Strona głównaCelebryciDawid Załęcki - wiek, wzrost, waga, kim jest? Czym się zajmuje? Ojciec,...

Dawid Załęcki – wiek, wzrost, waga, kim jest? Czym się zajmuje? Ojciec, Wikipedia

Już za chwilę, już za moment rozpocznie się konferencja High League 5. To dziś (14.11.2022)  pojawi się pełna karta walk i okaże się z kim zawalczy Dawid Crazy Załęcki.

Nic nie wskazywało na to, by stary Załęcki miał stanąć do walki we freak fightach, a jednak stało się. Ojciec Denisa dopiero co zmierzył się z Alanem Kwiecińskim, a już staje do kolejnej walki. Zdradzimy Ci, kim jest Dawid Załęcki, ile ma lat, jaki jest jego wzrost i waga – czyli wszystko to, co jest interesujące, a czego nie powie Wikipedia.

Zobacz: Denis Załęcki – kto to, wiek, wzrost, ojciec, dziewczyna, więzienie

Dawid Załęcki – kim jest? Wiek, waga, wzrost

Śledząc freak fighty z pewnością wiesz, kim jest Denis Załęcki – gwiazdor z High League, który w klatce rozwiązywał swój konflikt z Alanem Kwiecińskim. Bad Boy przegrał tę walkę, jednak został pomszczony przez ojca – Dawida Załęckiego.

Kto to? O Dawidzie Załęckim wiadomo niewiele. To torunianin, zaistniał w sieci dopiero przy okazji swojej walki (pomijam tu oczywiście pojedyncze wywiady, które udzielił w kontekście starć syna). Tak jak syn, Dawid związany jest ze sztukami walki – co prawda nie tak długo. Denis treningi zaczął już w wieku 5 lat, Dawid natomiast ćwiczy od około 10. Zapytany, kto radzi sobie lepiej, odpowiedział, że syn. Uargumentował to stażem oraz tym, że jest mocniejszy, silniejszy i młodszy o 20 lat (wiek Denisa to 25 lat).

To znaczy, że ile ma lat? Prosta matematyka – wiek Dawida Załęckiego to 45 lat, co zostało też potwierdzone, na konferencjach. Poza tym z pewnością interesują Cię parametry tego zawodnika, w końcu wzrost i waga to istotne informacje przy walkach. Te pojawiły się przy okazji debiutu w High League 3. Dawid Załęcki mierzy 4 cm więcej, niż wskazuje średnia wzrostu mężczyzn w Polsce – wzrost Dawida wynosi 184 cm. Jego waga w czerwcu pokazywała 92 kg. Teraz oczywiście może być inna, ale to okaże się przy najbliższym ważeniu dla gali.

Dawid Załęcki ma kontrakt z High League

Dawid Załęcki – czym się zajmuje? Sutener, alfons, o co chodzi?

O co chodzi z tym alfonsem i sutenerem*? Nie wiem. Przed debiutem Załęckiego na gali High League pojawił się filmik na YouTube, do którego linkowali użytkownicy wykopu. Linki obecnie są nieaktywne, ponieważ serwis usunął konto, na którym został on udostępniony. Nikt więcej nie podjął się tematu, co może oznaczać, że Dawid Załęcki tak naprawdę nigdy nie był alfonsem, a jego powiązania z sutenerstwem to zwykłe plotki.

*dla tych, którzy nie wiedzą kto to sutener, jest to człowiek, który czerpie korzyści majątkowe z uprawiania prostytucji przez inną osobę.

W takim razie czym się zajmuje? Tego też nie wiem. Dawid Załęcki nie zdradza za wiele informacji dotyczących jego życia prywatnego. Wklepując w Google jego imię i nazwisko, pojawia się Autoserwis Dakar zlokalizowany w Toruniu (miasto zgadzałoby się z tym, skąd pochodzi mężczyzna), jednak nie mam pewności czy zakład faktycznie należy do niego, czy jest to zwyczajna zbieżność nazwisk. NIP firmy wklejony w wyszukiwarkę KRS* nie prowadzi do żadnych wyników (w odróżnieniu od firmy jego syna, którą faktycznie w KRS-ie można znaleźć).

*KRS – Krajowy Rejestr Sądowy

Dawid Załęcki – ojciec

To, że Dawid Załęcki jest ojcem, jest bardziej niż oczywiste. Jak zaznaczył w jednym z wywiadów, starał się wychować syna najlepiej jak potrafił, efekt jaki jest, widać – czy dobry, czy nie, zależy, kto spojrzy. Jedno jest pewne, charakter Denisa nie raz przysporzył mu, czy też jego rodzicom, wielu kłopotów. Teraz Denis jest dorosły, jest kowalem swojego losu i już nie koniecznie słucha tego, co mówi mu tata. Mimo to Dawid jest wspierającym ojcem, kibicuje synowi i motywuje go do dalszej pracy i rozwoju, bo to właśnie on zaraził go pasją do sportu.

Dawid, poza byciem ojcem Denisa, ma też szansę sprawdzić się jako tata dziewczynki. Wyznał to w jednym z wywiadów, w którym komentował to, jakim ojcem dla swojej córki jest młody Załęcki. Ile mają lat te dziewczynki? Córka Dawida ma 6 i jest o dwa lata starsza od córki Denisa.

Zobacz: Mateusz Murański – żona, wikipedia, wiek, waga, ojciec, wzrost, mama, rekord, kto to, biografia, dziewczyna, ojciec

Dawid Załęcki – Wikipedia, czyli inne informacje

Nazwisko Załęcki pojawia się na Wikipedii, jednak przy imieniu Paweł. Kto to? Paweł Załęcki to socjolog i antropolog społeczny, również z Torunia swoją drogą – ale to nie o nim jest ten tekst. Dawid Załęcki artykułu na temat swojej osoby nie ma. Zdecydowanie za krótko istnieje w mediach, aby ktoś podjął się opisaniu go na tym portalu. Może kiedyś Wikipedia wzbogaci się o nazwiska freak fighterów i zbierze informacje, kim są, czym się zajmują i inne ciekawostki.

Za moment konferencja, jestem mega ciekawa, kim jest przeciwnik Dawida oraz jakie są jego waga i wzrost. Ciekawym widowiskiem byłaby walka ojciec i syn Załęccy, kontra ojciec i syn Murańscy. Jednak zważając na to, że młody Murański ma już zaplanowaną walkę z Pawłem Bombą, raczej się to nie wydarzy. Może na następnej gali?

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne