Strona głównaCelebryciDanuta Martyniuk - młoda, cyganka, wiek, Zenon Martyniuk, pochodzenie, rodzice

Danuta Martyniuk – młoda, cyganka, wiek, Zenon Martyniuk, pochodzenie, rodzice

Danuta Martyniuk jest żoną znanego wokalisty disco-polo. Kiedy zespół jej męża, Akcent, zaczął zdobywać popularność, media zainteresowały się tym, kim jest: ile ma lat, jak wyglądała kiedyś, w młodości. Wzrost popularności przyniosła jej też metamorfoza sylwetki sprzed kilku miesięcy. 

Młoda duchem, skromna, nieco w cieniu, ale od lat u boku męża – tak w skrócie można określić Danutę Martyniuk. Mało kto wie, że kocha luksusowe torebki i traktuje je jak inwestycję, która kiedyś się zwróci. Choć z zawodu jest pielęgniarką, odnalazła się w firmie męża. 

Z uwagi na ogromne zainteresowanie jej życiem, sprawdzamy życiorys Danuty. Niektórzy donoszą, że żona Martyniuka to z pochodzenia cyganka. Jak wyglądała w młodości? Czy jej rodzice rzeczywiście należą do romskiej społeczności? Jakie jest ich pochodzenie? Zapraszamy do lektury. 

Danuta Martyniuk a Zenon Martyniuk

Danuta i Zenon Martyniuk

Danuta i Zenon Martyniuk wzięli ślub 4 lutego 1989 roku. Para młoda miała ogromne tradycyjne wesele. W przyszłym roku będzie świętować 34. rocznicę ślubu. W sierpniu 1989 na świat przyszedł ich syn Daniel.  Z uwagi na młody wiek Zenka, para musiała mieć zgodę sądu na ślub. Ponad 20 lat temu mężczyzna musiał mieć ukończone 21 lat, by się ożenić. Wiek Zenka wtedy to 19 lat.

W młodości Zenon przyciągał do siebie wiele dziewczyn. Już wtedy był bardzo popularny i robił karierę muzyczną. Jednak gdy poznał Danutę, wszystkie inne kobiety przestały mieć dla niego znaczenie. Gdy sprawdziliśmy jego życiorys, okazało się, że już w latach 80. grał na weselach. W młodości śpiewał w kilku zespołach, m.in. Centrum, Akord. 

Na początku kariery męża, ponad 20 lat temu, Danuta pozostawała w jego cieniu. Nawet kiedy Zenek na stałe zagościł w programach disco-polo, o Danucie Martyniuk nie wiedzieliśmy zbyt wiele. Jej życiorys i to, ile ma lat,  pozostawało tajemnicą.

Zenon Martyniuk od lat jest motorem napędowym imprezy Telewizji Polskiej – Sylwester z Dwójką. W tym roku na zakopiańskiej scenie również go nie zabraknie. Przy jego piosenkach bawi się całkiem młoda publiczność. 

Zobacz: Patrycja Runo – wiek, Wikipedia, pochodzenie, dzieci, rodzice, data urodzenia, z mężem, biografia, ślub

Danuta Martyniuk – wiek, wzrost, waga. Życiorys

Danuta Martyniuk urodziła się w 1967 roku i jest dwa lata starsza od swojego męża. Dziś, zupełnie odchudzona wygląda lepiej niż młoda kobieta, która stała u boku wokalisty 20 lat temu. Nie ma też problemu z tym, by mówić, ile ma lat. 

Podobno w młodości była przepiękną dziewczyną, a Zenek zakochał się w niej od pierwszego wejrzenia. Miała, do dziś chyba ma, oryginalną urodę, niczym romka, cyganka. 

Zapytana przez dziennikarzy, skąd metamorfoza i dieta, stwierdziła, że zmotywowały ją niepochlebne komentarze w internecie. Rzeczywiście na forach internetowych pojawiały się wpisy, że jest gruba i wygląda jak matka Zenka. Do dziś wiele osób pije do tego, jak wygląda Danuta Martyniuk. Komentują jej zamiłowanie do markowych ubrań i torebek.

Odchudzona wersja Danuty przypadła do gustu jej mężowi – sam postanowił, że musi wziąć się za siebie i schudnąć. Czy za kilka miesięcy czeka nas metamorfoza sylwetki wokalisty? Jeśli usłyszymy, że je tylko warzywa albo pije jedynie wodę, na pewno o tym napiszemy! Skoro jego żona schudła, najpewniej i Zenon Martyniuk da radę. Choć biorąc pod uwagę to, ile ma lat, wcale nie będzie to prostsze. Wiek spowalnia metabolizm i kiedyś, w młodości, na pewno byłoby mu łatwiej.

Zobacz: Viki Gabor – wiek, wzrost, waga, rodzice, pochodzenie, zdjęcia

Danuta Martyniuk – pochodzenie. Cyganka, romka?

Kiedyś pod jednym ze zdjęć Danuty Martyniuk pojawił się komentarz, że ma romskie pochodzenie. Oficjalnie nic nie wiadomo na temat tego, że rodzice Danuty Martyniuk mają romskie pochodzenie. 

Żona wokalisty wychowała się w Bielsku Podlaskim. W ubiegłym roku zmarła jej mama. 

Natomiast na pytania, czy Danuta Martyniuk to romka, cyganka, można odpowiedzieć jednoznacznie, że taka informacja nigdy nie padła z jej ust. Najprawdopodobniej romskie pochodzenie wymyślili internauci, którzy sugerowali się jej urodą. 

Danuta Martyniuk – rodzice, pochodzenie

Nie wiadomo zbyt wiele na temat, tego, kim są rodzice Danuty Martyniuk. Tata prowadził firmę budowlaną. W ubiegłym roku Zenek potwierdził w mediach, że jego teściowa zmarła. 

Młoda Danuta również występowała na scenie – była wokalistką. Nie wiemy, ile ma lat w tamtym czasie, ale wspomnienia z tamtego okresu zachowała do dziś. 

Danuta Martyniuk – kiedyś / młoda. Jak wyglądała 20 lat temu?

Danuta Martyniuk ponad 20 lat temu wystąpiła w teledysku męża. Zenon Martyniuk nie musiał jej do tego długo namawiać. Była bohaterką klipu Gwiazda i miała wtedy 34 lata. Wyglądała zjawiskowo: była szczupła i miała długie kruczoczarne włosy. 

Następne lata przyniosły zmianę sylwetki ukochanej Zenka. Kobieta sporo przytyła. Z uwagi na to, że często towarzyszyła mężowi na branżowych imprezach i koncertach, internauci zaczęli komentować jej wygląd. To zmotywowało ją do tego, by zrzucić nadprogramowe kilogramy. Kiedy już schudła, wygląda lepiej niż 20 lat temu!

Danuta Martyniuk – metamorfoza. Odchudzona wersja. Ile schudła?

Kilka tygodni temu odchudzona Danuta Martyniuk pojawiła się w jednej ze śniadaniówek. Tematem rozmowy była jej spektakularna metamorfoza. Danuta wyznała, że przez hejt internautów zdecydowała się na zmianę diety. Dzień zaczyna od kisielu z siemieniem lnianym, a potem pije kawę z mlekiem bez laktozy.

Okazuje się, że schudła aż 17 kg i zmiana ta przyczyniła się do tego, że wygląda o wiele młodziej niż kiedyś. Po tym, jak schudła zapowiedziała, że teraz będzie starała się namówić do tego samego swojego męża. 

Dziś Danuta i Zenon Martyniuk to nie tylko rodzice Daniela, ale też dziadkowie Laury. Wnuczka popularnego małżeństwa przyszła na świat w 2019 roku. Danuta Martyniuk parę razy pokazała publicznie zdjęcia, na których jest z dziewczynką. 

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Napisz komentarz
Proszę wpisać swoje imie

Popularne