Strona głównaRozrywkaNypel - nowy członek SB Maffiji?

Nypel – nowy członek SB Maffiji?

Wytwórni SB Maffija Label nie trzeba przedstawiać chyba nikomu. Skupia ona najgorętsze nazwiska: Mate, Braci Kacperczyk, Bedoesa, Jana-Rapowanie czy Adi Nowaka. Wytwórnia wymyśliła akcję SBM Starter, dzięki której wybił się m.in. Mata. Polega ona na wybraniu ze zgłoszeń kilku artystów, którym SB Maffija wypuści piosenki i teledyski. Najlepsi z nich przechodzą później na normalnych zasadach pod skrzydła Solara i Białasa, czyli założycieli wytwórni. Pierwszym raperem, któremu się to udało był Kinny Zimmer. Czy kolejnym będzie Nypel? Kim jest raper?

Kim jest Nypel? Ile ma lat? Wiek rapera

Wiele osób złapie się za głowę, kiedy usłyszy, że Nypel urodził się w 2005 r. Chłopak pochodzi z Chełma, miejscowości położonej na północ od Częstochowy. Raper skończy w tym roku 17 lat. Nic więc dziwnego, że jego wiek szokuje, nie ma on nawet 18 lat, a już współpracuje z jedną z najlepszych wytwórni muzycznych w Polsce. 

Nypel – gdzie znajdziemy jego wszystkie piosenki?

Nypel wydaje w ramach programu SBM Starter, którego celem jest promocja nowych, świeżych artystów. Gdzie znajdziemy wszystkie piosenki Nypela? Przede wszystkim na Youtubie, na kanale SB Label. To oni są wydawcą wszystkich piosenek młodego artysty. Najpopularniejszą z nich jest „Droga Pani”, która ma ponad 9 mln wyświetleń! Nic dziwnego, w kawałku usłyszymy również Białasa, Lanka i Kinny’ego Zimmera. Utwory „Zielona Szkoła” czy „2kcal”, które także współtworzone były z innymi członkami SB Maffiji, mają po 2,3 mln wyświetleń. 

Uczestnictwo Nypela w SBM Starter było świetnym pomysłem. Mimo że wiele osób, głównie ze starszego pokolenia, nie ma pojęcia, kim jest Nypel, to w środowisku rapowym ten pseudonim jest bardzo znany. Piosenki Nypela obecne są również na Tik Toku, czyli nowym portalu społecznościowym. Tik Tok zrzesza ludzi z całego świata, którzy chcą nagrywać filmiki i dzielić się przez to swoimi przemyśleniami. Tik Tok skupia głównie najmłodszą generację, czyli Generację Z, do której Nypel również należy.

Nypel – wywiady

W sieci nie znajdziemy dużej liczby wywiadów z Nypelem, choć artykułów na jego temat jest całkiem sporo. Raper ma dopiero 16 lat, ciężko więc żeby wszedł w show-biznes i wywiady, kiedy na głowie ma szkołę. Warto obserwować go na Instagramie, na którym dość regularnie publikuje różne treści. W związku z wydaniem nowej składanki, której współautorami są różni wykonawcy wytwórni, zatytułowanej „Hotel SB Maffija 2”, powstała plotka, że Nypel ma oficjalnie dołączyć do teamu. Fani wywnioskowali to z napisu na jednej z koszulek, która przewinęła się w jednym z teledysków.

Nypel – wzrost, waga, włosy, fryzura

Wygląd znaczy dla nas coraz więcej. To jaką wagę, wzrost, włosy i fryzury mają znane osoby, jest przedmiotem wielu rozmów. Jak sprawa wygląda z Nypelem? Ciężko jest oceniać wygląd tak młodego chłopaka, którego styl i osobowość dopiero się kształtują. Nypel wygląda jak przeciętny nastolatek, a jego wzrost, waga, kolor włosów czy fryzura nie odbiegają od innych. Komentowanie czyjegoś wyglądu w sieci, zwłaszcza masowo, jak ma to miejsce w przypadku popularnych osób, jest szkodliwe i wpędza wielu ludzi w kompleksy. 

Nypel – dziewczyna

Jak podają źródła, młody raper nie ma jeszcze dziewczyny. Obecnie skupia się on raczej na wykorzystywaniu swoich 5 minut i dalszym rozwoju. Na tapecie jest również szkoła – nastolatek nie zakończył jeszcze ścieżki edukacji. Jednak możliwe, że znamy typ dziewczyny Nypela, gdyż w jednej z piosenek artysta rapuje: „Nie chcę być dorosły, chcę być radosny i grać koncerty i chodzić z Young Leosią”. Czyżby najbardziej znana polska raperka wpadła mu w oko?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne