Strona głównaOpinieQilive - co to za firma? Sprawdź opinie

Qilive – co to za firma? Sprawdź opinie

Chyba każdy w swoim życiu słyszał nazwę Auchan i wie z czym ją łączyć, z jakimi produktami. Nie każdy jednak potrafi odpowiedzieć na pytanie o Qilive, co to z firma i produkcją czego się zajmuje. A przecież Auchan i Qilive to praktycznie synonimy. Dlaczego? Dlatego, że Qilive jest wyłączną marką sieci handlowych Auchan, które zajmują się jej dystrybucją. Jeśli jeszcze nie wyjaśniliśmy do końca czym jest Qilive, co to za marka i z czym ją wiązać, śpieszymy nadrobić zaniedbanie. Qilive to smartfony, głośniki Bluetooth, laptopy, tablety, słuchawki, akcesoria do telefonów. Skoro już wiemy o firmie co nieco, przyjrzyjmy się temu, jakie Qilive opinie otrzymuje i za co. Weźmy pod uwagę słuchawki, tablety oraz telefon.

Słuchawki Qilive – opinie

Jeśli spojrzeć na ofertę tej marki, zobaczyć można kilka rodzajów słuchawek. Są douszne słuchawki z pilotem i wbudownym mikrofonem, przewodowe o czułości 110 db, z mikrofonem i pilotem o czułości 110 db, zwykłe z mikrofonem, inne o czułości 114 db. Wszystkie one charakteryzują się niedużą ceną, najdroższe z nich kosztują ponad czterdzieści pięć złotych. Cudów więc nie można od nich oczekiwać, ale słuchawki Qilive opinie mają dosyć dobre jak na tak niski przedział cenowy. Cenione są za to, że oferują przyzwoity dźwięk, oczywiście jak na ten przedział cenowy, oraz dlatego że są dość trwałe. Wiadomo, że nie są to słuchawki, które przetrwają kilkanaście lat bez uszczerbku. Nie oszukujmy się – za bardzo dobrą jakość trzeba zapłacić o wiele więcej. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że mamy do czynienia z produktem dostępnym w komercyjnej sieci sklepów, słuchawki Qilive opinie powinny otrzymać, i takie otrzymują, przyzwoite. Nie zepsują się po roku używania, a to już dużo w dzisiejszych czasach, jak na produkt w cenie 20 – 30 złotych. A jak z innymi sprzętami, jakie Qilive opinie otrzymuje za tablety, telefony?

Tablet Qilive 10.1 – opinie

To niewielkie urządzenie, Tablet Qilive 10.1 opinie posiada zróżnicowane. Jedni chwalą go za płynność w przewijaniu stron internetowych, szybkość reakcji, za to, że nie zawiesza się przy kilku operacjach na raz, za przyzwoity dźwięk generowany przez głośniki. Według innych użytkowników Tablet Qilive 10.1 opinie powinien otrzymywać niekorzystne, ponieważ jego bateria nie trzyma długo, a oprogramowanie charakteryzuje się brakiem stabilności. Wielu użytkowników zadowolonych jest z doskonałej według nich matrycy tabletu, dobrze działającej kamerki 5 mpx. Inni zwracają uwagę na to, ze tablet po podpięciu do ładowania nie wygasza się. Tablet Qilive 10.1 opinie zbiera więc różne, nie jest to sprzęt doskonały, ale na pewno znajduje klientów chętnych do jego zakupu, którzy dostrzegają jego pozytywne cechy.

Qilive telefon – opinie

Czy na rynku zdominowanym przez Samsung, Huawei, Xiaomi i inne znane firmy urządzenie Qilive, telefon, opinie może mieć dobre? Cóż – i tak i nie. Biorąc pod uwagę cenę telefonów tej marki, nie można od nich oczekiwać, że będą stawały w szranki z topowymi Samsungami. Dla tych jednak, którzy szukają przyzwoitego telefonu w umiarkowanej cenie, wybór urządzenia Qilive jest oczywisty. Dlatego też to oni kupując Qilive telefon, opnie wystawią mu dobre i będą zadowoleni z jego funkcjonalności.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

1 KOMENTARZ

Popularne