Strona głównaZdrowieClean Forte - opinie, oszuści, czyli negatywne opinie?

Clean Forte – opinie, oszuści, czyli negatywne opinie?

Na rynku istnieje wiele produktów, które służą poprawie stanu zdrowia. Wiele z nich można przyjmować zarówno podczas choroby, jak i profilaktycznie. Wielu lekarzy podkreśla, że profilaktyka jest znacznie lepsza od leczenia. Takim środkiem, który można zażywać profilaktycznie, są krople Clean Forte. To suplement diety, który pomaga pozbyć się z organizmu pasożytów. Te mogą być dość groźne, powodować schorzenia układu pokarmowego i zmiany skórne. Zmęczenie, kłopoty z metabolizmem, uporczywe bóle głowy – za to wszystko mogą być odpowiedzialne pasożyty. 

Czy Clean Forte to kolejny cudowny środek dla tych, którzy stracili nadzieję na to, że lekarz postawi im prawidłową diagnozę? Dlaczego dla jednych ludzi suplementy diety działają cuda a inni uważają, że ich producenci to oszuści? 

Chcemy sprawdzić, co kryje się za Clean Forte. Poniżej przedstawiamy, jakie opinie ma ten produkt i czy istnieje jakiś tańszy zamiennik Clean Forte. 

Clean Forte – opinie. Oszuści? 

O polskim rynku produktów medycznych nie mówi się zbyt dobrze. W reklamach telewizyjnych budzące zaufanie głosy przekonują nas, że warto kupić konkretny środek przeciwbólowy albo wspomagający odchudzanie. Bez ograniczeń obiecują powalające efekty, które mają niewiele wspólnego z rzeczywistością. I to jest głównym powodem tego, że o firmach farmaceutycznych mówi się, że to oszuści. 

Każdy, kto uważa, że producenci suplementów to oszuści opinie czerpie z for internetowych, na których czasami pojawiają się tego rodzaju zarzuty. 

Ci rzekomi oszuści opinie zawdzięczają temu, że w reklamie gwarantują skuteczność swoich produktów. Tymczasem na każdego leki i suplementy działają inaczej. Wiele osób dobrze reaguje na przyjmowane leki, ale zdarza się, że ból, czy inne dolegliwości nie znikają. 

Clean Forte ma pomagać w oczyszczeniu organizmu z pasożytów. To groźne drobnoustroje, które mogą powodować wiele schorzeń. Jednym z nich są zmiany skórne. Zdarza się, że u kogoś notorycznie pojawiają się na skórze brodawczaki. Powoduje je wirus HPV, który przenoszony jest przede wszystkim drogą płciową. 

Brodawczaki przyjmują postać wypukłych zmian na skórze. Niektóre są ciemne i pokryte włosami, inne niewiele odznaczają się na skórze. Trzeba je regularnie kontrolować u lekarza dermatologa – minimum co 6 miesięcy. Ponadto nie powinny mieć kontaktu ze słońcem. W związku z tym każdy, kto ma tego rodzaju zmiany skórne powinien unikać opalania. Opinie lekarzy na ich temat są jednoznaczne: lepiej je usuwać, bo obniżają komfort życia. 

Brodawczaki mimo że mogą pozostawać niegroźne przez całe życie, to jednak większość osób usuwa je chirurgicznie. Spowodowane jest to tym, że mogą przyjąć postać złośliwego nowotworu. 

Zgodnie z najnowszym stanem wiedzy, wirus brodawczaka może odpowiadać za rozwój wielu nowotworów, m.in. raka szyjki macicy i jamy ustnej. 

W wirusie brodawczaka, najgorsze jest to, że zmiany, choć usunięte, będą się odnawiać. Preparat Clean Forte ma sprawiać, że pasożyty ułatwiające mu bytowanie w organizmie, zostaną usunięte. 

Clean Forte – zamienniki

Clean Forte to środek, który regularnie stosowany usuwa z organizmu pasożyty i toksyny. Pomaga przyspieszyć metabolizm i dodaje energii. Reguluje pracę przewodu pokarmowego, więc pośrednio będzie mieć też wpływ na spadek masy ciała u osób z nadwagą. 

Clean Forte jest dość drogi – butelka 30ml kosztuje około 160 zł, w zależności od sklepu. Czasem suplement pojawia się w promocyjnej cenie. To jednak nadal są spore pieniądze. 

Na rynku nie ma dostępnego produktu o identycznym składzie i działaniu. Można kupić jednak krople innych producentów o podobnym działaniu. Co dość istotne – zamiennik jest zwykle tańszy od Clean Forte. 

Wiele popularnych leków, nawet tych wydawanych na receptę, ma swój zamiennik. Czasem zdarza się, że jest tańszy od leku, który przepisał lekarz. W aptece farmaceuci proponują pacjentom zamienniki, gdy lek, po który przyszli jest niedostępny. Zdarza się, że pacjenci sami proszą o zamiennik, bo wiedzą, że jest tańszy od przepisanego leku. 

Dlaczego dwa preparaty o tym samym składzie (tej samej substancji czynnej) różnią się ceną? Zwykle preparat dużej firmy, który pojawia się w reklamach jest droższy. Wynika to z tego, że producenci mogą pozwolić sobie na wyższą cenę, bo dzięki działaniom marketingowym i tak sprzedają lek. Warto poprosić farmaceutę o opinie, zanim kupi się konkretny preparat. 

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne