Strona głównaCelebryciDominik Zygra - kim jest? Były mąż Anny Przybylskiej

Dominik Zygra – kim jest? Były mąż Anny Przybylskiej

Dominik Zygra to był pierwszy mąż Anny Przybylskiej, zmarłej polskiej aktorki. Dominik jest byłym polskim tenisistą i biznesmenem, którego nieco trudno znaleźć w internecie czy Wikipedii, prawdopodobnie ze względu na to, że nie jest on osobą publiczną. Wiadomo, że w latach 90. XX wieku był członkiem polskiej drużyny tenisowej, a później założył własną firmę z branży nieruchomości. Dominik Zygra był tenisistą, jak i mężem Anny Przybylskiej w latach 2001-2003, a po rozwodzie nie odgrywał znaczącej roli w życiu publicznym.

Zobacz: Alicja Majewska – wiek, dzieci, ile ma lat, mąż, młoda, janusz budzyński, życiorys, choroba, rodzeństwo, życie prywatne

Dominik Zygra i Anna Przybylska 

Para pobrała się w 2001 roku, kiedy Przybylska miała 18 lat, a Zygra 24 lata. Ich związek nie trwał długo i zakończył się rozwodem w 2003 roku. Dominik Zygra i Anna Przybylska mieli razem jedno dziecko – syna Oskara, który urodził się w 2002 roku. Według relacji Anny Przybylskiej, związek z Dominikiem Zygrym był dla niej doświadczeniem i szansą na dojrzewanie. Jednakże później w wywiadach zaznaczała, że w wieku 18 lat nie była jeszcze gotowa na małżeństwo i nie chciała zostać żoną, ale uległa presji otoczenia i związała się z Dominikiem Zygrym.

Po rozwodzie z Dominikiem Zygrą, Anna Przybylska poświęciła się karierze aktorskiej i stała się jedną z najbardziej popularnych aktorek w Polsce. Niestety, zmarła w wieku 36 lat w 2014 roku, po walce z chorobą nowotworową.

Związek Dominika Zygry i Anny Przybylskiej trwał tylko dwa lata, od 2001 do 2003 roku. Para poznała się w klubie, gdzie Dominik grał zawodowo jako tenisista, a Anna uprawiała tenis jako hobby. Między nimi zaiskrzyło i szybko zaczęli się spotykać. Dominik Zygra był starszy od Anny o sześć lat, ale mimo to postanowili pobrać się, gdy Anna skończyła 18 lat.

Źródło: empik.com/ania-kubicki-grzegorz-drzewicki-maciej/

Powodem rozwodu był brak porozumienia między małżonkami oraz różnice w ich charakterach i oczekiwaniach. Mimo to, para utrzymywała przyjacielskie stosunki i starała się działać w najlepszym interesie swojego syna Oskara. Po rozwodzie z Anną Przybylską, Dominik Zygra wrócił do biznesu i kontynuował rozwój swojej firmy z branży nieruchomości. Z czasem stał się jednym z bardziej znanych inwestorów i deweloperów na rynku polskim. W 2011 roku Zygra został zatrzymany przez policję w związku z podejrzeniami o korupcję w administracji publicznej. W wyniku śledztwa przeprowadzonego przez Centralne Biuro Antykorupcyjne, Zygra został oskarżony o udział w korupcyjnej układce z władzami miasta Gdańska. W 2014 roku Sąd Okręgowy w Gdańsku skazał Zygry na 3 lata pozbawienia wolności w zawieszeniu na 5 lat oraz na karę grzywny. Od tamtej pory Dominik Zygra utrzymuje niski profil i nie jest już tak aktywny w życiu publicznym ani w biznesie. W 2020 roku pojawiła się informacja, że Zygra planuje powrót na rynek nieruchomości, ale nie ma na ten temat dalszych szczegółów. Próżno by szukać wzmianek o Dominiku Zygrym polskim tenisiście w Wikipedii, ponieważ mężczyzna nie udziela się publicznie. 

Zobacz: Ewa Krawczyk – wiek, młoda, biografia, mąż, Wikipedia, pochodzenie, kim jest?

Dominik Zygra na pogrzebie Anny Przybylskiej 

Śmierć Anny Przybylskiej była ogromnym wstrząsem dla jej rodziny, przyjaciół i fanów. Po jej śmierci w mediach pojawiły się liczne spekulacje na temat przyczyn choroby aktorki oraz jej życia prywatnego, co wywołało wiele kontrowersji i emocji w społeczeństwie. Dominik Zygra w trudnym dla niego czasie po śmierci byłej żony wydał oświadczenie, w którym wyraził głęboki żal i smutek z powodu jej przedwczesnej śmierci. Powiedział również, że wraz z synem będą pamiętać Annę Przybylską jako wspaniałą matkę, przyjaciółkę i człowieka.

Po tragicznej śmierci Anny Przybylskiej, Dominik Zygra zapewnił syna Oskara o stałą opiekę i zajął się jego wychowaniem. Od tamtej pory Zygra utrzymuje niski profil, nie widnieje w Wikipedii i nie udziela się publicznie, dbając o prywatność swoją i swojej rodziny.

Po śmierci aktorki, Dominik Zygra pojawił się na pogrzebie Anny Przybylskiej, który odbył się 10 października 2014 roku. Według relacji świadków, Zygra na pogrzebie Anny Przybylskiej był bardzo poruszony i przeżywał śmierć byłej żony. Wraz z synem Oskarem oraz rodziną Anny Przybylskiej i przyjaciółmi, Dominik Zygra złożył aktorkę na wieczny odpoczynek. W trakcie uroczystości pogrzebowych, nie udzielał się publicznie i unikał kontaktu z mediami.

Sprawdź jeszcze

Popularne