Strona głównaCelebryciHejka tu Lenka - ile ma lat, gdzie mieszka, Quiz, ile zarabia?

Hejka tu Lenka – ile ma lat, gdzie mieszka, Quiz, ile zarabia?

Lena Pachuc prowadzi jedno z najbardziej popularnych kont w serwisie You Tube. W sieci działa od 2016 roku, prezentując recenzje oraz testy zabawek. Na wielu filmach pokazuje też codzienność swojej rodziny: rodziców i młodszego brata Marcela. 

Poniżej sprawdzamy, ile ma lat i gdzie mieszka dziecięca influencerka i czy wymyśliła własne kolorowanki. Przygotowaliśmy też krótki quiz o Hejka tu Lenka. Przeglądamy również jej Instagram oraz Tiktok i próbujemy znaleźć numer telefonu do Hejka tu Lenka. Szukamy informacji na temat tego, ile kosztuje obóz Hejka tu Lenka. Zapraszamy do lektury! 

W tym artykule dowiesz się:

 • ile ma lat, gdzie mieszka?
 • ile zarabia, ile kosztuje jej obóz?
 • sprawdzimy Twoją wiedzę w krótkim quizie

Hejka tu Lenka – ile ma lat, gdzie mieszka?

Lena urodziła się w 2010 roku, więc ma obecnie 12 lat. Mieszka w miejscowości Baby w powiecie częstochowskim. Pierwsze filmy z jej udziałem pojawiły się, gdy osiągnęła wiek 6 lat. Jest idolką wielu dziewczynek i chłopców, którzy osiągnęli wiek od 7 do 12 lat. Bez wątpienia popularność zawdzięcza swojej naturalności, ale też temu, że rodzice w taki a nie inny sposób prowadzą jej kanał społecznościowy. Jak wyznała w jednym z wywiadów jej mama, kręcenie filmów jest zabawą dla dzieci, ale wymaga sporego wkładu pracy i zaangażowania, które muszą wykrzesać z siebie mama i tata. 

Ponadto rodzice, a właściwie mama, prowadzą też oficjalne konto Instagram Hejka tu Lenka. Mama Leny ma też własne konto Instagram. Każde zdjęcie, które publikują dostaje mnóstwo polubień i komentarzy. Większość z nich jest pozytywna. Ponadto nie jest im też obcy Tiktok, gdzie również publikują krótkie filmiki, na których występuje cała rodzina. 

Znany jest jej adres, bo wiadomo, gdzie znajduje się siedziba firmy, którą prowadzi jej tata. Jeśli chodzi o numer telefonu do Hejka tu Lenka, nie ma go w internecie. 

Hejka tu lenka – ile zarabia? Ile kosztuje obóz Hejka tu Lenka?

Firma Hejka tu Lenka prowadzona jest przez tatę dziewczynki, Mariusza i została zarejestrowana w październiku 2017 roku. Dane o zarobkach nie są podane do wiadomości publicznej. Dlatego też nie wiadomo, ile zarabia dziewczynka, jej mama i tata. 

Prócz tego jeszcze fani mogą kolorować kolorowanki przy pomocy zestawu kredek, które firmuje. Ma też własną serię zeszytów szkolnych. 

O ile nie wiadomo, ile zarabia, można wnioskować, jakie są źródła jej dochodów. Z jednej strony to kanał, który ma sporo fanów. Z drugiej obozy letnie i sklep z gadżetami oraz odzieżą. Dodatkowo można kupić zestawy szkolne i plastyczne, które sygnuje swoim nazwiskiem. Generalnie trzeba powiedzieć, że źródła przychodu skonsolidowane wokół kanału wydają się być imponujące. 

Na kanale YouTube Leny mama i tata dziewczynki opublikowali 836 filmików, które ogląda aż 1 310 000 subskrybentów i dodatkowo osoby, które nie subskrybują kanału. Na dzisiaj wartość kanału oceniania jest przez specjalistów na 1,08 miliarda euro. Ci sami eksperci podkreślają, że miesięczne przychody firmy to około 9 tysięcy euro. 

Obóz dla dzieci, które są fanami kanału kosztował prawie 3 tysiące złotych. W cenie zawarte było 6 noclegów i 4 posiłki każdego dnia. Prócz tego dzieci zapewnione miały mnóstwo atrakcji. Spędzały czas na wspólnej zabawie z Lenką. Każdy, kto sprawdza jej Instagram, najpewniej widział niejedno zdjęcie z obozu. 

W ostatnim czasie dziewczynka była także ambasadorką filmu “Lena i Śnieżek”. W mediach pojawiło się jej zdjęcie z premiery. 

Hejka tu lenka – quiz. Czy wiesz o niej wszystko?

Sprawdź, czy dobrze znasz Lenkę Pachuc! Lubisz quizy i kolorowanki? Poniżej przygotowaliśmy dla ciebie kilka pytań. Rozwiąż nasz quiz o Hejka tu Lenka. Prawidłowe odpowiedzi znajdziesz na samym końcu artykułu.

 1. Kiedy urodziła się Lenka? Podaj pełną datę jej urodzin
 2. Jak nazywa się kanał YouTube prowadzony przez brata Leny?
 3. Jaki tytuł noszą książki wydane przez Lenkę?
 4. Jakie imiona noszą rodzice Lenki?
 5. Postaci z jakiej bajki Lenka udzieliła głosu? 
 6. Gdzie Lena spędziła tegoroczne wakacje?

Hejka tu Lenka – mama, tata, czyli rodzice, kim są?

Rodzice Lenki są operatorami kamery i montażystami filmów, które publikują w internecie. Sami przyznają, że praca na kanale zajmuje im sporo czasu. To, co widzowie kanału widzą na YouTube to tylko fragment rzeczywistości – mocno okrojony. Choć wszyscy zgodnie przyznają, że Lenka świetnie radzi sobie przed kamerą i nie trzeba powtarzać ujęć, nagrania i ich obróbka trochę trwają. Do tego należy pamiętać, że dziewczynka chodzi do zwyczajnej szkoły podstawowej i prowadzi typowe życie dwunastolatki. 

Rodzice Lenki podkreślają, że chcą, by mimo popularności, miała prywatne życie i trzymała się z dala od świata showbiznesu tak długo, jak jest to możliwe. Póki co jest aktywna w mediach społecznościowych (Instagram i Tiktok).

Wielu fanów szuka z nią kontaktu poza mediami społecznościowymi. Chce wiedzieć, jaki jest numer telefonu do Hejka tu Lenka, ale to dane niedostępne. 

Odpowiedzi na pytania Quiz o Hejka tu Lenka

 1. 11 lipca 2010 r. 
 2. Siema tu Marcel
 3. „Hejka tu Lenka. Pstryk! i już się nie nudzisz” oraz „Hejka tu Lenka. Pomysły na zimę i nie tylko”, “Notatnik z pomysłami. Hejka tu Lenka”
 4. Dorota i Mariusz
 5. “Uprowadzona księżniczka”
 6. W Turcji

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne