Strona głównaZakupyErli - opinie o sklepie, oferta, opcje dostawy

Erli – opinie o sklepie, oferta, opcje dostawy

Przyzwyczajenia zmieniają się wraz z możliwościami, jakie dają nam nowe technologie. Coś, co jeszcze kilkanaście lat temu wydawało się niemożliwe, dziś jest na porządku dziennym. Zmiany te w dużej mierze dotyczą strefy handlu. Wiele sklepów, oferuje możliwość zakupu swoich produktów nie tylko w formie stacjonarnej, ale także internetowej. Internet pozwala przede wszystkim dotrzeć do większej ilości klientów, a co za tym idzie, możliwości sprzedaży zwiększają się, a zyski rosną. Nic więc dziwnego, że z roku na rok zauważyć można rozwój kolejnych, nowych miejsc, oferujących zarówno sprzedaż, jak i kupno. Jedną z takich platform, która umożliwia dokonanie zakupów na odległość, z bezpośrednią dostawą do domu. Mowa o Erli, a więc bezpośrednim konkurencie Allegro, który zrzesza tysiące zaufanych sprzedawców, oferując im najwyższej jakości towary.

erli pro dostawa
Erli wprowadza między innymi funkcję PRO czy różne promocję. Da się tam kupić niektóre rzeczy znacznie taniej niż na Allegro.

Erli – oferta platformy

Erli to coś więcej niż sklep. To platforma zakupowa, zrzeszająca tysiące firm, oferujących różnorodny asortyment, dzięki czemu każdy znaleźć może coś, czego aktualnie potrzebuje. Erli to przede wszystkim bezpieczne miejsce, w którym zakupów dokonywać mogę jedynie zarejestrowani użytkownicy, a poszczególne przedmioty na sprzedaż, wystawiane mogą być także przez osoby, które posiadają aktywne, zweryfikowane konto. Warto wspomnieć, że korzyści z korzystania z platformy są zarówno dla sprzedających, jak i kupujących. Decydując się na założenie sklepu na platformie Erli, oszczędzamy nie tylko na samej możliwości wystawienia produktów w swoim sklepie, ale także na całkowicie darmowym promowaniu ich. Koszt miesięcznego abonamentu w porównaniu do kosztu wystawiania poszczególnych produktów na konkurencyjnych platformach sprzedażowych jest znacznie niższy. Dodatkowo, jeśli nie zależy nam na niektórych opcjach, możemy postawić na całkowicie darmową wersję platformy Erli.

Erli – opinie

Erli to stosunkowo nowy gracz na rynku sprzedaży internetowej. Jego początki sięgają 2020 roku. Mimo to zgromadził on już zarówno wielu stałych klientów, jak i samych sprzedawców. Opinie o Erli osób, które miały okazję nawiązać bezpośrednią współpracę, są w dużej mierze pozytywne. Oczywiście, jak w każdym przypadku, tak i tutaj, możemy natknąć się na mniej przychylną opinię, jednak w zdecydowanej większości wydźwięk komentarzy jest pozytywny. Klienci cenią sobie dobry kontakt, zarówno na linii kupujący – sprzedawca, jak i z samą załogą platformy Erli, w przypadku jeśli konieczne jest rozwiązywanie sporów, czy problemy dotyczą samego funkcjonowania strony. Bardzo często w opiniach o Erli użytkownicy posiadający swój sklep wspominają o możliwości wystawienia nielimitowanej ilości ogłoszeń. Z kolei wśród klientów znaleźć możemy wiele pozytywnych komentarzy o szerokim asortymencie, w stosunkowo niskich, atrakcyjnych cenach poszczególnych produktów. 

Erli sklep – opcje dostawy

Możliwość zrobienia zakupów w domu z dostawą niewątpliwie zachęca do korzystania z oferty sklepów internetowych. W przypadku platformy Erli możemy wybrać jedną z wielu metod dostawy, które skupiają się wokół 4 różnych firm: Inpost, Orlen Paczka, Poczta Polska oraz DHL. Co więcej, możemy zdecydować się zarówno na wygodną formę dostawy paczki bezpośrednio do domu, jak i odbioru jej w jednym z tysięcy punktów. Do wyboru mamy nie tylko znane i lubiane paczkomaty Inpost czy Orlen Paczka, ale także odbiór paczki w jednym ze sklepów Żabka, Inmedio czy Ruch. Rozwiązanie to cieszy się ogromną popularnością, szczególnie wśród osób pracujących. Brak konieczności oczekiwania na kuriera i możliwość odbioru przesyłki w dogodnym czasie i miejscu, które uprzednio wybierzemy, sprawia, że zakupy na platformie Erli cieszą się ogromną popularnością. Dodatkową zaletą jest fakt, że zakupy dostarczone mogą być bez żadnych dodatkowych kosztów przesyłki, jeśli ich wartość przekracza 100 zł.

Erli sklep – opinie

Platforma Erli to sklep cieszący się wieloma pozytywnymi opiniami ze strony kupujących. Klienci podkreślają, że wybierając to konkretne miejsce w sieci, mają pewność, że zakupy dotrą do nich w możliwie krótkim czasie, z gwarancją bezpieczeństwa poprawności zamówienia i wysokiej jakości zamawianych produktów. Erli sklep w opiniach użytkowników jest znacznie częściej polecany niż jego bezpośredni konkurent, jakim jest Allegro. Mimo nieco mniejszej ilości oferowanych produktów, ich jakość jest znacznie wyższa, a ceny odpowiadają rynkowym stawkom za dany produkt. Ze względu na niższe koszty wystawiania produktów, sklepy częściej oferują promocje, co zauważają także klienci.

Zobacz też:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne