Strona głównaCelebryciYoutuberzyPago - wiek, wzrost, waga, ile zarabia, samochód, Wikipedia

Pago – wiek, wzrost, waga, ile zarabia, samochód, Wikipedia

Streamerzy powoli wchodzą do mainstreamu. Coraz więcej nazwisk z Twitcha jest znanych nie tylko ludziom, którzy lubią oglądać, jak ktoś w gra w League of Legends czy Counter-Strike’a. Shoty na YouTube z Twitcha mają czasem po kilkaset tysięcy odtworzeń! Ostatnio coraz głośniej robi się o Pago – kim jest? Co robi na Twitchu? Ile ma lat? Czy znamy jego wzrost? Czy Pago zdał w końcu prawo jazdy? Sprawdzamy!

Pago – wiek, wzrost, waga. Czego nie powie nam Wikipedia?

Wikipedia o Pago nie powie nam nic, bo nikt w nie stworzył tam zakładki o streamerze. Wpisując w Wikipedii Pago, najprawdopodobniej wyskoczy Ci miejscowość o tej samej nazwie. 

Pago najbardziej znany jest ze streamowania tego, jak gra w CS’a. Ma w tej dziedzinie kilka większych osiągnięć: jest półprofesjonalnym graczem CS: GO, czyli Counter Strike: Global Offensive. Jest on członkiem Emeritos Banditos, czyli grupy streamerów. Na Twitchu znajdziesz go pod nazwą PAGO3. Aktywnie działa on również na YouTube, na którego wrzuca różnorodne filmiki. Głównie tworzy to, co wszyscy – pokazuje jak spędził wakacje, co ugotował, robi tour po mieszkaniu, pokazuje jak gra i daje wskazówki mniej doświadczonym graczom. Znany jest z clickbaitowych tytułów i lokowania produktów. Wiele osób hejtuje go za liczbę współprac.

Pago – ile ma lat? Czy znamy wzrost streamera? Pago urodził się 6 stycznia 1992 roku. Oznacza to, że ma on 30 lat. Nie jest to typowy wiek streamera z Twitcha – to, ile ma lat Pago, jest dla wielu jego widzów szokujące. Na tym portalu przeważnie nagrywają młode osoby – użytkownicy Twitcha również są raczej w wieku licealnym. Jednak jeśli streamer się spełnia, bo lubi to robić, to niech działa na Twitchu nawet do późnej starości. Bardzo dużo osób go tam ogląda, więc najwidoczniej Pago jest dobry w streamowanie. Na YouTube to, ile ma lat Pago, nie wzbudza aż takich kontrowersji – jest tam wielu twórców, którzy są od Pago nawet starsi.

Wzrost Pago jest czymś, co często jest mu wytykane. Ma on 172 cm wzrostu. Ludzie działający w sieci często mierzą się z komentarzami dotyczącymi ich wyglądu. Jest to szkodliwe – powinniśmy się raczej skupiać na tym, jakie treści oni tworzą, a nie jak wyglądają. 

Pago – prawo jazdy, samochód, gdzie mieszka?

Pago w ostatnim czasie zdawał prawo jazdy. Jego kolega Andrzej jeździł za nim podczas egzaminu – Pago pokazał proces zdawania prawa jazdy na streamie na Twitchu. Finalnie zdał egzamin. Na YouTube jest kilka shotów z przygód Pago za kółkiem. Podczas parkowania streamer prawie uderzył w inny samochód. Inny shot jest z pierwszej jazdy Pago po otrzymaniu prawa jazdy – całkiem nieźle radzi on sobie za kierownicą. Na swoim kanale dodał filmik z jazdy na torze. Jakim samochodem jeździ Pago? Szarym BMW x3. 

Gdzie mieszka Pago? Prawdopodobnie w Krakowie, ale nie jest to potwierdzona informacja. Ktoś na wykopie po zdaniu przez Pago prawa jazdy napisał, żeby ludzie uważali teraz na krakowskich drogach, dlatego najprawdopodobniej to właśnie w tym mieście mieszka streamer. Jeśli wiesz, gdzie mieszka Pago na 100%, to daj znać w komentarzu!

Pago – współpraca. Ile zarabia ze współprac?

Wiele osób jest bardzo ciekawych tego, ile zarabia na współpracach Pago. Cóż, na pewno nie mało – jego filmiki na YouTube i Twitchu są pełne przerywników w postaci wyskakujących reklam, na których streamer oczywiście zarabia. To samo dotyczy współprac – Pago regularnie w trakcie filmików nagle reklamuje jakiś produkt. Jedni to krytykują, a inni rozumieją – trzeba kuć żelazo, póki gorące. Jeśli Pago ma teraz dużo wyświetleń, to więcej marek proponuje mu współpracę. To, ile zarabia się na współpracach, jest przecież zależne od popularności danej osoby. Skoro streamer ma teraz swoje 5 minut, to chce na tym zarobić jak najwięcej. Wiadomo, im więcej współprac, tym mniejsza wiarygodność danego twórcy. Pago ma ich bardzo dużo – zwłaszcza na Instagramie. 

Z kim współpracuje/współpracował streamer? Na przykład z Huel, bardzo znaną marką produkującą różnego rodzaju odżywki, batony i posiłki instant. Youtuber współpracował także z: Lubellą, Ballantine’sem, Pringels, Warką czy Durexem. Są to duże i znane marki, dlatego na pewno za współpracę nie oferują one mało. Streamer zarabia nie tylko na tym – na Twitchu jest coś takiego jak donate, czyli pieniężne wspieranie twórców podczas live’a. Pago ogląda naprawdę dużo osób – popularność podbił mu Stanowski, który wspomniał o nim podczas rozmowy z Nitro. Naprawdę wiele osób wysyła na Twitchu pieniądze ludziom, których ogląda. 

Pago pnie się po szczeblach do mainstreamu. Jego YouTube nie jest aż tak popularny, ale na Twitchu jest jednym z częściej oglądanych twórców. Część osób bardzo go lubi, a część wręcz odwrotnie. Kilku internautów krytykuje reklamowanie przez niego napojów wysokoprocentowych – to samo w ostatnim czasie zrobiła celebrytka, Klaudia El Dursi, na którą wylała się za to znacznie większa fala hejtu w Internecie. Daj znać w komentarzu, co Ty o tym myślisz – czy reklamowanie używek jest spoko w czasach wszechobecnej choroby alkoholowej?

Sprawdź:

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne