Strona głównaCelebryciAleksandra Szafrańska - kiedyś, mąż, czym się zajmuje, gdzie mieszka, partner, wiek,...

Aleksandra Szafrańska – kiedyś, mąż, czym się zajmuje, gdzie mieszka, partner, wiek, przed operacjami, wikipedia, kim jest

Aleksandra Szafrańska jest jedną z gwiazd programu Królowe życia emitowanego w telewizji TTV. Dołączyła do produkcji od 11. sezonu w 2021 roku i widzowie bardzo szybko ją polubili. Obecnie emisja programu jest zawieszona, ale niewykluczone, że jeszcze kiedyś pojawią się nowe odcinki. Królowe życia to marka sama w sobie – widzowie pokochali ten serial i wyrazistych ludzi, którzy stali się jego bohaterami.

Aleksandra Szafrańska jest aktywna w mediach społecznościowych, udziela wywiadów, pokazuje zdjęcia, na których są z nią partner oraz córka. Jeśli chcecie poznać ją bliżej i sprawdzić, kim jest, zapraszamy do lektury. Z naszego tekstu dowiecie się m.in. czym się zajmuje i gdzie mieszka. 

Zobacz: Mateusz Tarzan Leśniak – wzrost, waga, wiek, Wikipedia, walka

Aleksandra Szafrańska – kim jest? Wiek, wzrost, waga

Aleksandra Szafrańska szczegółowo przedstawia się na swoim profilu na Instagramie. Możemy tam przeczytać, że jest modelką w agencji Grabowska Models i projektantką dla marki L’ola Bianka. Prywatnie ma męża i córkę Zosię (wiek 8 lat). Niebawem na świat przyjdzie jej druga córka. 

Celebrytka publikuje sporo zdjęć, na których wraz z nią są mąż oraz córka. Ma piękny dom, który okazale prezentuje się na fotografiach. Mąż Szafrańskiej, Marcin, również prowadzi konto na instagramie. Tam też można znaleźć ich wspólne fotografie. 

Aleksandra Szafrańska – kiedyś, jak wyglądała przed operacjami?

Najstasze zdjęcie jakie udało nam się znaleźć

W jednym z wywiadów, którego kiedyś udzieliła, powiedziała, że ma pozytywny stosunek do operacji plastycznych. Uważa, że jeśli można dzięki nim poprawić swój wygląd, to nie ma w nich nic złego. Każdy, bez względu na wiek, ma prawo poprawiać swoją urodę i pozbywać się mankamentów, by czuć się dobrze we własnym ciele. 

Temat operacji plastycznych i tego jak wyglądali przed operacjami niektórzy celebryci to wdzięczny temat dla wielu dziennikarzy. Jeden z portali internetowych przedstawił kiedyś zestawienie celebrytów, którzy występują w programie Królowe życia. Na jednej z fotografii prezentują się oni w obecnym wydaniu. Druga pochodzi sprzed lat. Na wielu z tych zdjęć widać, że uczestnicy  bez skrępowania korzystają z dobrodziejstw medycyny estetycznej. W niejednym przypadku różnica między tym, kim jest (jak wygląda) teraz gwiazda serialu, a kim była kilka lat temu, jest spora. Naprawdę nie wszystko da się wytłumaczyć dietą zmieniającą rysy twarzy. 

Celebryci z programu Królowe życia przed operacjami plastycznymi wyglądali zupełnie inaczej. Wielu z nich nie kryje się z tym, że poprawiali swój wygląd. Inni nie zamierzają się przyznawać do tego, że pomogli naturze. To zresztą świetnie wpisuje się w ideę programu: królowa życia to ktoś, kto robi, co chce i nie przejmuje się opinią innych. 

Zobacz: Klaudia Kołodziejczyk – Sheeya – wiek, wzrost, skąd pochodzi, kto to?

A czy Szafrańska poprawiała swoją urodę? Jest bardzo młoda, ale wiek w przypadku skalpela nie ma dziś żadnego znaczenia. Można być prawie pewnym, że Aleksandra Szafrańska nie pokazuje się bez pełnego makijażu i nienagannej fryzury. Nawet na zdjęciu z kiedyś, jest bardzo zadbana. Nie można jednoznacznie stwierdzić, że jej dawne fotografie opublikowane w internecie to te przed operacjami. 

Jej pierwsze zdjęcia prezentowane na Instagramie pochodzą z 2018 roku. Aleksandra Szafrańska nie wygląda na nich inaczej niż obecnie. Przypomnijmy, że zajmuje się modelingiem, więc nienaganna uroda jest jej narzędziem pracy. Poza tym jest bardzo młoda – jej wiek to 30 lat, więc nie musiałaby wiele poprawiać, żeby wyglądać dobrze. 

Źródło: Instagram

Aleksandra Szafrańska – czym się zajmuje? Marka, firma

Aleksandra Szafrańska wystąpiła w programie Królowe życia i to dzięki niemu zyskała ogromną popularność. Do programu zaprowadziło ją zamiłowanie do luksusu i pasja do biznesu. Nie kryje się z tym, że jest kobietą sukcesu i na ten sukces pracuje każdego dnia. W działaniach biznesowych wspiera ją partner oraz córka. Jej marka odzieżowa zajmuje się szyciem luksusowych ubrań dla kobiet. Aleksandra Szafrańska jest też modelką i projektantką. Poza tym prowadzi butik – Lola Bianka Boutique. Jej firma zajmuje się sprzedażą odzieży online. Sprzedaje również ubrania w hurcie do sklepów odzieżowych. 

Aleksandra Szafrańska jest prezesem zarządu w dwóch firmach:

  • L’ola Bianka Sp. z o. o. 
  • Aleksandra Fashion Sp. z o. o. 

Aleksandra Szafrańska – gdzie mieszka? Mąż, partner, dom

Aleksandra Szafrańska dzieli swoje życie pomiędzy dwa domy: jeden z nich znajduje się w Polsce, drugi dom posiada w Egipcie. Celebrytka pochodzi z okolic Kielc. Uwielbia słońce i gorący klimat, więc chwile spędzone w słonecznym Egipcie zalicza do bardzo udanych. Całe szczęście własna marka i firma nie przeszkadzają jej w tym, by część roku spędzać poza granicami kraju. Prowadzenie biznesu spoza Polski, gdzie czasem mieszka, pewnie nie jest proste, ale zarówno jedna, jak i druga firma Szafrańskiej prosperuje dobrze. 

Mąż Aleksandry Szafrańskiej to także jej partner w interesach. Jedna firma prowadzona jest przez nich oboje (mąż ma udziały mniejszościowe). Na co dzień Marcin Szafrański, trenuje zapasy i jest związany z producentem suplementów Sekur. Jest prezesem Damac Sp. z o. o. Reklamuje też odzież, którą wydaje marka Good Look Man. Poza tym, czym się zajmuje zawodowo, spędza czas z rodziną. W swoich mediach społecznościowych publikuje sporo zdjęć ze wspólnych rodzinnych wyjazdów. 

Aleksandra Szafrańska – czego nie powie nam Wikipedia?

Wikipedia nie powiem nam na temat Aleksandry Szafrańskiej kompletnie nic. Celebrytka jeszcze nie trafiła do tej wirtualnej encyklopedii, choć na pewno byłoby o czym pisać. O tym, kim jest najwięcej można dowiedzieć się z jej mediów społecznościowych. 

Na pewno znaleźliby się zainteresowani, którzy chcieliby dowiedzieć się, gdzie mieszka i czym się zajmuje Szafrańska z innego źródła niż portale dla celebrytów. Jej marka modowa to również ciekawy temat. Niewykluczone, że kiedyś Wikipedia będzie miejscem, w którym pojawią się te informacje.

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne