Strona głównaCelebryciDomnik Abus - wikipedia, pochodzenie, firma, kim jest?

Domnik Abus – wikipedia, pochodzenie, firma, kim jest?

Jeśli jesteś na bieżąco z programem Gogglebox, to doskonale wiesz, kto to jest Dominik Abus. Ale czy wiesz, kim jest ten mężczyzna prywatnie? A może w ogóle nie wiesz kto to jest i o czym mowa. Nie ma sprawy, już Cię wprowadzam. Gogglebox to popularny program, w którym wybrane osoby komentują inne produkcje. Czasem są to seriale, innym razem programy kulinarne, ale także wiele innych. Jedną z osób jest właśnie Dominik Abus. W tym artykule przybliżę Ci jego postać i odpowiem na takie pytania, jak: “czym się zajmuje?”, “skąd pochodzi?”, “czy ma żonę i dzieci?”, a nawet “ile ma wzrostu i wagi?”, co z nieznanych mi powodów jest niezwykle interesujące dla żądnych wiedzy internautów. Zapraszam Cię do wyruszenia ze mną w przygodę, która doprowadzi nas do wszystkich odpowiedzi. 

Dominik Abus – kto to? Kim jest? Wikipedia

Być może zadajesz sobie pytanie – kim jest Dominik Abus? Jednak nasza współczesna wyrocznia, która, mogłoby się wydawać, zna wszystkie sekrety, tym razem milczy. Niestety, w tym przypadku Wikipedia nic nam nie powie. I chociaż milczy w temacie Dominika Abusa, to Wikipedia z chęcią podzieli się faktami o Krzysztofie Radzikowskim, współkomentującym Dominika i jego bliskim przyjacielu, który jest profesjonalnym strongmanem. Wszystko fajnie, ale przecież nie o to nam chodzi. Jesteśmy tu przecież dla Abusa. No właśnie, kto to jest ten Abus? 

Spróbujmy jednak, bez pomocy cioci Wikipedii, ustalić, kto to jest Dominik Abus. Mężczyzna jest znany głównie z udziału w programie “Gogglebox. Przed telewizorem” na kanale TTV. To właśnie ten projekt przyniósł mu największy wzrost popularności. Jego zadaniem tam było oglądanie i komentowanie innych produkcji. Dominik oczarował ludzi swoim specyficznym poczuciem humoru i żartami rzucanymi co jakiś czas. Oglądający polubili jego pozytywną osobowość i teraz mężczyzna może się pochwalić aż 380 tysiącami obserwujących na Instagramie. 

Prywatnie Dominik jest ojcem trójki dzieci, a także przedsiębiorcą i właścicielem firmy brukarskiej, ale do tego jeszcze wrócimy. Jest on więc zwyczajnym facetem, który skradł serca widowni swoją wrodzoną charyzmą i zarażającym uśmiechem. Jak sam przyznał, nie spodziewał się, że ta współpraca będzie trwała tak długo ani, że zyska tylu fanów. Mówi jednak, że sprawia mu ogromną radość patrzenie na szczęście innych, kiedy proszą go o autograf lub zdjęcie.

Dominik Abus – pochodzenie, skąd pochodzi?

Jako że, Wikipedia nie interesuje się Abusem, jego pochodzenie jest dla nas tajemnicą. Nie ma w Internecie żadnych przesłanek o tym, skąd pochodzi. Idąc tropem jego nazwiska – Abou-Khadra – wiele osób podejrzewa go o korzenie arabskie. Nic nie jest jednak ostatecznie potwierdzone. W tym aspekcie nic więcej nie uda nam się odkryć, gdyż Dominik nie wspomina o swoim pochodzeniu. Przejdźmy więc do informacji, które są dostępne. Kto to jest Dominik Abus i kim jest prywatnie?

Domnik Abus – firma, czy ma własną firmę? Czym się zajmuje?

Zanim przejdziemy do takich pytań, jak “jaka jest jego data urodzenia”, skupmy się na tym, kim jest. Możesz zapytać, czym się zajmuje Dominik w życiu prywatnym. Tak jak wcześniej wspomniałam, jest on przedsiębiorcą i posiada własną firmę brukarską. W życiu, przed programem, wcale mu się nie powodziło. Nawet teraz kiedy zyskał sławę, nadal uważa siebie za prostego właściciela firmy. Fakt, że jest on zwykłym obywatelem z normalną, przyziemną pracą, a nie leci na fali, by zostać zawodowym celebrytą, sprawił, że wiele osób może się z nim utożsamiać. Jest on zdecydowanie bardziej dosięgalny niż inne “gwiazdy”, które w życiu nie robią nic prócz siedzenia i bycia.  Dominik zyskał rozgłos i sławę, ale program Gogglebox traktuje jedynie jako odskocznię. Jego firma jest dla niego bardzo ważna i nie porzuci jej, by zostać celebrytą. 

Czym się zajmuje w czasie wolnym od pracy? Ojciec trójki dzieci jest bardzo aktywny w Internecie. Razem ze swoimi znajomymi – Krzysztofem Radzikowskim i Konradem Karwatem – nagrywa filmiki na kanał Strong Ekipa na Youtubie. Zazwyczaj ich twórczość to rozmowy trójki panów na różne tematy, przeważnie związane z ich zainteresowaniami. Jednak zdarza im się również nagrywać filmy o poważnej tematyce takiej jak pedofilia, czy depresja. Wiedzą, że waga tych problemów jest ogromna i każdy powinien dowiedzieć się o nich więcej. Próbują w ten sposób zmotywować swoich widzów do przemyśleń. Tłumaczą te trudne zagadnienia, sprawdzają ich pochodzenie i wpływ na życie nas wszystkich. Przyczyniają się w ten sposób do wzrostu świadomości Polaków o tak istotnych kwestiach. Jednak w przeważającej większości ich kontent obraca się wokół tego, co interesuje przyjaciół najbardziej – siłownia i walki na Fame MMA. 

Domnik Abus – wzrost, waga, wiek. Ile ma lat?

Być może interesuje Cię jego data urodzenia. Niestety wiek Abusa jest nieznany. Mężczyzna nigdzie się nim nie pochwalił, ale możemy zakładać, że jest on w okolicach czterdziestki. Ta sama sytuacja jest w przypadku wzrostu i wagi, które również nie zostały nigdzie określone. Wielu podejrzewa, że może on być w tych kwestiach podobny do swojego dobrego przyjaciela Krzysztofa Radzikowskiego, który obecnie ma 186 cm wzrostu i 120 kg wagi. Z pewnością panowie różnią się w tych wymiarach, jednak można zakładać, że są to stosunkowo podobne liczby. To samo tyczy się wieku, który u Radzikowskiego osiągnął już 41 lat. Patrząc na to, że obaj mężczyźni są już ojcami oznacza, że muszą być w podobnym przedziale wiekowym. 

Domnik Abus – życie prywatne, czyli dzieci i żona

Dominik Abus wraz z partnerką. Źródło: instagram

W kwestii  rodziny, życie prywatne Dominika jest dosyć zawiłe. Jego partnerka, którą wiele tabloidów nazywa żoną, to Iga Muszakowska. Nie jest ona osobą publiczną, ale jej podziwiana latem figura, uważana jest za idealną do modelingu. Kobieta ma dwójkę dzieci – synów, bliźniaków – z poprzedniego związku, z którymi Dominik bardzo dobrze się dogaduje. Para ma również wspólne dziecko, również syna, jednak starają się nie faworyzować żadne z dzieci. Dominik jest dla bliźniaków jak biologiczny ojciec, przez co tworzą oni naprawdę szczęśliwą rodzinę. Mimo to brukarz i jego partnerka nie wzięli ślubu. Jak twierdzi Abus, nie jest im potrzebny papierek, by udowodnić siłę ich uczucia. Kiedyś na pewno zdecydują się na ten krok, jednak chwilowo mają ważniejsze rzeczy na głowie. Media nazywają Igę jego żoną pewnie z przyzwyczajenia, że jeśli dwoje dorosłych ludzi z dziećmi jest razem, to z pewnością mają ślub. Jest to jednak nieprawda. 

Ważnym aspektem, jak sądzę o wiele ważniejszym niż data urodzenia, jest najcięższa walka, jaką Dominik stoczył w swoim życiu. Walka z depresją, o której dzisiaj nie boi się mówić otwarcie, miała miejsce na długo przed udziałem w programie “GoggleBox” i trwała aż pięć lat. Sam Abus nazwał to doświadczenie “rakiem duszy”, z którym na szczęście udało mu się wygrać i teraz może iść przez życie z uśmiechem na ustach, dzieląc się swoim pozytywnym nastawieniem z innymi.

Wielu rzeczy niestety nie udało nam się ustalić, między innymi skąd pochodzi, jaka jest jego data urodzenia, a także ile ma wzrostu, czy wagi. Być może informacje te zostaną ujawnione już wkrótce, kiedy Dominik zyska jeszcze większą rozpoznawalność. Dowiedzieliśmy się natomiast wielu informacji i sprostowaliśmy kilka faktów. Dominik to z zawodu brukarz, prywatnie kochający mąż i ojciec trójki dzieci. Jego partnerka – nie żona – jest lubiana wśród jego fanów i podziwiana za figurę i urodę. Choć pochodzenie Dominika jest nieznane, wiemy bardzo dużo o problemach psychicznych, z jakimi się zmagał. Możemy też obserwować jego podboje Internetu na kanale Strong Ekipa, gdzie prowadzi luźne rozmowy ze swoimi kolegami i pokazuje, jak ćwiczy. Choć sławę przyniósł mu udział w programie “Gogglebox”, to jego pozytywna energia przyciąga nowych fanów, którzy z pewnością zostaną z nim na dłużej.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne