Strona głównaCelebryciMarek Piekarczyk - młody, żona, wiek, ile ma lat, Filip Piekarczyk, wzrost,...

Marek Piekarczyk – młody, żona, wiek, ile ma lat, Filip Piekarczyk, wzrost, gdzie mieszka, partnerka

Marek Piekarczyk to wokalista zespołu TSA, autor muzyki i osobowość telewizyjna. Życie go nie oszczędzało, zwłaszcza kiedy był młody, ale mimo tego udało mu się zachować optymizm i pogodę ducha. Od lat zmaga się z depresją, o czym otwarcie opowiedział w książce Zwierzenia kontestatora. Jest mężem, ojcem i przyjacielem dla podopiecznych, których uczy śpiewu w programie The Voice od Poland.

Sprawdzamy, ile ma lat, gdzie mieszka i co robi prywatnie Marek Piekarczyk. Z naszego tekstu dowiesz się także, kim jest Filip Piekarczyk.  

Zobacz: Alicja Majewska – wiek, dzieci, ile ma lat, mąż, młoda, janusz budzyński, życiorys, choroba, rodzeństwo, życie prywatne

Marek Piekarczyk – wiek, wzrost, gdzie mieszka?

Marek Piekarczyk urodził się 13 lipca 1951 roku w Poznaniu. Część swojego życia spędził w Stanach Zjednoczonych. Obecnie mieszka w Bochni. Jest także honorowym obywatelem tego miasta. W 2013 roku otrzymał tytuł Honorowego Ambasadora Królewsko-Górniczego Miasta Bochnia. Swego czasu myślał nawet nad tym, by z uwagi na zarobki, przeprowadzić się do Nowej Zelandii. Na szczęście angaż w programie telewizyjnym sprawił, że odzyskał finansową stabilizację. Poza pieniędzmi program przyniósł mu też wzrost popularności. Wspomina, że teraz ludzie rozpoznają go na ulicy i chętnie z nim rozmawiają. Wcześniej jako muzyk rockowy rzadko tego doświadczał. 

wiek, ile ma lat: 72 lata

wzrost: brak informacji

gdzie mieszka: Bochnia, wcześniej Poznań i Stany Zjednoczone

Od wielu lat jest weganinem. Już w młodości przeszedł na wegetarianizm, choć w latach 80-tych wielu uznawało to za fanaberię. Uwielbia gotować dla osób, które odwiedzają go w domu. Może poszczycić się tym, że ci, którzy jadali u niego wystarczająco często, sami przeszli na dietę roślinną. 

Marek Piekarczyk – żona, partnerka

W 2008 roku Marek Piekarczyk ożenił się z Katarzyną. To jego wieloletnia partnerka i przyjaciółka. 

Wcześniej również był żonaty z Ewą. Pierwsza żona jednak zdradziła go i w 1998 roku para rozwiodła się. Sytuacja rodzinna spowodowała, że popadł w ciężką depresję. Wiele lat zmagał się z chorobą, choć w Polsce nie było jeszcze ani skutecznej terapii ani miejsc, w których można by uzyskać fachową pomoc. 

Marek Piekarczyk jest ojcem trójki dzieci. Syn Maciek (ur. 1980) oraz córka Sonia (ur. 1984) to dzieci z pierwszego małżeństwa. W 2009 roku na świat przyszedł Filip Piekarczyk, którego mamą jest druga żona wokalisty. 

Jedno z dzieci Marka Piekarczyka, syn Michał, zmarło tuż po narodzinach w 1978 roku. W swojej biografii Piekarczyk zdradził, że aby zobaczyć ciało syna po śmierci, musiał przekupić pracownika prosektorium. 

Gdy Ewa zaszła w ciążę, miała 17 lat. Sąd wyraził zgodę na ślub, a para zdecydowała się odłożyć go na czas po narodzinach dziecka. Śmierć syna była dla nich trudnym przeżyciem, ale tę próbę ich miłość przetrwała. Problemy pojawiły się dopiero po latach, gdy Ewa związała się z poznanym za granicą Amerykaninem. 

Źródło: instagram.com/marekpiekarczyk.official/

Zobacz: Kajetan Duszyński – wykształcenie, wzrost, wiek, żona, rodzice, waga, życiorys, doktorat

Marek Piekarczyk – młody, jak wyglądał kiedyś?

Gdy Marek Piekarczyk był młody pracował jako zdun. W Stanach Zjednoczonych był robotnikiem na budowie, elektrykiem oraz magazynierem. W wieku 30 lat porzucił swoje zajęcia na rzecz muzyki. 

W internecie można znaleźć jego aktualne zdjęcia. Takie, na których jest młody, najpewniej wypełniają rodzinne archiwum. Być może wynika to z tego, że Piekarczyk wzrost popularności zawdzięcza temu, że pojawił się w telewizyjnym programie jako juror. Wcześniej znany był jedynie fanom muzyki rockowej. 

Marek Piekarczyk i Filip Piekarczyk

Filip Piekarczyk to najmłodszy syn wokalisty. Muzyk przyznał, że gdy był młody nie był tak zaangażowanym ojcem, jak teraz. Ze starszym synem, Maćkiem, rzadko ma kontakt. Gdy chłopak skończył 18 lat, wyprowadził się od ojca. Córka Sonia mieszkała z matką (pierwsza żona Piekarczyka, Ewa). 

Filip przyszedł na świat, gdy Marek Piekarczyk był dojrzałym mężczyzną i spojrzał na swoje ojcostwo zupełnie inaczej. Jego przyjaciele mówią, że od samego początku był bardzo zaangażowany, zajmując się nowonarodzonym niemowlakiem. 

Swoją relację z ojcem wspomina jako trudną. Jego ojciec był oficerem i o podobnej karierze marzył dla syna. Marek jednak sprzeciwił się woli ojca i nie zdał na studia. Przez lata ich kontakty nie były serdeczne. Kiedy jednak ojciec wokalisty doznał udaru, Marek opiekował się nim aż do śmierci. Mocno przeżył także odejście mamy, która zawsze otaczała go troską.

Zobacz: Marek Grechuta – syn, przyczyny śmierci, na co zmarł, choroba, życiorys, żona, córka, kiedy zmarł

Sprawdź jeszcze

Popularne