Strona głównaOff-topicCzy to prawda że Bill Gates nie żyje?

Czy to prawda że Bill Gates nie żyje?

W ostatnich latach o postaci, jaką jest Bill Gates, mówi się dużo, pisze się, plotkuje i śledzi niemal codziennie. Zarówno wypowiedzi, jak i poczynania tego człowieka budzą od jakiegoś czasu sporo kontrowersji, zwłaszcza w powiązaniu z pandemią. Stąd też coraz częściej pojawiają się pytania o Billa Gates’a – nie żyje, czy to prawda? Kwestia ta jest o tyle zastanawiająca, że mężczyzna nie należy już do najmłodszych i z pewnością na światło dzienne wychodzą kolejne sprawy zdrowotne.

Dla wielu z nas, w zasadzie dla całego świata, życie tego człowieka, jego decyzje i poczynania mają ogromny wpływ na to, co się dzieje naokoło. Właśnie dlatego tak często pojawiają się pytania o Bila Gates’a, choroby wypadki i wszystkie inne, ważne kwestie. Jak w takim razie jest naprawdę i w jakim stanie ma się obecnie ten człowiek?

Bill Gates – wypadki przy pracy?

Trudno znaleźć gdziekolwiek w prasie czy w innych mediach informacji na temat jakichkolwiek zdarzeń z przeszłości z udziałem Billa Gates’a – wypadki nie są jego domeną. A jeśli jakikolwiek miał miejsce, skrzętnie ten fakt został pominięty w lokalnych informacjach. Dużo natomiast mówi ta postać o wypadkach, jakie się zdarzają powszechnie na co dzień. Mówi też wiele o zarzutach, jakie są przeciwko niemu kierowane, chociaż ten temat znacznie mocniej jest związany z chorobami, a nie wypadkami, przynajmniej w jego ujęciu.

Czy Bill Gates choruje?

Równie niewiele w mediach można znaleźć informacji na temat tego, czy Bill Gates choruje. W zasadzie jedyną wiadomością, jaka pojawiła się na oficjalnych kontach w mediach społecznościowych była wiadomość, że człowiek ten zachorował na koronawirusa podczas pandemii. W pewien sposób zachorowanie na pandemiczną chorobę spowodowało oddalenie części podejrzeń o spisek od Billa Gatesa. Założyciel Microsoftu kilka lat temu przewidywał pandemię i okropną chorobę. W ostatnim czasie przestrzega po raz kolejny przed następną pandemią, która, przynajmniej według niego, ma być jeszcze gorsza od tej, która właśnie dobiega końca.

Sam Bill Gates, chociaż o chorobach i pandemiach wie naprawdę wiele i wiele o nich mówi, powszechnie o nich ostrzega, to sam o swoim zdrowiu mówi niechętnie. Być może jest na tyle majętny, że potrafi na tyle dobrze o siebie zadbać, że nawet mimo niemłodego wieku nie skarży się na zbyt wiele dolegliwości, a w zasadzie nie skarży się wcale, zachowując to dla siebie.

Bill Gates nie żyje – 2022 – czy to prawda?

Dwa lata temu świat obiegła informacja, że Bill Gates nie żyje – w 2022 roku doskonale wiemy już, że nie chodziło o założyciela ogromnej firmy, a o jego ojca, czyli o Billa Gates’a seniora. Dla jego syna był to prawdziwy cios. Człowiek był jednak w podeszłym wieku i miał prawo być mocno schorowany. Obecnie jednak prasa dobrze wie, że jeśli chodzi o Billa Gates’a że nie żyje i czy to prawda, wiemy doskonale, że wszystko z nim dobrze. Wciąż też ostrzega świat przed kolejnymi niebezpieczeństwami, które na ludzkość wciąż czyhają. Zapewne postać ta wciąż będzie budziła ogromne kontrowersje – trudno się dziwić, jeśli jakaś osoba jest aż tak wpływowa, jak on. Z pewnością również w najbliższych miesiącach stan zdrowia przedsiębiorcy będzie skrzętnie monitorowany.

Zobacz również:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne