Strona głównaCelebryciChris Cugowski - wiek, rodzice, matka, kto to, żona, wikipedia, kim jest,...

Chris Cugowski – wiek, rodzice, matka, kto to, żona, wikipedia, kim jest, ile ma lat, ojciec, wzrost

Chris Cugowski szturmem wdarł się na polskie salony. Kilka miesięcy temu w rodzimych mediach zrobiło się bardzo głośno o najmłodszym dziecku Krzysztofa Cugowskiego i jego drugiej żony, Joanny. Jeśli jeszcze nie wiesz, kto to jest, koniecznie czytaj dalej. Chris kilka lat spędził na studiach w Wielkiej Brytanii i podobnie jak przyrodni bracia oraz ojciec, jest muzykiem. Poszedł jednak krok dalej i na tym nie poprzestał – zdecydowanie więcej czasu poświęca aktorstwu i to na tym polu ma ogromne sukcesy. Muzyka to wątek poboczny w jego artystycznej biografii. 

Gdy przeniósł się za granicę, zmienił imię z Krzysztof na Chris. To ułatwiało mu kontakt z rówieśnikami, którym łatwiej było zapamiętać tę wersję. Dziś czasem żartuje, że dzięki tej zmianie, nikogo nie rozczaruje. Bowiem ludzie kupujący bilety na Krzysztofa Cugowskiego najpewniej spodziewaliby się tego, że na scenie pojawi się jego ojciec, a nie on.  

Dziś chcemy wam przybliżyć jego sylwetkę. Poniżej przeczytacie, kim jest prywatnie i jakie szczegóły z życia Chrisa Cugowskiego udało nam się ustalić. 

Chris Cugowski – kto to? Wiek, wzrost

Chris Cugowski to najmłodsza latorośl Krzysztofa Cugowskiego z Budki Suflera. Jego matka to druga żona wokalisty Joanna. Przypomnijmy, że Krzysztof ma również dwóch synów z pierwszego małżeństwa: Piotra i Wojtka. Między nimi a Chrisem jest jednak kilkanaście lat różnicy. Gdy Chris Cugowski był kilkulatkiem, jego starsi bracia, układali sobie życie, bo byli już dorośli. To, ile ma lat każde z nich nie przeszkadza im jednak we wzajemnych relacjach. Choć bracia nie widują się często, łączy się serdeczna więź. Rodzice Chrisa dbają o to, by jak najczęściej organizować wspólne spotkania, zwłaszcza że zawodowo panowie Cugowscy często są w rozjazdach. 

Ile ma lat Chris Cugowski? Młody aktor i piosenkarz urodził się w 1998 roku, więc jego wiek to 24 lata. Gdy osiągnął wiek 16 lat, wyprowadził się za granicę. Rozpoczął naukę w Anglii. W jednym z wywiadów wyznał, że to młody wiek, jak na usamodzielnianie się, ale dzięki temu teraz radzi sobie znacznie lepiej. Wszedł w dorosłość wtedy, gdy jego rówieśnicy rozpoczynali liceum, czas ogromnej beztroski. Dziś ta samodzielność procentuje. 

Agencja dla aktorów, z którą współpracuje Cugowski, podaje, że jego wzrost to 183 cm. 

Krzysztof Cugowski junior ukończył aktorstwo w Londynie. Zagrał w kilku spektaklach, m.in. POSH, Margaret of Anjou. Największą sławę przyniosła mu rola w serialu Bridgertonowie. W Polsce zaś wszyscy dowiedzieli się, kim jest, po jego udziale w 15. edycji programu Twoja twarz brzmi znajomo

źródło: Instagram

Wojtek i Piotr Cugowscy od lat kojarzeni byli z ojcem. W przypadku Chrisa, wielu pytało, kto to i ile ma lat. Widać wiedza na temat tego, że Krzysztof i jego żona mają syna nie była powszechna. 

Chris Cugowski – żona, dziewczyna

W ostatnich tygodniach w mediach pojawiły się zdjęcia, na których jest dziewczyna Chrisa Cugowskiego. To tancerka Julia Adamczyk. Aktor spędził z nią wakacje na Malediwach. Dziewczyna na co dzień związana jest z programami muzycznymi Telewizji Polskiej. Można nawet zaryzykować, że jest bardziej znana od swojego chłopaka. 

Plotki o tym, że aktor ożenił się, pojawiły się wtedy, gdy opublikował w swoich mediach społecznościowych zdjęcia z sesji ślubnej. Niektórzy pytali wtedy, kim jest jego żona i składali mu gratulacje.

Cugowski jednak szybko ostudził nastroje. Wyjaśnił wszystkim, że na żadnym ze zdjęć nie znajduje się jego żona, ani nawet dziewczyna. To po prostu kolejna sesja zdjęciowa, tylko że utrzymana w ślubnym klimacie. 

Zobacz: Agata Buczkowska – wiek, Instagram, Wikipedia, Ich Troje, data urodzenia, wzrost

Chris Cugowski – rodzice, matka, ojciec

Rodzice Chrisa Cugowskiego to Krzysztof Cugowski i jego druga żona, Joanna. Para poznała się podczas koncertu w Stanach Zjednoczonych. Ich miłość od początku nie była łatwa, ponieważ każde było w związku małżeńskim i miało dzieci. Lata 90. w Polsce to ciągle trudny moment dla tych, którzy się rozwodzą, a potem wiążą z kimś innym. Czas gra jednak na korzyść Cugowskich – małżeństwo jest z sobą ponad 25 lat. 

Na początku utrzymywali relację telefoniczną. Joanna mieszkała za oceanem, Krzysztof koncertował po całym świecie, ale dom miał w Lublinie. Po kilku miesiącach takiej znajomości zdecydowali, że spędzą wspólnie przyszłość. Joanna wróciła ze Stanów z córką Julią i zamieszkała wspólnie z Krzysztofem oraz jego dwoma synami. To był niełatwy okres dla muzyka. Wtedy jeszcze kariera muzyczna nie przynosiła mu finansowej stabilizacji. Dopiero wzrost popularności po piosence Takie tango spowodował, że muzyk zaczął lepiej zarabiać.  

Chris Cugowski odziedziczył talent po ojcu. Jednak nie chciał być taki, jak on i przyrodni  bracia – sama muzyka to było dla niego za mało. W Anglii studiował aktorstwo i występował. Choć zdarza mu się muzykować z resztą rodziny Cugowskich, to raczej są to rodzinne występy. Zawodowo sam pracuje na swoje nazwisko. 

Zobacz: Etiennette Anna Wiśniewska – wiek, wzrost, rodzeństwo, kto to, córka Wiśniewskiego i coming out

Chris Cugowski – czego nie powie nam Wikipedia

Wikipedia nie poświęca osobnego artykuły Chrisowi Cugowskiemu. Obszerna biografia, którą zawiera Wikipedia, dotyczy jego ojca, Krzysztofa. 

Sporo na temat Chrisa możemy dowiedzieć się z witryny programu Twoja twarz brzmi znajomo, który przyniósł mu wzrost popularności w Polsce. 

To stamtąd wiemy chociażby to, że Chris Cugowski gra na pięciu instrumentach:

  • gitara,
  • bas,
  • pianino,
  • perkusja,
  • ukulele.
Sprawdź jeszcze

Popularne