuje je jako narzędzie w pracy. Aktorka uważa, że temat seksu i nagości nie powinien być tematem tabu. Przy okazji premiery drugiego sezonu Sex Education Julia Wieniawa poruszyła dla niektórych krępujący temat. Julia Wieniawa o Sex Education, serialu z platformy Netflix, wypowiedziała się, że jest to dobry sposób na przełamanie barier w rozmowach o seksie dorosłych z młodymi ludźmi. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne