Strona głównaRozrywkaMove Federation - drużyny, poznaj zawodników

Move Federation – drużyny, poznaj zawodników

Obserwatorzy świata influencerów nie mają na co narzekać tej jesieni. W październiku odbyła się kolejna gala HIGH League, kolejna edycja Fame MMA już 5 listopada. Niedawno dowiedzieliśmy się o formacie Casino Star, a teraz doszła kolejna nowość – Move Federation. 

Pierwsza konferencja za nami. Poznaliśmy założyciela federacji, jego pomysł na to przedsięwzięcie i dokładne zasady gry. Jeśli jeszcze nie wiesz, o co chodzi, sprawdź nasz wcześniejszy artykuł, tam wyjaśniliśmy wszystko. Dziś rzucimy okiem na składy drużyn, które mają wystąpić na boisku już 19 listopada.

Zobacz: Move Federation – właściciel, zasady, krs, co to, kiedy, poznaj szczegóły nowej federacji

Move Federation – drużyny

W założeniu założycieli, udział w Move Federation ma wziąć osiem drużyn. Sześć składów męskich i dwa mieszane, których kapitanami będą dziewczyny. Ich składy, biorąc pod uwagę ujawnionych już zawodników, wyglądają następująco.

Drużyna Wojtka Goli – zawodnicy nieujawnieni. Podczas pierwszej konferencji Wojtek Gola powiedział, że ma w drużynie samych „byków” i potężnych zawodników.

Z nią zmierzy się team Michała Boxdela Barona. Już sam fakt, że panowie są kapitanami przeciwnych sobie drużyn podsyca atmosferę. Poza Move Federation Gola i Boxdel są włodarzami federacji freak-fightowej Fame MMA. Zawodnicy drużyny Michała Barona nie zostali jeszcze odkryci. W rozmowie ze Stanowskim Boxdel wspomniał, że zmierzają wspólnie do wygranej, chociaż najprawdopodobniej będą musieli walczyć o przetrwanie. Influencer utrzymuje, że jego skład to same ciamajdy, ale nie wiadomo, czy to blef, czy prawda.

Kolejnym kapitanem jest Mateusz Trąbka, znany szerzej jako Tromba. I choć nie zdradził bezpośrednio danych swojego składu, to rzucił pewną aluzję. Powiedział, że jeden z jego zawodników mieszka nad piłkarzem Sławomirem Peszko. Na teorie spiskowe nie trzeba było długo czekać. Internauci dokopali się do wywiadu Poczciwego Krzycha, który chwalił się sąsiadem. Czy tak będzie? Czas pokaże.

Ujawniono jeszcze dwie drużyny. Team Crusher, której kapitanem będzie Kacper Błoński oraz Team Bungee. Poznaliśmy już dwóch zawodników drugiej drużyny, mianowicie Patryka Bandurę Bandurskiego i Dzinolda.

Zostały jeszcze drużyny mieszane, których kapitanki zostały ujawnione w trakcie pierwszej konferencji. Będą to Monika Kociołek i Natalia Karczmarczyk. Podczas rozmowy z Krzysztofem Stanowskim, Monika Kociołek zdradziła, że chciałaby dokopać Pietrasowi. Zdradziła tym samym jednego z zawodników przeciwnej drużyny. Wyszło trochę niezręcznie, ale dzięki tej wpadce wiemy trochę więcej. 

Przyjrzyjmy się bliżej składowi wszystkich ujawnionych influencerów. Kim są i co ich łączy?

Move Federation – czołowi zawodnicy

Przede wszystkim, zawodnicy pierwszej edycji Move Federation to topowi influencerzy, którzy generują ogromne zasięgi. Sam Michał Baron Boxdel i Wojtek Gola jako włodarze Fame MMA, najpopularniejszej federacji freak-fightowej, i jej twarze, są szeroko rozpoznawalni. 

Nie brakuje i influencerów, którzy wywodzą się ze współpracujących ze sobą teamów ludzi. Chociażby Mateusz Trąbka i (jeśli te przecieki okażą się prawdą) Poczciwy Krzychu, którzy należeli przez wiele lat do składu Ekipy Friza. Dalej, Natalia Natsu Karczmarczyk, Monika Kociołek i Kacper Błoński – cała trójka ma bliskie powiązania z agencją Spotlight. Natsu i Kacper byli wspólnie w domu TeamX, a później Natsu razem z Moniką Kociołek znalazły się w TeamX2.

Bandura, jak i Dawid Rzeźnik, jest znany z działalności na Twitchu i YouTuba. Obaj wystąpią podczas najbliższej gali Fame MMA. Czeka ich sportowy listopad!

Jak widać, kapitanowie głównych drużyn, są znani i rozpoznawalni, co już samo w sobie budzi masowe zainteresowanie nowym eventem. Z niecierpliwością czekamy na więcej szczegółów. A wy? Macie jakieś przewidywania odnośnie przyszłych zawodników drużyn Move Federation? Koniecznie podzielcie się z nami w komentarzu!

Jakub Nowak
Jakub Nowak
Miłośnik gry na gitarze, skończył studia ekonomiczne, lubi sprawdzać różnego rodzaju produkty w boju.
Sprawdź jeszcze

Popularne