Strona głównaCelebryciEwa Zawada - wiek, wzrost, kim jest, chłopak, skąd pochodzi, kiedyś

Ewa Zawada – wiek, wzrost, kim jest, chłopak, skąd pochodzi, kiedyś

Świat się zmienia. Kiedyś ludzi głównie interesowały gwiazdy filmowe i muzycy. Dzisiaj największym zainteresowaniem, przynajmniej wśród pokolenia Z, cieszą się influencerki z TikToka. Nastolatki chcą być jak one. Chcą dokładnie wiedzieć, kim jest osoba, której filmiki codziennie oglądają. Najczęściej wyszukiwane są takie informacje jak ich wiek, wzrost, skąd pochodzi dana osoba, czy ma chłopaka lub jak wyglądała kiedyś. Z tego artykułu dowiesz się, kim jest Ewa Zawada, która w sieci znana jest pod pseudonimem Dobra Faza. 

Ewa Zawada – wiek, wzrost, waga. Kim jest?

Ewa Zawada – kim jest? Jak już pewnie się domyśliłeś/aś, jest to jedna z bardziej znanych influencerek w Polsce. Dziewczyna ma na TikToku aż 6 milionów obserwatorów! W 2020 roku została tik tokerką roku. Dobra Faza znana jest z zabawnych filmików i pozytywnego podejścia do życia. Poza tym nie ma u niej tematów tabu – nie idealizuje ona swojego życia i z widzami dzieli się również swoimi słabszymi momentami. Wydaje się to być normalne, wszyscy przecież mamy lepsze i gorsze chwile. Jednak wiele osób patrząc na Instagramy czy TikToki większości celebrytów, myśli, że ich życia są idealne – jest to dla nich demotywujące, a czasem nawet dołujące. Dobra Faza jest tą influencerką, która normalizuje to, że ludzie sukcesu również nie mają idealnych żyć i mierzą się z traumami i problemami ze zdrowiem psychicznym. 

W jakim wieku jest Ewa Zawada? Dziewczyna urodziła się 3 października 1996 roku – oznacza to, że rocznikowo ma ona 25 lat. Influencerka nigdzie nie podzieliła się swoim wzrostem ani dokładną wagą. Jednak na jej kanale na YouTube jest filmik z Q&A – Dobra Faza opowiada w nim nieco o swoich kompleksach, wyglądzie i dorastaniu. Podzieliła się w nim tym, że ma problemy z cerą i że średnio akceptuje swoje bryczesy, czyli część ciała, która jest pod biodrami. Ewa powiedziała również, że ma rozstępy. 

Bardzo dobrze, że tak popularne osoby dzielą się z widzami tym, że ich ciała nie są idealne. Dobrą Fazę obserwuje naprawdę mnóstwo młodych dziewczyn, dlatego super, że influencerka jest otwarta i odpowiada na ich pytania związane z wyglądem, pierwszym razem, miesiączką i innymi sprawami związanymi z dorastaniem. Sama kiedyś przez to przechodziła, a przecież nie wszyscy rodzice są na tyle otwarci, żeby w zdrowy sposób wprowadzić swoje dzieci w dorosłość. Dziewczyna odpowiada na pytania młodych osób i oswaja je z ich  zmieniającym się ciałem lub pierwszymi relacjami romantycznymi.

Ewa Zawada – Wikipedia nam nic nie powie?

O Ewie Zawadzie na Wikipedii nie ma żadnych informacji. Portal ten tworzą jego użytkownicy, więc całkiem możliwe, że wkrótce ktoś stworzy o Dobrej Fazie zakładkę na Wikipedii. Jednak znamy kilka ciekawostek o Ewie Zawadzie. Jedną z nich jest to, że dziewczyna chodziła do szkoły muzycznej oraz na zajęcia teatralne. Drugim faktem z życia Ewy jest to, że ukończyła ona filologię rosyjską na Uniwersytecie Wrocławskim. 

Skąd pochodzi Ewa Zawada? Pytanie to jest o dziwo często zadawane popularnym osobom. Ludzie lubią wiedzieć, skąd pochodzi ich idol czy idolka, bo pokazuje to, że nie tylko osoby z dużych miast mają szansę zaistnieć w sieci, zostać aktorem czy muzykiem. Dobra Faza pochodzi z Ostrowa Wielkopolskiego, z którego czasem wrzuca fotki na Instagrama.

Kiedyś ktoś przerobił zdjęcia Dobrej Fazy tak, że wyglądała na nich, jakby była nago. Dziewczyna skomentowała całą sytuację i podkreśliła, że nie jest jedyną kobietą, której coś takiego zrobiono. Ewa na przerobionej fotce tak naprawdę miała strój kąpielowy, który ktoś usunął. Jej nagie fotki przez jakiś czas były popularne w sieci. Jest to bardzo szkodliwe działanie – nie wszyscy chcą, aby ich rzekomo nagie ciała widziały tysiące internautów. Bardzo dużo dziewczyn jest przez to później w niezłej rozsypce. Ewa Zawada wyraziła swoje zażenowanie przerobionym zdjęciem, na którym jest niby nago na swoim InstaStory – powiedziała, że intymne części ciała z tej fotki zostały jej doklejone ze zdjęcia jakiejś innej kobiety. 

Ewa Zawada – chłopak, trauma, jak wyglądała kiedyś?

Ewa Zawada od 2017 roku jest w związku z Robertem. Chłopak influencerki zajmuje się robieniem muzyki – jest członkiem zespołu SpacefleX. Robert w 2021 roku podczas wakacji na Krecie oświadczył się Ewie. Zanim tik tokerka związała się ze swoim obecnym narzeczonym, była w związku z dziewczyną. Na swoim Instagramie i TikToku Dobra Faza wspiera społeczność LGBTQ+ i normalizuje to, że po świecie nie chodzą tylko heteroseksualni ludzie.

O co chodzi z traumą Ewy? Influencerka na jednym ze swoich filmików na YouTube podzieliła się tym, z jaką traumą się zmaga. Ma ona swoje źródło w jej pierwszym razie, który miał miejsce, kiedy była ona w wieku 15 lat. Ewa po stosunku trafiła do szpitala, ponieważ doznała urazu pochwy. O całej sytuacji dowiedziała się cała jej szkoła, przez co stała się ona pośmiewiskiem i przez wiele lat była wytykana i poniżana. Oczywiście jest to bardzo duży skrót, który spłyca cała historię Ewy, dlatego polecamy obejrzeć jej filmik na YouTube, w którym dziewczyna opowiada o swojej traumie. 

Oglądając Ewę Zawadę, rzeczywiście ma się wrażenie, że jej pseudonim idealnie do niej pasuje. Jednak dziewczyna nie zawsze ma dobrą fazę, o czym otwarcie mówi w swoich mediach społecznościowych. Obecnie słowo influencer ma raczej negatywny wydźwięk, określa się nim płytkie osoby, które idealizują swoje życia na Instagramie czy TikToku. Jednak z definicji influencer to osoba popularna, która kształtuje światopogląd swoich obserwatorów i wpływa na ich decyzje.

Uważamy, że Dobra Faza jest influencerką z krwi i kości, bo dziewczyna naprawdę robi w sieci dobrą robotę i swoje zasięgi często wykorzystuje w celu szerzenia świadomości o zdrowiu psychicznym, z którym sama ma problemy. Ewa Zawada leczy się na zaburzenia lękowe, o czym często wspomina na swoim Instagramie. Pokazuje tym, że dbanie o nasze głowy nie jest powodem do wstydu, a zaburzenia i choroby psychiczne to nie wymysł, tylko realny problem. Influencerka dodaje również otuchy nastolatkom, którzy często są pogubieni. Otwarcie porusza temat pierwszej miesiączki i pierwszych kontaktów seksualnych – zawsze podkreśla, żeby nie spieszyć się z pierwszym razem, że to żaden wyścig i że najważniejszy jest nasz komfort psychiczny. Jest to super podejście, które na pewno wpłynęło na setki nastolatków. Daj znać w komentarzu, czy zaobserwowałeś Dobrą Fazę na Instagramie lub TikToku – jeśli tak, co myślisz o jej działalności w sieci?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne