Strona głównaCelebryciFusialka - wiek, wzrost, chłopak, gdzie mieszka, quiz

Fusialka – wiek, wzrost, chłopak, gdzie mieszka, quiz

Ekipa Friza to już przeszłość, ale osoby, które brały udział w tym projekcie, wcale nie zamierzają znikać z Internetu. Nie ma w tym oczywiście nic złego, przecież takiej szansy nie można zmarnować. Duże zasięgi, liczne grono fanów i ugruntowana pozycja na rynku sprawiają, że influencerzy znani z Ekipy mogą nadal rozwijać się w tej roli.

Jedną z dziewczyn, które należały do tej grupy przyjaciół była, znana pod pseudonimem Fusialka, Kasia Bożek. Młoda kobieta nie angażuje się w dramy i afery, stroni od życia w blasku fleszy i nie jara jej zwracanie na siebie uwagi. Fani doceniają jej skromność i dojrzałość, którą cechuje się bez względu na to, ile ma lat i skąd pochodzi.

Fusialka nie jest tak popularna, jak narzeczona szefa Ekipy Friza, czyli Wersow. Wielu fanów ma więc problem z tym, żeby znaleźć informacje na jej temat. Poszukiwania są prawie jak quiz, a internauci muszą filtrować komunikaty, by z nich wybrać ten prawdziwy. Mamy nadzieję, że przed nami nic się nie ukryje. Sprawdzimy, ile ma lat Fusialka, kiedy ma urodziny, ile ma wzrostu, skąd pochodzi, gdzie mieszka i czy lubi pokazywać się bez makijażu. 

To nie żaden quiz. Jeśli interesuje was, kim jest Fusialka, zostańcie z nami!

Fusialka – wiek, ile ma lat? Wzrost, waga

Czy wiek to tylko liczba? O tym porozmawiamy, kiedy opowiemy o chłopaku Kasi. Teraz zajmijmy się tym, ile ma lat ulubienica widzów Ekipy. Fusialka w tym roku obchodziła już swoje urodziny. Zastanawiacie się, ile ma lat? Dziewczyna urodziła się 10 czerwca 1998 roku, łatwo więc obliczyć, ile ma lat. Fusialka skończyła w tym roku 24 lata. 

Fusialka nie ukrywa tego, co robiła w swoje urodziny, a filmik z wydarzenia znaleźć można na jej kanale w serwisie YouTube. Co ciekawe, Kasia i jej chłopak urządzili wspólną imprezę, bo mężczyzna obchodzi swoje urodziny dwa dni przed partnerką. Na domówce pojawili się wszyscy znajomi pary, łącznie z członkami Ekipy i Genzie. Ależ to były urodziny!

Skoro poznaliście już wiek Kasi, to trzeba sprawdzić, jak wygląda jej wzrost i waga. Pamiętajcie jednak, że każdy jest wyjątkowy i nie ma co się porównywać do innych osób. Ile ma wzrostu? Fusialka to dziewczyna średniego wzrostu – ma ona 168 cm wzrostu… a jej waga? Waga Kasi prawdopodobnie wskazuje, że waży ona 52 kg. Fusialka to piękna i zgrabna dziewczyna, która nie boi się pokazywać bez makijażu. 

Skoro wiecie już, ile ma wzrostu i lat Kasia, to porozmawiajmy o jej partnerze.

Fusialka – chłopak

Chyba nikogo nie zdziwi fakt, że chłopak Fusialki również był członkiem Ekipy… a nawet jej managerem. Wieloletni chłopak Kasi to dobrze wszystkim znany Łukasz Wojtyca, czyli Wujek Łuki. No i teraz możemy wrócić do pytania, czy wiek to tylko liczba. Wiecie, ile ma lat ten mężczyzna? Wujek Łuki ma 37 lat. Sami widzicie, że różnica wieku między nim, a Fusialką jest kolosalna – wynosi aż 13 lat.

Czy to ile ma lat chłopak, przeszkadza Kasi? Na początku zwracała ona uwagę na różnicę wieku, jaka między nimi jest, ale teraz nie robi to już na niej większego wrażenia. Są razem ponad 3 lata i świetnie się ze sobą dogadują. Wujek Łuki nie ma kanału na YouTubie, ale czasami pojawia się na filmikach Kasi. Nagrali razem na przykład test zgodności, a ostatnio pojawił się film, na którym opowiadają, gdzie mieszkają po rozpadzie Ekipy Friza. 

Co ciekawe, w czasie trwania projektu Fusialka kilka razy zastanawiała się nad tym, by zmienić to, gdzie mieszka. Okazuje się, że jakiś czas temu doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy Wujkiem Łukim a członkami Ekipy. Narastające napięcie spowodowało, że Kasia czuła się przytłoczona atakami w stronę chłopaka i zastanawiała się, czy nie odejść razem z nim z projektu. Na szczęście ostatecznie Fusialka i Wujek Łuki zostali w domu Ekipy do samego końca.

Fusialka – gdzie mieszka? Sprawdź quiz

Fanów interesuje, skąd pochodzi Kasia, bo chodzą słuchy, że nie wychowywała się w Krakowie. Fusialka nie ukrywa tego, skąd pochodzi – zanim pojawiła się w domu Ekipy, dziewczyna mieszkała w Jastrzębiu-Zdroju, jest to miasto na Górnym Śląsku. 

Wiecie już, skąd pochodzi Kasia, ale gdzie mieszka obecnie? Na pewno nie w domu Ekipy. Ostatnio youtuberka poinformowała o tym, że mieszkanie, w którym zamieszka wraz ze swoim chłopakiem, gotowe będzie dopiero w październiku, Gdzie mieszka obecnie para? Wspólnie odwiedzają różne hotele w Krakowie i okolicach.

Kasia to dziewczyna, która doceniana jest wśród fanów za naturalność i za to, że nie boi się występować bez makijażu. Przecież nie ma nic złego w pokazywaniu się bez makijażu, fajnie, że Fusialka akceptuje swój wygląd! To, że jest idolką nastolatek, nie budzi żadnych wątpliwości – w sieci pojawiają się liczne quizy, które tworzone są właśnie przez fanki tej youtuberki. Quizy pozwalają sprawdzić, czy wiesz, ile ma wzrostu Fusialka i jakiej rasy jest jej pies.

Mamy nadzieję, że ten artykuł pomoże wam rozwiązać niejeden quiz. Kasia Bożek to dziewczyna, która zawsze chciała zarabiać na swojej pasji, czyli graniu w CS:Go, teraz kiedy już zyskała tak ogromną popularność, może nagrywać, o czym tylko zapragnie, a we wszystkim wspiera ją ukochany chłopak.

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne