Strona głównaŻyczeniaŻyczenia imieninowe i urodzinowe dla Jakuba

Życzenia imieninowe i urodzinowe dla Jakuba

Krótkie, konkretne i pełne serdeczności życzenia imieninowe i urodzinowe dla Jakuba niosą ze sobą same pozytywne emocje. Już sam fakt pamięci o konkretnych datach z życia bliskiej osoby jest ogromnym prezentem. Dlatego nie wstydźmy się samodzielnie komponować życzeń imieninowych i urodzinowych dla Jakuba. Na pewno sprawi to solenizantowi, jubilatowi ogromną radość:

Okazja do życzeń jest dzisiaj wielka,

Niech się Ciebie trzyma pomyślność wielka,

I zdrowia niech Ci nie brakuje,

Tego ja i cała rodzina Tobie winszuje.

Życzenia urodzinowe dla Jakuba

Życzenia urodzinowe dla Jakuba nie zawsze mogą być złożone osobiście, stoją za tym różne względy. Dlatego nie ma nic złego w tym, aby wszystkiego dobrego winszować telefonicznie. Jednak w takich sytuacjach wskazane jest przestrzeganie kilku zasad. Przede wszystkim na rozmowę telefoniczną warto znaleźć dłuższą, wolną chwilę. Składanie życzeń urodzinowych dla Jakuba w pośpiechu nie jest mile widziane:

Bądź szczęśliwy i kochany,

Złym doświadczeniom nieznany,

Uprzejmości ludzkiej i serdeczności,

W dniu urodzin wielu wspaniałości.

Życzenia imieninowe dla Jakuba

Na życzenia imieninowe dla Jakuba również trzeba znaleźć odpowiedni moment. Dzwoniąc wypadałoby mieć pewność, że rozmową nie przeszkodzimy w ważnym spotkaniu, w nauce, w pracy i tak dalej. Dobrze byłoby znać harmonogram zajęć solenizanta i dopiero w wolnym dla niego czasie złożyć życzenia imieninowe dla Jakuba. Zastępczą ewentualnością jest wysłanie wiadomości tekstowej z życzeniami:

Dzień Twoich imienin jest szczególny,

Dlatego z każdej strony sypią się życzenia,

Nie tylko zdrowia, szczęścia, powodzenia,

Ale także marzeń wszelkich spełnienia.

Śmieszne życzenia imieninowe dla Jakuba

Zasady co do składania śmiesznych życzeń imieninowych dla Jakuba są takie, że trzeba mieć pewność, że nie urażą zainteresowanego. Na pewno nie może być mowy o obrażaniu, stosowaniu drwin oraz wyzwisk. Nie są to śmieszne życzenia imieninowe dla Jakuba, ale zwykłe wyszydzanie, co absolutnie nie powinno mieć miejsca. Takie zachowania świadczą o braku stosownego wychowania i szacunku do drugiego człowieka. Śmieszne życzenia imieninowe dla Jakuba mogą brzmieć:

Oby podatki były bardzo niskie,

Spełniły Ci się marzenia wszystkie,

Szampan schłodzony dobrze niech będzie,

To takie krótkie do Ciebie orędzie.

Życzenia na 18. dla Jakuba

Życzenia na 18. dla Jakuba powinny być składane sam na sam, mają trafić tylko do jubilata. Oczywiście zdarzają się odstępstwa od tej reguły, na przykład w sytuacji, gdy życzenia na 18 dla Jakuba składa małżeństwo lub para. Pochodzą one wówczas od dwojga ludzi, więc normalne jest, że powinni być oboje obecni. Generalnie poniższe życzenia zawsze mogą się sprawdzić:

Wielkiego szczęścia pod dostatkiem,

Spełniania wszelkich marzeń,

Dążenia do najważniejszych celów,

Przyjaciół prawdziwych, być może niewielu.

Życzenia urodzinowe dla kolegi Jakuba

Każdy dobry przyjaciel pamięta o życzeniach urodzinowych dla kolegi Jakuba. Winszowanie wszystkiego, co najlepsze to jedna z najlepszych polskich tradycji. Jest nią również odśpiewanie uroczystego „100 lat”. W tym ostatnim liczy się przede wszystkim siła głosu – im dobitniej, tym lepiej. Najwięcej wzruszeń i tak zapewniają piękne życzenia urodzinowe dla kolegi Jakuba, zwłaszcza, gdy są one samodzielnie zredagowane, dyktowane przez serce:

Dzień dziś uroczysty i wspaniały,

Wszystkie dziewczyny się tu zebrały,

Teraz złożą urodzinowe życzenia,

Pomyślności, szóstki w totka i powodzenia.

Życzenia urodzinowe dla syna Jakuba

Jeśli chodzi o życzenia urodzinowe dla syna Jakuba, są zazwyczaj bardzo osobiste. Takie właśnie mają być, jasno świadczyć o niepodważalnie silnej więzi między dzieckiem, a rodzicem. Często obok życzeń urodzinowych dla syna Jakuba wręczany jest prezent. Tak naprawdę może to być zwykły drobiazg, bo tym, co ma najwyższą wartość są właśnie słowa płynące prosto z serca.

Życzę Ci wiary, żeby nigdy jej nie zabrakło,

Miłości, aby była nieskończenie obecna w Twoim życiu,

Wytrwałości, bo nie zawsze jest łatwo i przyjemnie,

Przyjaźni, bo prawdziwa może nawet góry przenosić.

Imieniny Jakuba – daty, kiedy wypadają

Czy masz w gronie swoich bliskich Jakuba? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, warto wiedzieć, kiedy można zacząć świętowanie imienin Jakuba. Daty, kiedy wypada to święto prezentują się następująco: 5 lutego, 14 marca, 17 kwietnia, 11 maja, 25 lipca, 21 października. Jest jednak jeden dzień, kiedy najwięcej osób decyduje się świętować imieniny Jakuba. Datą, kiedy wypadają jest właśnie 25 lipca. 

Odbywania setek ciekawych podróży,

Braku zmartwień i bólu duszy,

Wiary w siebie i swoje pomysły,

Aby zdarzały się często mądrości przebłyski.

Zobacz:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne